سنا با توافق هسته دلار 484 میلیارد بسته امداد برای کسب و کار کوچک و بیمارستان و تست

سنا جمهوری خواهان و دموکرات ها درباره معامله روز شنبه در $484 میلیارد coronavirus بسته امداد برای کسب و کارهای

توسط ELEMENTORSITE در 2 اردیبهشت 1399

سنا جمهوری خواهان و دموکرات ها درباره معامله روز شنبه در $484 میلیارد coronavirus بسته امداد برای کسب و کارهای کوچک و بیمارستان و آزمایش است.

سنا می تواند رای در قانون به عنوان به زودی به عنوان 4 p. m. و در روز سه شنبه و نیاز به پشتیبانی به اتفاق آرا به تصویب آن است. مجلس می تواند تصویب این لایحه در اوایل پنج شنبه.

معامله خواهد اختصاص $320 میلیارد بیشتر برای چک های حفاظت از برنامه فراهم می کند که وام کسب و کار کوچک رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت. 60 میلیارد دلار است که می توان در کنار مجموعه ای از موسسات کوچک, با توجه به لایحه خلاصه منتشر شده توسط دفتر او. نیمی از 60 میلیارد دلار را به وام دهندگان با دارایی کمتر از 10 میلیارد و نیم را به کسانی که با دارایی های بین $10 میلیارد و 50 میلیارد دلار.

یکی دیگر از حدود 60 میلیارد دلار را به اقتصادی آسیب فاجعه برنامه وام 10 میلیارد دلار است که می تواند در قالب کمک های مالی. این برنامه است که جدا از PPP به سرعت رفت و از طریق 10 میلیارد دلار در اصل اختصاص داده شده به آن را به عنوان بخشی از طرح کسب و کار کوچک.

ما رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل جمهوری خواه از کنتاکی صحبت می کند به خبرنگاران پس از خروج از طبقه سنا پس از یک تلاش ناموفق برای اضافه کردن اضافی $250 میلیارد برای کسب و کار کوچک coronavirus امداد بودجه در کنگره ایالات متحده در واشنگتن, DC, آوریل 9 سال 2020 است.

Saul لوئب | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

این لایحه کمک 75 میلیارد دلار برای بیمارستان و 25 میلیارد دلار برای coronavirus تست. از تست بودجه 11 میلیارد دلار را به دولت و مردم آشنا با این معامله گفت. باقی مانده بودجه را به سازمان مانند مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و موسسه ملی بهداشت. تا 1 میلیارد دلار ممکن است مورد استفاده برای پوشش هزینه های تست برای بیمه.

این لایحه روشن است که کشاورزی شرکت های واجد شرایط برای EIDL برنامه پس از قبلی نگرانی آنها نیست.

در اینجا چیزی است که این لایحه عبارتند از:

  • $310 میلیارد کل برای PPP با 250 میلیارد دلار بدون محدودیت و 60 میلیارد دلار در کنار مجموعه ای از موسسات کوچکتر
  • 50 میلیارد دلار برای EIDL وام و 10 میلیارد دلار برای کمک های مالی EIDL
  • 75 میلیارد دلار برای بیمارستان ها
  • از 25 میلیارد دلار برای, تست, 11 میلیارد دلار خواهد شد که توزیع متحده
  • $2.1 میلیارد دلار برای اداره کسب و کار کوچک هزینه های اداری

"من خوش آمدید این توافق دو حزبی و امیدوارم که مجلس سنا را به سرعت تصویب آن را یک بار اعضای بررسی نهایی متن" مک کانل گفت: در بیانیه ای به انتقاد دموکرات ها برای مقاومت در برابر عبور اضافی کسب و کار کوچک مالی در اوایل این ماه "در جستجو برای حزبی 'اهرم' که هرگز محقق نشد."

رهبر اقلیت سنا چاک شومر گفت: صبح روز سه شنبه که او معتقد است که مجلس سنا را تصویب اضافی امداد لایحه برای کسب و کارهای کوچک بعد در روز.

شومر D-n. y., سی ان ان گفت که او "به خوبی نیمه شب گذشته" با مجلس نانسی پلوسی کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و "آمد به یک توافق در فقط در مورد هر موضوع است."

دولت تحت فشار بوده است برای دوباره پر کردن صندوق اختصاص داده شده به کسب و کارهای کوچک به عنوان بخشی از 2.2 تریلیون دلار امداد لایحه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا شده در اواخر ماه گذشته. این برنامه ارائه می دهد بخشایش وام به شرکت هایی که موافق با حفظ حقوق و دستمزد. بودجه خود را که بالغ بر $349 میلیارد و زد در هفته گذشته با قرار دادن فشار بر روی کسب و کار است که حفظ کارکنان به امید به دست آوردن وام.

"کارکنان شد تا تمام شب نوشتن. هنوز هم وجود دارد چند بیشتر من را به نقطه و T را به صلیب اما ما باید یک معامله است. و من معتقدم که ما با تصویب آن امروز" شومر گفت.

دموکرات ها در حال مبارزه برای حک کردن گلدان از پول اختصاص داده شده به طور انحصاری به کسب و کارهای کوچک پس از شرکت های بزرگتر با بانک روابط به سرعت swooped تا اصلی گلدان از پول است.

"ما اصرار داشت که یک تکه از پول بود جدا از رقابت با شرکت های بزرگ شما می دانید آنهایی که دو سه 400 نفر و یک ارتباط با بانک ها," شومر روز سه شنبه گفت.

دموکرات ها نیز تحت فشار قرار دادند برای کمک به دولت ها و دولت های محلی به آب و بحران به عنوان وجوه را به سرعت خشک. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., گفت: اعضای جمهوری خواه روز یکشنبه بسته خواهد نه شامل دموکرات ها با فشار به دولت های ایالتی و محلی بودجه.

در روز سه شنبه تهمت توییتی که او می خواهد برای دیدن پول اضافی برای دولت و شهرداری ها در لایحه ای جداگانه پس از کنگره عبور کسب و کار کوچک کمک کند.

— CNBC Kayla Tausche و یعقوب Pramuk کمک به این گزارش.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن