کسی که ساخته شده از کشاورزان از مورد علاقه جفت کفش

شما می توانید فقط در مورد هر چیزی به یک زمینی از بطری های پلاستیکی به لاستیک استفاده می شود و ظاهرا حتی جمع آو

توسط ELEMENTORSITE در 8 تیر 1399

شما می توانید فقط در مورد هر چیزی به یک زمینی از بطری های پلاستیکی به لاستیک استفاده می شود و ظاهرا حتی جمع آوری کفش کتانی.

کاربر توییتر @altheprofessor گرفته شده از دو جفت های مورد علاقه خود را کفش های نایک نیروی هوایی آنهایی که و آنها را تبدیل به تزئینی کشاورزان. بله فقط یک بار متعلق داخل یک محافظ صفحه نمایش مورد برای جلوگیری از گرفتن dirtied هم اکنون می توانید در واقع حمل خاک. گلدان می آید در سیاه و سفید و پلی پروپیلن ساخته شده از مواد با چرم مصنوعی و خارجی. این ویژگی های پاشنه برگه در پشت آرم نایک در سمت و زینتی بند کفش تگ در مقابل.

یک زن و شوهر عکس از کشاورزان به تازگی ویروسی در توییتر استخراج ترس و سردرگمی در میان کاربران است. یک نفر به شوخی "فقط رشد آن" اشاره به شرکت کفش شعار معروف, در حالی که دیگران فکر چگونه می تواند نگه دارید از یک گیاه مانند Monstera deliciosa زنده (اسپویلر: یکی از این عکس جعلی است).

با اینحال با وجود این موضوع نگهداری و برچسب قیمت ($87) که هزینه های تقریبا مشابه به عنوان واقعی کفش کشاورزان باید به سرعت به فروش می رسد. اگر شما نیز علاقه مند به گرفتن یک نایک-الهام زمینی شما می توانید به روز رسانی از لندن طراح وب سایت در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب