ارشد J&K پلیس برای نام صدای جیر جیر در برابر ساعت پس از شارژ نگار

طاهر اشرف است سرپرست پلیس از cyber crime بال جامو و کشمیر ، دهلی نو: ساعت پس از سوال یک خبرنگار برای رسانه های

توسط ELEMENTORSITE در 3 اردیبهشت 1399
Senior J&K Cop Called Out For Tweet Against PM After Charging Journalist

طاهر اشرف است سرپرست پلیس از cyber crime بال جامو و کشمیر ،

دهلی نو:

ساعت پس از سوال یک خبرنگار برای رسانه های اجتماعی پست در روز سه شنبه رئیس اینترنتی همراه از جامو و کشمیر پلیس بود به نام خود, پیر, صدای جیر جیر, تشریح نخست وزیر نارندرا مودی "سادیستی".

در میان رشد جنجال طاهر اشرف سرپرست پلیس سایبری پلیس بال بود مجبور به حذف خود را صدای جیر جیر ارسال شده در 2013.

در صدای جیر جیر خود را مامور پلیس به عنوان یک NDTV مصاحبه از ساعت مودی در گجرات در سال 2002 شورش است که در آن پس از آن وزیر بود گفت: این امر درد او را "حتی اگر یک توله سگ در آمد زیر یک ماشین".

در پاسخ به اظهارات آقای اشرف بود در توئیتر خود نوشت: "نارندرا توله سگ قیاس در سال 2002 شورش خود را نشان می دهد شخصیت واقعی... سادیستی".

قدیمی جیر ظاهر در روز سه شنبه به عنوان جامو و کشمیر پلیس متهم 26 ساله زن عکاس خبری تحت سخت و غیر قانونی و فعالیت های پیشگیری از عمل (UAPA) برای رسانه های اجتماعی خود را پست.

این افسر همچنین بو داده برای بحث برانگیز خود را توییتهایی دربارهی بی جی پی و Hindutva قبل از حزب به قدرت رسید در سال 2014.

در روز سه شنبه عکاس خبری Masrat زهرا نامیده شد برای بازجویی توسط cyber همراه پلیس که گزارش به آقای اشرف.

او متهم شده و تحت سخت تروریسم UAPA برای رسانه های اجتماعی پست که پلیس می گویند "ضد ملی".

از آنجا که مرکز اوراق جامو و کشمیر را وضعیت خاص و تقسیم آن به دو سرزمین های اتحادیه در ماه اوت گذشته, چندین روزنامه نگاران شاغل در سرینگر شده اند احضار توسط پلیس برای بازجویی.

در اوایل این هفته آقای اشرف بود به نام یک خبرنگار از روزنامه هندو Peerzada عاشق برای بازجویی بیش از یک داستان.

روزنامه نگار شد و بعد پرسید: برای رفتن به Anantnag منطقه برای پیوستن به بررسی است.

پلیس می گویند یک گزارش اطلاعاتی یا شاه ثبت شده است در مورد یک "جعلی" اخبار, گزارش, اما, آقای, Ashiq یا هندو روزنامه نمی شد به نام در شاه.

روزنامه نگار گروه می گویند آزار و اذیت روزنامه نگاران در کشمیر هدف پوزه آزادی مطبوعات و خواستار آن شدند که موارد در برابر آنها خارج شود.

در بیانیه سازمان عفو بین الملل بیش از حد خواست دولت مرکزی برای جلوگیری از ارعاب روزنامه نگاران در جامو و کشمیر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب