باید به شما خرید یک خانه با یک مادر-در-قانون آپارتمان ؟

زمانی که من در حال رشد بود تا ما اغلب رفت و به دیدار پدربزرگ و مادربزرگ من در بزرگ خانه رعیتی در اوهایو. من به

توسط ELEMENTORSITE در 21 اردیبهشت 1399

زمانی که من در حال رشد بود تا ما اغلب رفت و به دیدار پدربزرگ و مادربزرگ من در بزرگ خانه رعیتی در اوهایو. من به یاد داشته باشید در جوانترین من که به ما اجازه داده شد برای رفتن به طبقه بالا و به من خاله و عموهای' در اتاق خواب—اما در طول یک دیدار زمانی که من کمی مسن تر بود که تغییر کرده است. طبقه بالا شده بود فعال شد و ما دیگر اجازه وجود دارد. پدر بزرگ من یک مدیر املاک و صاحبخانه بود و تصمیم گرفت به نوبه خود به طبقه بالا خانه خود را به یک مادر در قانون از آپارتمان. وجود دارد یک غریبه وجود دارد در حال حاضر اجاره محل از پدربزرگ و مادربزرگ من.

من خیلی جوان بود که در آن زمان به واقعا درک کنند که چرا ما اجازه نداشتند از طبقه بالا کنه. اما پس از درگذشت پدر بزرگ و مادر بزرگ من رفت به فروش خانه به یاد دارم بدونم که چه خواهد شد که آپارتمان طبقه بالا. که آن را خرید و آن را یک سرمایه گذاری خوب? اگر شما در بازار برای یک خانه و پیدا کردن یکی با یک مادر-در-قانون آپارتمان در اینجا چیزی است که شما باید بدانید.

دقیقا در قانون آپارتمان ؟

در قانون آپارتمان ها در اصل یک چیز را هنگامی که پیری اعضای خانواده نیاز به مراقبت اما می خواستم به مستقل باقی می ماند. صاحبخانه را ایجاد کامل آپارتمان در خانه و یا در اموال خود را کامل با یک ورودی خصوصی و آشپزخانه و حمام و تمام امکانات دیگر شما می توانید از یک واحد اجاره. این عضو خانواده خواهد حرکت می کند و آنها می توان دید اما هنوز هم جداگانه.

اصطلاح "مادر-در-قانون آپارتمان" بسیار کهنه—به طور معمول آنها با نام لوازم جانبی واحد مسکونی جدید در حال حاضر—و این روزها اکثر مردم یا استفاده از آنها به عنوان یک مهمانخانه برای دوستان آنها را اجاره به مستأجر یا استفاده از آنها را برای اجاره کوتاه مدت در Airbnb یا مشابه سیستم عامل است. شما پیدا کردن مقدار زیادی از آنها را در رفت و آمد مکرر جوامع مانند در اطراف دریاچه های بزرگ و یا در دریاچه انگشت.

چه هستند مزایای قانون آپارتمان ؟

با توجه به امی روزن یک عامل املاک و مستغلات با اموزش گیل ملک در Catskills در-قانون آپارتمان با کشت از مزایای. این یک فضای اضافی برای مهمانان و یا برای اعضای خانواده است که نیاز به یک کمی بیشتر و اگر شما قادر به انجام این کار, آن را می توانید در پول اضافی از هر یک از مستاجر یا کوتاه مدت اجاره.

"وجود دارد مقدار زیادی از تقاضا برای این خانه" روزن می گوید. "این به طور بالقوه سرمایه گذاری صدا در مقابل نداشتن [در قانون آپارتمان]. اگر شما پیدا کردن یک خانه تک خانواری که یکی است و شما شخصا دیدن سود به آن می بینم اکثرا چیزی جز جوانب مثبت است."

چه جنبه های منفی از در آپارتمان ؟

در قانون واحد انجام دهد باید هزینه های مالکان باید آگاه باشند از. آپارتمان می تواند به افزایش قبوض آب و برق از آنجا عادی این نرم افزار که برای آپارتمان ها پیچیده در اصلی خانه را هزینه. به علاوه اگر آپارتمان است که درست و لوازم جانبی, ساختمان, شما رو به در نظر گرفتن هزینه نگهداری و تعمیر. آن را یک کل دیگر سقف یکی دیگر از مجموعه ای از دیوارهای اضافی محوطه سازی—اینها همه چیزهایی است که زمان و پول را حفظ کند. به علاوه اگر شما می خواهید به اجاره آن شما باید به نگاه صاحبخانه بیمه و محدودیت های دیگر وقتی که می آید به عامل اجاره.

چه خریداران نیاز به دانستن در مورد مادر-در-قانون آپارتمان ؟

مهم ترین چیز برای یک خریدار بالقوه را به انجام زمانی که به دنبال در یک خانه با یک آپارتمان قانون است به سر به شهرستان و بررسی کنید که آیا آپارتمان حقوقی خانه دوم یا نه. بسیاری از آنها نیست و خریداران باید انجام علت سعی و کوشش برای پیدا کردن.

"عامل خود می تواند راهنمای شما اما باک can't stop با آنها را هنگامی که آن را می آید به این که حقوقی" روزن می گوید. "چند خانه های حقوقی مختلف مورد نیاز است. اگر خریدار می خواهد به اجاره آن را, اما آن را نه قانونی مسکونی و آنها را از انجام این تحقیقات آنها می تواند در برخی از شگفتی های بد."

همه در همه خانه ها با در آپارتمان می تواند یک سرمایه گذاری بزرگ است—اما با دقت فکر می کنم از طریق (قبل از خرید) آنچه شما می خواهید برای انجام با فضا و پیدا کردن هر قانونی انشعابات.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب