جدایی سید علی شاه Geelani واریز Hurriyat کنفرانس

Separatist Syed Ali Shah Geelani Quits Hurriyat Conference

سید علی شاه Geelani اعلام کرده استعفای خود را از Hurriyat کنفرانس.

دهلی نو/ جامو:

سید علی شاه Geelani چهره کشمیر را تجزیه طلبی بیش از سه دهه است ترک Hurriyat کنفرانس بزرگترین تجزیه طلب آمالگام در کشمیر. 90 سال بود که رهبری جنبش جدایی طلب در کشمیر ولی پس از 1990s بود مادام العمر رئیس Hurriyat.

او بیشتر شده است در بازداشت خانگی از سال 2010 زمانی که خشم و خشونت پلیس شلیک به معترضان مصرف کشمیر.

در یک پیام صوتی سید علی شاه Geelani گفت که او اعلام کرد استعفای خود را از این همه حزب Hurriyat کنفرانس به دلیل “شرایط فعلی” در چتر ،

“با در نظر گرفتن وضعیت فعلی Hurriyat کنفرانس, من اعلام من کامل تفکیک از فروم. در این زمینه من در حال حاضر با ارسال یک نامه مفصل به همه اجزای تشکیل دهنده ی فروم” گفت: Geelani در یک پیام صوتی منتشر شده بود ،

این نشانه یک تحول مهم برای تجزیه طلبی در جامو و کشمیر پس از دولت به پایان رسید آن وضعیت خاص تحت قانون اساسی ماده 370 در ماه اوت گذشته, تقسیم آن به دو سرزمین های اتحادیه و اجرا عظیم محدودیت در حرکت علاوه بر اسامی نمرات از رهبران.

Geelani نیز منتشر شد یک دو صفحه نامه ای که در آن او را متهم ترکیبات Hurriyat از انفعال پس از انداختن مقاله 370.

“من پیام های ارسال شده به شما را از طریق وسایل مختلف تا دوره بعد از عمل می تواند تصمیم گرفت اما تمام تلاش من بیهوده بود. حالا که شمشیر از پاسخگویی حلق آویز بیش از سر خود را به صورت مالی و دیگر بی نظمی شما فکر تماس با کمیته مشورتی نشست,” او نوشت.

نامه متهم Hurriyat ترکیبات کشی “توطئه و توسل به دروغ علیه او” و همچنین teaming تا با Hurriyat فصل در پاکستان اشغال کشمیر بود که هدف او. “به جای reprimanding آنها را به نام شما یک جلسه در سرینگر و تصویب خود را ایستاده. شما مردم را تبدیل به بخشی از توطئه و دروغ” گفت: این نامه است.

“فقدان نظم و انضباط و دیگر کاستی ها نادیده گرفته شد و به شما اجازه نمی دهد قوی سیستم پاسخگویی به تاسیس طول سال اما امروز شما باید با عبور از تمام محدودیت ها و زیاده روی در شورش علیه رهبری است.”

منابع می گویند Geelani شده بود مورد حمله گروه در پاکستان برای آنچه که آنها به نام شکست او در پاسخ به این دولت بزرگ حرکت می کند. بسیاری از سوال سکوت طلبان تندرو بود که در معرض ابتلا به تماس برای اعتراض خاموش شدن ناگهانی و انتخابات تحریم.

سه بار MLA از Sopore, Geelani ترک سیاست های انتخاباتی پس از ستیزه جویی فوران در کشمیر. گزارش های اخیر ادعا کرده اند که ناخوشی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید