S&P 500 پاکسازی 1.5% تجمع چرخش منفی در میان یک قطره بزرگ در فن آوری سهام

سهام به یک تکه بزرگ از خود را زودتر دستاوردهای جمعه به عنوان یک قطره در tech سهام افست خوش بینی در مورد بازگشا

توسط ELEMENTORSITE در 7 خرداد 1399

سهام به یک تکه بزرگ از خود را زودتر دستاوردهای جمعه به عنوان یک قطره در tech سهام افست خوش بینی در مورد بازگشایی اقتصاد است.

S&P 500 معامله با ریزش حدود 10:35 صبح پس از تجمع 1.5% برای شروع جلسه. پیش از آن در روز گسترده تر-شاخص بازار را شکست و بالاتر از آن 200 روز میانگین متحرک — یک سطح کلیدی تماشا گران — و به طور خلاصه معامله بیش از 3000. S&P 500 تا بسته نشده بالاتر از 3000 از مارس.

شاخص Nasdaq Composite با 1.2% کاهش به عنوان Facebook, آمازون, اپل, Netflix و گوگل-پدر و مادر الفبا همه تضعیف حداقل 0.5%. میانگین صنعتی داو جونز باقی ماند تا با 175 امتیاز اما به خوبی خاموش شد جلسه آن بالا است.

سهام که بهره مند از مردم در خانه ماندن تلاش روز چهارشنبه به عنوان سرمایه گذاران چرخش خارج از آن نام. زوم تصویری و Netflix کاهش یافته 8.1 درصد و 3.3 درصد بود. Shopify آمازون و Teladoc سلامت کاهش 9.6% 3.2 درصد و 8.9 درصد بود.

سهام بانک شدند گسترده بالاتر سرمایه گذاران را تشویق می کردند از چشم انداز اقتصاد بازگشایی. جی پی مورگان چیس شد تا 3.6% در حالی که سیتی گروپ پیشرفته 4.9%. این SPDR S&P بانک ETF (KBE) به دست آورد 3 درصد همراه با SPDR S&P در منطقه بانکی ETF (KRE). هر دو ETFs بودند به سرعت خود را به بهترین اجراهای هفتگی از آوریل.

"بازار شده است ساخت یک V-الگوی صعودی و شده است وجود دارد مقدار زیادی از شک و تردید که در اطراف ما هستند اما فقط در حال حاضر شروع به دیدن برخی از شواهد در داده عطف" گفت: Michael دردا MKM شرکای ارشد بازار استراتژیست و اقتصاددان ارشد. "برخی از بهتر از حد انتظار مسکن شماره. به عنوان بازگشایی می شود در جریان تقریبا همه کشورها در حال حاضر ما در حال شروع به دیدن فعالیت های گزاف گویی کردن از سطوح بسیار پایین است."

روز چهارشنبه وام مسکن بانکداران انجمن گزارش ششم راست هفتگی افزایش وام مسکن برنامه های کاربردی. آمار منتشر شده در روز شنبه نشان داد که فروش خانه های جدید در ماه آوریل در صدر تخمین می زند. فروش جدید آمریکا در خانه های تک خانواری افزایش 623,000 ماه گذشته, ضرب و شتم برآورد 490,000 با توجه به داو جونز.

تمام 50 ایالت در ایالات متحده بازگشایی اقتصاد خود را تا حدی. در روز سه شنبه فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی گفت: دولت اجازه می دهد تیم های ورزشی حرفه ای برای از سرگیری تمرین و مسابقات است.

"برای اولین بار در این بحران ما در حال بمباران, خبر خوب" جیم Paulsen رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Leuthold گروه گفت: CNBC. "S&P 500 در نهایت می شکند بالاتر از آن 200 روز میانگین متحرک (3000)" و "بیشتر واکسن جدید مواد مخدر نگاه امیدوار کننده است."

وال استریت در حال آمدن است خاموش عظیم تجمع روز سه شنبه که دیدم S&P 500 به طور خلاصه شکست بالای 200 روز میانگین متحرک برای اولین بار از اوایل ماه مارس. دستاوردهای آن پس از شرکت زیست فناوری Novavax روز دوشنبه گفت: این آغاز اولین انسان مطالعه تجربی آن را coronavirus واکسن.

دستاوردهای آن در سمت چپ S&P 500 تا بیش از 36 درصد از آن روزانه کم مجموعه در 23 مارس. اما سهام های اخیر قدرت — هفته گذشته شاخص Dow آن بهترین هفته از اوایل ماه آوریل — هنوز هم برگ داو پایین بیش از 12% در سال 2020 است. S&P 500 است 7.4% در سال و فناوری سنگین نزدک است تا بیش از 4 درصد.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن