SpaceX خدمه راه اندازی زندگی می کنند به روز رسانی: موشک سوخت رسانی, فضانوردان مجموعه به پرتاب در 3:22 pm ET

خدمه کپسول اژدها نشسته در بالای SpaceX Falcon 9 rocket در راه اندازی مجتمع 39-در مرکز فضایی کندی فلوریدا., پنج

توسط ELEMENTORSITE در 10 خرداد 1399

خدمه کپسول اژدها نشسته در بالای SpaceX Falcon 9 rocket در راه اندازی مجتمع 39-در مرکز فضایی کندی فلوریدا., پنج شنبه, مه 29 سال 2020 است.

جو Burbank | اورلاندو سنتینل | گتی ایماژ

اسکودوی کیپ کاناورال فلوریدا. — SpaceX در حال رفتن برای آن در روز دوم به راه اندازی ناسا فضانوردان پس از آب و هوایی شدید به تعویق افتاد ماموریت در روز چهارشنبه. آژانس و فضا شرکت با هدف به راه اندازی نسخه ی نمایشی-2 ماموریت در 3:22 p. m. ET. شما می توانید جزئیات کامل بررسی اجمالی ماموریت در اینجا.

این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا صفحه را ببینید به روز رسانی.

2:37 pm: SpaceX راه اندازی مدیر می دهد 'برو' تماس بگیرید برای شروع سوخت موشک

این SpaceX راه اندازی مدیر به "رفتن" تماس به آغاز سوخت رسانی به موشک فالکون 9 با 45 دقیقه تا راه اندازی. بعدی این شرکت خواهد شد بازوی اضطراری فرار از سیستم دو دقیقه قبل از سوخت آغاز می شود. فقط لحظات قبل از راه اندازی مدیر گفت که "آب و هوا است که در این زمان" به این معنی که پیش بینی رعد و برق در منطقه در حال برگزاری.

2:22 pm: یک ساعت برای رفتن تا زمانی که راه اندازی لحن به پخش زیر

12:58 pm: ناسا رئیس Bridenstine می گوید رعد و برق ممکن است روشن قبل از راه اندازی

ناسا مدیر جیم Bridenstine به روز رسانی در آب و هوا است که او گفت: رعد و برق را نشان می دهد رهبری به راه اندازی منطقه است. Bridenstine گفت که با راه اندازی مجموعه ای برای 3:22 بعد از ظهر, شدید آب و هوا می تواند روشن توسط 3 p. m. در اولین و 3:30 p. m. در آخرین. او اضافه کرد که آب و هوا "روند بهتر است امروز نسبت به روز چهارشنبه."

12:42 pm: باب Behnken و داگ هرلی به فضاپیما

ناسا فضانوردان باب Behnken و داگ هرلی در زمان یک آسانسور به بالای برج در گفتوگو 39A در پایگاه فضایی کندی به فضا ، فضانوردان راه می رفت به پایان خدمه دسترسی بازو, 255 فوت بالاتر از سطح زمین و سپس رو به خدمه فضاپیمای اژدها که در آن آنها بسته به صندلی های خود.

12:25 pm: فضانوردان وارد در گفتوگو

با کمتر از 3 ساعت تا راه اندازی Behnken و Hurley وارد در گفتوگو 39A که در آن موشک فالکون 9 و خدمه فضاپیمای اژدها در حال انتظار برای آنها پرتاب به فضا است.

خدمه اژدها فضانورد داگ Hurley اذعان به سلامتی در مسیر به راه اندازی مجتمع 39A در مرکز فضایی کندی در فلوریدا در 30 مه سال 2020 است.

گرگ نیوتن | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

12:01 pm: ناسا فضانوردان در راه رفتن و رسیدن به تسلا مدل X

ناسا فضانوردان باب Behnken و داگ Hurley راه می رفت از نیل آرمسترانگ عملیات و ساختمان پرداخت کردم و در تسلا مدل X است که حمل آنها به گفتوگو.

11:22 am: فضانوردان ناسا آغاز استیلای تا

11:00 am: تلویزیون ناسا و SpaceX آغاز پخش

آژانس و شرکت فضایی هستند با هم میزبانی نزدیک به 24 ساعت از پوشش بخشی از ماموریت از حدود چهار ساعت قبل از پرتاب تا زمانی که این فضاپیما قرار است به داک با ایستگاه فضایی بین المللی در روز پنج شنبه.

9:00 am: نیروی هوایی پیش بینی آب و هوا را نشان می دهد 50% احتمال تاخیر در راه اندازی

آخرین پیش بینی از نیروی هوایی ایالات متحده را 45 فضایی بال نشان داد 50% احتمال دیگری آب و هوا تاخیر خواهد بود که به تماشای از نزدیک در طول شمارش معکوس. نیروی هوایی خواهد بود و از نزدیک به تماشای برای رعد و برق است که انتظار می رود در اوایل بعد از ظهر.

7:34 am: مدیر عامل شرکت SpaceX Elon Musk می گوید که آنها تلاش خواهد کرد برای راه اندازی در روز شنبه

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن