برخی از بخش هایی از ایالات متحده هستند 'در آستانه از دست دادن کنترل' از coronavirus دکتر اسکات Gottlieb می گوید

به عنوان جدید کروناویروس موارد افزایش در چندین ایالت در سراسر آمریکای جنوبی و غرب سخت ترین-آمار مناطق در حال ح

توسط ELEMENTORSITE در 29 خرداد 1399

به عنوان جدید کروناویروس موارد افزایش در چندین ایالت در سراسر آمریکای جنوبی و غرب سخت ترین-آمار مناطق در حال حاضر "در آستانه از دست دادن کنترل" سابق غذا و داروی کمیسر دکتر اسکات Gottlieb گفت CNBC در روز پنج شنبه.

Coronavirus همچنان به آلوده در حدود 20 ، 000 نفر در ایالات متحده روزمره هر چند که ملی شکل ماسک آنچه رخ داده به صورت محلی به عنوان ویروس رانده است و در شهرهایی مثل نیویورک که اولین ضربه می یابد و جوامع جدید را آلوده.

"سوال این است که" آیا ما می توانیم این را از خارج شدن از کنترل است.' این یک ویروس است که می خواهد برای آلوده کردن یک بخش بسیار زیادی از جمعیت" گوتلیب گفت: در CNBC "Squawk Box." "آنها در آستانه از دست دادن کنترل از کسانی که شیوع بیماری در نقاط خاصی از این کشورها است. آریزونا, هوستون, Austin, قطعات فلوریدا قطعا نگاه بسیار مورد حق در حال حاضر."

موارد شده اند و به تدریج با افزایش تقریبا پس از آخر هفته روز یادبود در تعدادی از ایالت از جمله آریزونا و تگزاس فلوریدا, آلاباما, آرکانزاس و دیگران. در ایالت آریزونا در برخی از بیمارستان ها در حال نزدیک شدن به ظرفیت. روز چهارشنبه وزارت امور خارجه گزارش 85 درصد از تخت های بیمارستانی در حال حاضر در حال استفاده از یک رکورد برای دولت است.

"این در حال شیوع است. ما شاهد دو برابر شدن زمان در حال حاضر در حال سقوط تحت 10 روز" گوتلیب گفت. "اینها در آستانه گرفتن خارج از کنترل. من فکر می کنم این دولت هنوز یک یا دو هفته به اقدامات سعی کنید برای دریافت این تحت کنترل است."

مقامات دولتی را مطرح کرده اند تعدادی از دلایل افزایش موارد است. برخی با اشاره به افزایش تست هر چند در آریزونا و برخی از کشورهای دیگر درصد از افراد مورد آزمایش که تست مثبت افزایش یافته است همراه با تعداد موارد تایید شده.

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت اذعان کرد در اوایل این هفته است که این ویروس به احتمال زیاد گسترش در میان افراد جوان که به در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مانند اجتماعی فاصله و ماسک پوشیدن. وی افزود که شناخته شده خوشه در زندانها و سکسکه در محلی گزارش داده نیز مسئول سربازان ارتش در تگزاس Covid-19 نفر و بستری شدن در بیمارستان.

"ما انتظار می رود موارد به رفتن تا ما reengaged در فعالیت های اجتماعی, اما آن را رفته است تا بیش از پیش بینی ما," گوتلیب گفت. "برخی از کشورهای خاص شده اند آهسته تر به بازگشایی شده است. کشورهای دیگر شده اند بسیار تهاجمی تر. ایالات متحده که پرخاشگر هستند متحده که در آن ما شاهد این بیماری در حال حاضر."

محلی و مقامات دولتی باید با توجه به هدف مهار اقدامات در پاسخ به این شیوع Gottlieb گفت. که ممکن است شامل نورد برخی قبلا تهاجمی بازگشایی مراحل مانند میله اجازه می دهد برای بازگشایی در 50 درصد ظرفیت در تگزاس او اضافه شده است.

مقامات بهداشتی باید بیشتر ابزار برای مبارزه با شیوع بیماری در حال حاضر از آنها چند ماه پیش. گوتلیب گفت: گسترده تر و تست در مراحل اولیه تماس با ردیابی زیرساخت باید به کمک مقامات شناسایی منابع عفونت و راهنمای مداخلات.

برخی از مقامات دولتی می اندیشند که چگونه به بازگشایی شده است. آریزونا دولتی mlb در چهار شنبه معکوس موضع خود را در برابر الزامی ماسک پوشیدن و اجازه مقامات محلی به مجموعه خود را از قوانین و مقررات. اورگان دولتی کیت براون چهارشنبه اعلام کرد که بسیاری از مردم را مجبور به پوشیدن ماسک در شروع ژوئن 24 در میان سنبله در برخی از شهرستانهای استان است.

اما Gottlieb گفت که او هنوز هم در مورد "عدم اراده سیاسی" برای طالبان در ادامه به پیاده سازی ثابت مداخلات اجتماعی مانند فاصله و ماسک پوشیدن.

"من بیشتر نگران تر از من سه هفته پیش به عنوان سقوط," او گفت:. "مگر ما راحت مصرف برخی از حس مشترک اقدامات که در آن ما می توانید برخی از اقدامات محدود ما در حال رفتن به یک مقدار زیادی بیشتر گسترش یافته است."

افشا: اسکات Gottlieb است CNBC عامل و عضو هیئت مدیره شرکت گزارش ژنتیک-تست شروع به کار Tempus و بیوتکنولوژی شرکت Illumina.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب