او COVID-19+ام. سخت ترین بیت - نوزاد گریه می کند خودش را به خواب

بمبئی ساکن Alifya Jhaveri ملاقات دختر خود را از طریق یک پارتیشن شیشه ای.یک زن از بمبئی باز کرده است تا در مورد

توسط ELEMENTORSITE در 14 خرداد 1399
She's COVID-19 Positive. The Hardest Bit - Her Baby Daughter Cries Herself To Sleep

بمبئی ساکن Alifya Jhaveri ملاقات دختر خود را از طریق یک پارتیشن شیشه ای.

یک زن از بمبئی باز کرده است تا در مورد مبارزه از دور ماندن از او 17-ماه-پیر دختر بعد از تست مثبت بسیار مسری coronavirus. "هنگامی که دکتر به من گفت من تا به حال Covid من اولین سوال این بود که چه در مورد دختر من?'" گفت: Alifya Jhaveri به انسان بمبئی'. خوشبختانه دختر او ایمن از بیماری - اما مبارزه واقعی برای Ms Jhaveri شد نگه داشتن او در یک فاصله در حالی که قرنطینه در خانه.

"پس من نشان داد تنها علائم خفیف, من می خواهم که به قرنطینه در خانه بود که بخش آسان" او گفت:. "نه چندان آسان" قسمت این بود دور ماندن از نوزاد خود را برای دو تا چهار هفته.

صحبت کردن به انسان بمبئی در شش روز از قرنطینه Ms Jhaveri نشان داد که تنها چیزی که نگه داشتن او عاقل است فکر بغل کردن دخترش به زودی. "او هر روز می آید به پنجره اتاق خواب خود را نگه می دارد انگشت کوچک بر روی شیشه و منتظر من برای حفظ معدن می گوید:" COVID-19 بیمار است. "در آن لحظه هر بخشی از من درد بود اما من می دانم که من می توانم."

Ms Jhaveri همچنین صحبت در مورد راه او کودک نو پا بوده و در مقابله با او نبود و گفت که او گریه می کند برای او در شب. "شوهر من و خواهر هستند تلاش خود را, اما زمانی که او از خواب بیدار در 2 هستم به نوازش با mumma و من وجود ندارد این دل من می شکند."

او به این نتیجه رسیدند او مصاحبه کرد و گفت که او در حال حاضر وقت خود را صرف cooped در خانه پخت و پز و تمیز کردن و تماشای دختر او را از طریق پنجره. "من انتظار فشار به او داده و او را به خواب هر شب... چیزی است که من هرگز برای اعطا دوباره."

در این پست جمع آوری شده بیش از 13000 'دوست' و بیش از 600 'سهام' از مشترک بودن این شب در Facebook همراه با یکی دیگر از 46,000 'دوست' در Instagram.

"این وضعیت این است که هر مادر کابوس در صورتی که بچه های کوچک" نوشت: یکی Facebook کاربر.

"خدا به شما برکت دهد با بهبود سریع به طوری که شما دریافت می شود دختر خود را دوباره" یکی دیگر گفت.

ماه گذشته یک دکتر باز کرده بود تا در مورد گناه او احساس در افشای خانواده اش به COVID-19 در مصاحبه ای به انسان بمبئی.

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید آخرین اخبار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن