شاشی Tharoor می گوید مستند نمی کند Covid در حوزه

ما باید به مردم اجازه بازگشت به کار شاشی Tharoor گفت: (فایل)تریواندروم: این مستند نمی تواند بنیادی رشد سریع co

توسط ELEMENTORSITE در 7 مرداد 1399
Shashi Tharoor Says Lockdown Didn't Slow Covid At His Constituency

ما باید به مردم اجازه بازگشت به کار شاشی Tharoor گفت: (فایل)

تریواندروم:

این مستند نمی تواند بنیادی رشد سریع coronavirus موارد در تریواندروم; بنابراین مردم باید مجاز به بازگشت به کار کنگره MP شاشی Tharoor توییتی در روز دوشنبه.

"صحبت به کرالا دبیر کل Vishwas مهتا برای انتقال نگرانی های من در مورد, گزارش از تمدید مستند در تریواندروم. بسیاری از ترکیبات اشاره می کنند که 3 wks مستند را نمی کند گسترش COVID-19. ما باید به مردم اجازه بازگشت به کار به تعادل زندگی و معیشت" او هنوز توییتی.

وزیر Pinarayi Vijayan امروز گفت: کمیته بررسی خواهد هر دامنه از آرامش مستند قوانین.

"با توجه به شرایط جدی وجود دارد یک مستند در تریواندروم. یک کمیته به رهبری رئیس اتاق نگاه کنید به دستورالعمل ها و مسائل در دادن تسهیلات," او گفت:.

تعداد COVID-19 خوشه در شرکت منطقه از شهر نیز دیده می شود افزایش, مقامات بهداشتی می گویند.

کرالا گزارش 702 جدید COVID-19 موارد قبلی 24 ساعت. این دو برابر شدن نرخ COVID-19 در دولت است که حدود 13 روز نسبت به روز 24 در آغاز ماه.

کرالا کل موارد را لمس 19,727 از جمله 63 مرگ و میر. به عنوان بسیاری از 9611 مردم در حال حاضر تحت درمان 10,049 بیماران بهبود یافته اند و بیش از 1.55 لاخ مردم تحت نظارت وزیر Pinarayi Vijayan به خبرنگاران گفت:.

از کل موارد مثبت امروز در کرالا 483 آلوده شدند از طریق تماس با ما در حالی که منبع عفونت از 35 نفر هستند هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است.

تریواندروم مرکز ایالت گزارش شده بیشترین تعداد موارد - 161. شهر تحت سخت مستند تا جولای 28.

در اوایل این ماه آقای Vijayan گفته بود برخی از مناطق از تریواندروم شد تجربه جامعه انتقال است.

"وضعیت بسیار جدی در برخی از نقاط ساحلی تریواندروم که در آن پخش شده است سریع. جامعه گسترش است که اتفاق می افتد در مناطق مانند Pullivula, Poonthura," او گفت:.

هند روز دوشنبه گزارش داد که نزدیک به 50000 coronavirus موارد است که در کل از کسانی که آلوده به گذشته 14 لاخ.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب