SpaceX Dragon کپسول با موفقیت می رسد در مدار زمین کم می گوید تهمت

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که راه اندازی نشانه تعهد به آینده ای روشن تر برای همه شهروندان بر روی زمین است. (فای

توسط ELEMENTORSITE در 11 خرداد 1399
SpaceX Dragon Capsule Successfully Reaches Low Earth Orbit, Says Trump

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که راه اندازی نشانه تعهد به آینده ای روشن تر برای همه شهروندان بر روی زمین است. (فایل)

فلوریدا:

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه (به وقت محلی) گفت که SpaceX Dragon کپسول با موفقیت رسیده مدار زمین کم و دو فضانورد ناسا در حال امن و صدا.

"من هیجان زده تا اعلام کند که SpaceX Dragon کپسول با موفقیت رسیده مدار زمین کم و فضانوردان ما در حال امن و صدا. با این راه اندازی این دهه از سال های از دست رفته و کمی عمل به طور رسمی بیش از. یک عصر جدید از جاه طلبی آمریکا را آغاز کرده است" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مرکز فضایی کندی در اینجا که در آن SpaceX خدمه فضاپیمای اژدها با موفقیت برداشته ،

"رهبران گذشته قرار داده و ما را در رحمت از کشورهای خارجی برای ما ارسال فضانوردان به مدار. هر نه بیشتر," او اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که روز شنبه راه اندازی نشانه تعهد به آینده ای روشن تر برای همه شهروندان بر روی زمین است.

"زمانی که آمریکایی ها در ایران وجود دارد هیچ چیز به ما نمی," او گفت.

SpaceX خدمه فضاپیمای اژدها راه اندازی شد در 3:22 بعد از ظهر به وقت شرق (ET) از مرکز فضایی کندی به ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) با دو فضانورد ناسا -- رابرت Behnken و داگلاس Hurley.

این فضاپیما اولین بار است که به فضانوردان آمریکایی به مدار از خاک آمریکا در نزدیک به یک دهه. ماموریت علائم اولین پرواز ناسا خدمه از خاک ایالات متحده از سال 2011 و اولین پرتاب موشک متعلق به SpaceX به فضا های تجاری شرکت تاسیس شده توسط Elon Musk.

روز چهارشنبه برنامه ریزی شده راه اندازی شد به نام خاموش با توجه به آب و هوای بد.

Behnken است که در عملیات های مشترک تصفیه فرمانده برای نسخه ی نمایشی-2 ماموریت مسئول فعالیت هایی مانند قرار ملاقات گذاشتن docking و undocking و همچنین فعالیت های در حالی که این فضاپیما لنگر انداخت به ایستگاه فضایی. او انتخاب شد به عنوان یک فضانورد ناسا در سال 2000 و تکمیل دو شاتل فضایی پرواز.

هرلی است این فضاپیما فرمانده ماموریت مسئول فعالیت هایی مانند راه اندازی فرود و بازیابی. او انتخاب به عنوان فضانورد در سال 2000 و تکمیل دو spaceflights.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب