قراضه فدرالیسم را یک ملت یک حزب: Mamata بانرجی ضربه شلاق

وزیر Mamata بانرجی گفت: BJP یک "خارجی" در بنگال.کلکته: بنگال وزیر Mamata بانرجی امروز شدت انتقاد کرد و در مرکز

توسط ELEMENTORSITE در 31 تیر 1399
Scrap Federalism, Make One Nation, One Party: Mamata Banerjee Lashes Out

وزیر Mamata بانرجی گفت: BJP یک "خارجی" در بنگال.

کلکته:

بنگال وزیر Mamata بانرجی امروز شدت انتقاد کرد و در مرکز آن را متهم به توطئه برای پایین کشیدن دولت در مخالفت با حکومت متحده است. در تلخ و طعنه زدن او همچنین گفت: BJP باید قراضه این کشور فدرال ساختار و ایجاد "یک ملت یک حزب" سیستم.

با اشاره به بحران سیاسی در راجستان خانم بانرجی گفت: این مرکز پایین کشیدن دولت در مخالفت با حکومت متحده به کارگیری سازمان های فدرال و قدرت پول.

"چرا باید گجرات حکومت تمام متحده ؟ ما را تحمل نخواهد کرد این قانون از دو برادر (نارندرا و Amit Shah). چه نیاز به یک ساختار فدرال? ایجاد "یک ملت-یک سیستم" و سپس" او به نقل از به نقل از خبرگزاری پرس تراست هند.

"زمانی که این کشور مشغول مبارزه با COVID-19 گیر BJP مشغول میخواهد منتخب دولت در راجستان و بنگال غربی پس از, Madhya Pradesh," او گفت:, و اضافه کردن صدای خود را به این کنگره که دولت در Madhya Pradesh سقوط کرد در ماه مارس پس از آن یکی از رهبران ارشد Jyotiraditya Scindia پیوست بی جی پی با 22 MLAs.

BJP او یک "خارجی" در بنگال. "مردم بنگال را قانون دولت و نه غیر خودی و مردم را از گجرات. ما باید در تلاش برای اطمینان حاصل شود که امنیت سپرده از همه BJP نامزد دریافت, ضبط," او گفت: با استناد به بنگالی غرور و افتخار است.

مرکز او همچنین گفت: محروم کرده است بنگال از منابع و مردم را به اتصالات پاسخ به بی عدالتی است.

متهم دولت مرکزی از "بدنام توهین و محروم کردن" مردم بنگال غربی گفت: قبل از اشاره انگشتان دست در دولت مرکز باید به بحث در مورد "جنگل راج و برخورد راج" در اوتار پرادش.

"مرکز توطئه علیه بنگال گفت: هر روز وجود دارد این است که خشونت و بی قانونی است. آنچه در مورد اوتار پرادش که در آن جنگل راج غالب? مردم وجود دارد می ترسند حتی در مورد محل سکونت پلیس شکایت. چندین افسر پلیس کشته شدند در یک حادثه" با اشاره به قتل هشت افسر پلیس توسط جنایی Vikas Dubey در کنپور. "مقصر اصلی کشته شد در یک به اصطلاح برخورد به پنهان کردن حقیقت," او اضافه شده است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن