جمهوری خواهان مجلس سنا سرد به 2 دور از محرک چک با لينک مستقيم سپرده

واشنگتن — دموکرات ها می خواهند دور دیگری از مستقیم محرک پرداخت به آمریکایی ها تا 1200 $به عنوان coronavirus مو

توسط ELEMENTORSITE در 14 تیر 1399

واشنگتن — دموکرات ها می خواهند دور دیگری از مستقیم محرک پرداخت به آمریکایی ها تا 1200 $به عنوان coronavirus موارد افزایش ده ها تن از متحده است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیست حکم آن را. اما جمهوری خواهان مجلس سنا هستند در حصار یا مخالف پیچیده چشم انداز آن.

"من در حمایت از دور اول. من فکر نمی کنم من می خواهم به حمایت دوم" گفت: سناتور. Ron Johnson, R-Wis. "این یک کلاسیک رکود اقتصادی است که نیاز به محرک مالی."

آمریکا باید به تصویب یک از 3 تریلیون لایحه که شامل دور دیگری از رسوب مستقیم و چک. رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y. شده تایید شده است که لایحه درآورده جمهوری خواهان مجلس سنا روز پنج شنبه به "بلند کردن دست خود و در نهایت کار با دموکرات ها را به سرعت فراهم می کند اضافی فدرال مالی امداد."

اکثریت سنا شلاق بهداشت ، جان Thune R-S. D. گفت: جمهوری خواهان تقسیم می شوند که آیا به ارسال پول بیشتر به آمریکایی ها زمانی که خواسته در مورد تهمت علاقه در دور دوم پرداخت.

"در مورد پرداخت های مستقیم و یا برخی از چک — این چیزی است که او در مورد صحبت کردیم و برخی از اعضای ما علاقه مند هستند که به عنوان خوبی. وجود دارد برخی از اعضای ما که علاقه مند نیست که در, پس ما را ببینید که در آن است که می رود," داکوتای جنوبی جمهوری خواه گفت.

Thune گفت: جمهوری خواهان هنوز هم نیاز به توافق "در تعداد" و دیگر اجزای آن است.

سنا چپ در روز پنج شنبه دو هفته تعطیلی.

جزئیات بیشتر از ان بی سی نیوز

Coronavirus موارد افزایش یافته است در ایالات فلوریدا و تگزاس و آریزونا و کالیفرنیا — ایالات متعدد را متوقف و یا نورد خود را بازگشایی. دولت از اقتصاد بیش از کسانی که دو هفته است به احتمال زیاد به تاثیر جمهوری خواه مجلس سنا حساب دیفرانسیل و انتگرال.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., مشخص شده سه وسیع اولویت های بعدی coronavirus امداد لایحه: "بچه ها شغل و مراقبت های بهداشتی است." او گفت که او می خواهد آن را به تصویب قبل از ماه اوت که برگ فقط دو هفته به عمل یک بار به سنا بازگشت از استراحت در جولای 20.

پرسیده شده توسط شبکه فاکس کسب و کار اگر او نعمت دور دیگری از مستقیم, پرداخت مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: "من انجام می دهم. من از آن حمایت میکنم. اما آن را به درستی انجام می شود." او سپس segued به بحث بیمه بیکاری.

دوباره پرسید: اگر او می خواهد بیشتر با لينک مستقيم پرداخت مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: "من می خواهم پول به مردم به عنوان بزرگتر به طوری که آنها می توانید آن را صرف" قبل از گفت او نمی خواهید آن را به "انگیزه ای نیست برای رفتن به محل کار" اشاره آشکار به $600 هفتگی بیکاری بهره مند در مراقبت عمل می کنند که جمهوری خواهان نمی خواهند به گسترش است.

بهداشت ، بیل کسیدی, R-La., گفت: "مستقیم محرک چک در حال رفتن به بستگی دارد که چگونه اقتصاد در حال انجام است" و با اشاره به "بزرگ بیکاری اعداد" از ماه ژوئن زمانی که نرخ کاهش یافت و به 11.1 درصد است.

"پس اگر معلوم اقتصاد رو به بهبود است, که یک چیز خوب و لینک مستقیم محرک چک ممکن است لازم باشد," او اضافه شده است.

سناتور. جان کندی, R-La., گفت: سنا را "بحث به طور جدی و به صورت جدی زمانی که ما به عقب بر گردیم" در مورد آنچه که ممکن است در آینده امداد لایحه, ذکر افزایش بدهی به عنوان یک نگرانی برای ایران.

"اگر وجود دارد یکی دیگر از لایحه آن خواهد بود هدفمند" کندی گفت. "امیدوارم ما یاد بگیرند از ما سه نفر اول صورتحساب در نظر چه کار می کند و چه چیزی نیست. این مفهوم ضمنی یا پنهانی در اینجا حداقل در کنار راهرو واقعیت این است که ما مدیون $25 تریلیون و بالا رفتن."

اولین دور از محرک پرداخت هزینه $293 میلیارد دلار با توجه به بگمارند دفتر بودجه کنگره.

نظرسنجی ها نشان می دهد آنها در میان رای دهندگان به عنوان Nov. 3-انتخابات نزدیک. یک CNBC/تغییر پژوهشی نظرسنجی انجام شده در اوایل ماه مه در بر داشت 74 درصد تصویب پایدار پرداخت های مستقیم در سال 2020 میدان نبرد ایالت آریزونا و فلوریدا و میشیگان و کارولینای شمالی و ویرجینیا و ویسکانسین.

A FT-پترسون اقتصادی ایالات متحده نظارت بر نظرسنجی نشان داد که 76 درصد از آمریکایی ها می گویند پرداخت های اضافی است "بسیار" یا "تا حدودی" برای آنها مهم است در حالی که 24 درصد آن را گفته بود. نتایج تقریبا یکسان زمانی که محدود به میدان نبرد متحده است.

سناتور. جونی ارنست جمهوریخواه آیوا که چهره رقابتی انتخابات مجدد نبرد این سقوط بود noncommittal هنگامی که درباره دور دیگری از محرک چک و مستقیم سپرده است.

"ما نیاز به نگاه در آن شغل اعداد. من می خواهم برای دیدن آیووا و ما چگونه در حال انجام در مردمی به کار می کنند. و ما آن را از وجود دارد," او گفت: NBC News.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب