David Ho علمی و مدیر و مدیر ارشد اجرایی از هارون الماس ایدز مرکز تحقیقات صحبت می کند سالانه hariri کنفرانس جهانی در بورلی هیلز, کالیفرنیا, ایالات متحده در روز دوشنبه, 29 آوریل 2013. عکاس: Jonathan Alcorn/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

جاناتان Alcorn | بلومبرگ | گتی ایماژ

دکتر دیوید هو بیشتر تجربه بیشتر با ویروس ها.

به عنوان مدیر هارون الماس ایدز مرکز تحقیقات در شهر نیویورک در اوایل 1990s هو آزمایشگاه پیشگام رویکرد درمانی برای اچ آی وی و او را مرد سال برای آن کار در سال 1996. او هنوز آگهی مرکز.

در حال حاضر تمرکز خود را است Covid-19 یا بیشتر به طور خاص SARS-CoV-2 ویروس است که باعث Covid-19.

او و یک تیم از حدود 15 نفر در حال کار بر روی دو روش مختلف برای متوقف کردن ویروس: جداسازی آنتی بادی از کسانی که از بهبود Covid-19 و توسعه داروهای جدید به نام بازدارنده های پروتئاز است که از تداخل با ویروس قابلیت تکثیر.

او همچنین تماشای بقیه میدان نزدیک است.

“وجود دارد یک بسیج جامعه علمی و به نظر من این بی سابقه” هو گفت: در یک مصاحبه تلفنی جمعه. “حتی بیشتر از آنچه که ما شاهد HIV.”

او به افکار خود را در برخی از برجسته ترین مواد مخدر و روش های مورد نظر برای Covid-19 در حال حاضر.

جلعاد را remdesivir

“من شخصا فکر می کنم remdesivir است وجود دارد برای امیدوار کننده مواد مخدر” هو گفت. هر چند او با اشاره به اطلاعات “تا به این نقطه فقط در مورد سری و یا گزارش های موردی از این که تا حدودی مفید است. من فکر می کنم هر کس در این زمینه در حال انتظار برای آزمایش های کنترل شده که به ما بگویید که دقیقا آن است که آیا کار می کند یا نه.”

و او یادداشت “با توجه به مورد ما بار ما در حال رفتن به یک بازخوانی در آن بسیار زود است.”

جلعاد پنج شنبه اشاره کرد که با وجود منفی تیتر از معلق چینی مطالعه “روند در داده ها نشان می دهد سود بالقوه برای remdesivir به خصوص در میان بیماران تحت درمان در اوایل بیماری است.”

هو توافق آن را حس که درمان زودتر می تواند افزایش شانس موفقیت است.

“برای بسیاری از عفونت های ویروسی, زودتر, شما, درمان, بهتر, نتیجه,” او توضیح داد. “با آنفلوانزا با اوسلتامیویر [دارو] آن را تنها موثر در 48 ساعت اول ابتلا به علائم. پس از آن ضد ویروسی انجام نمی دهد بسیار است.”

اولین دادگاه داده ها از جلعاد است که به علت در عرض یک هفته هر چند که مطالعه را شامل نمی شود و یک گروه کنترل دارونما دریافت. یکی دیگر از جلعاد مطالعه است که با توجه به جزئیات از نتایج ممکن است و یک NIH آزمایشی که شامل یک دارونما کنترل است و انتظار می رود که نتایج در ماه آینده به عنوان به خوبی.

هیدروکسی کلروکین و کلروکين

“مورد سری تا کنون ندانسته یا منفی” هو گفت: دوباره با هدف مالاریا مواد مخدر. “تنها تاثیر بود که فرانسه در ادامه گفت: ممکن است برخی از نقش در کاهش دوره از ویروسی تداوم اما اگر شما نگاه کنید کسانی که مطالعات آنها باورنکردنی بود.”

هو اشاره کرد هیدروکسی کلروکین “بود و تا حد زیادی نادیده گرفته شده توسط جامعه علمی” قبل از آن “اعلام شده توسط رئيس جمهور ما است.”

و او گفت:, “اگر شما نگاهی به ترکیب در آزمایشگاه در برابر ویروس آن را ندانسته و آن را به وضوح انجام نمی دهد [هر چیزی] به ویروس; آن را انجام می دهند چیزی به همراه.”

که مربوط به ایمنی را از دیدگاه او گفت: “چرا که “این به احتمال زیاد به آسیب ویروس مگر اینکه شما در حال آسیب رساندن به سلول نیز آن چیزی نیست که ما می خواهیم انجام دهیم به آرامی.”

در واقع سازمان غذا و دارو هشدار داد جمعه برابر با استفاده از هیدروکسی کلروکین یا کلروکين برای Covid-19 خارج از محیط بیمارستان و یا یک کارآزمایی بالینی به دلیل خطر مشکلات ریتم قلب.

“نظارت نزدیک است که به شدت توصیه می شود” تنظیم کننده گفت.

Regeneron و رچ را داروهای آرتریت روماتوئید

این رویکرد با استفاده از برخی از داروها در حال حاضر تایید شده برای آرتریت روماتوئید را درمان التهاب ریه در بیماران مبتلا به Covid-19 “حس می کند” هو گفت.

“این IL6-گیرنده آنتی بادی های” هو گفت: “بلوک یک اندام از مسیر التهاب… سوال این است که آیا شما دخالت به زودی به اندازه کافی است؟”

Regeneron و شریک شرکت سانوفی و به طور جداگانه روشه در حال آزمایش داروهای خود را Kevzara و Actemra در بيماران مبتلا به Covid-19 بعد از امیدوار کننده داده ها از یک کارآزمایی بالینی روشه مبارزه با مواد مخدر در چین است.

مشکل هو به ذکر است که دادگاه در چین ندارد دارونما کنترل.

“من فکر می کنم این اشتباه است که به انجام آزمایش های کنترل شده,” او گفت:. “این تنها راهی است که شما در حال رفتن به قادر به بگویید که [اگر یک دارو در حال کار] با توجه اکثر بیماران بهبود می یابند.”

نتایج اولیه از Regeneron و سانوفی ایالات متحده محاکمه Kevzara که شامل حدود 1000 بيمار هستند قریب الوقوع شرکت سانوفی سخنگوی Ashleigh Koss روز جمعه گفت. Regeneron سخنگوی حالا میرزا اشاره کرد حدود 450 بیماران گنجانده شده در فاز 2 بخشی از آزمایشی است که چه خواهد شد به زودی.

روشه آغاز شده است که یک دادگاه در اوایل ماه آوریل با برنامه های به ثبت نام 330 بيمار انتظار دارد که نتایج در اوایل تابستان گفت: شرلی دنگ سخنگوی رچ را genentech واحد.

“اگر وجود دارد یک اثر دراماتیک آن باید آشکار شود بسیار به سرعت در حال با توجه به تعداد افراد” در دادگاه هو گفت. “من گمان می کنم ما در حال رفتن به شنیدن در مورد همه آنها نسبتا به زودی.”

هو را coronavirus تحقیقات

چه در مورد خود کار می کند ؟ Ho انتظار دارد تیم خود را برای شکار مونوکلونال آنتی بادی در خون کسانی که از بهبود Covid-19 عملکرد برخی از یافته ها در ماه آینده.

“من نمی دانم که آیا ما را پیدا خواهد کرد آنهایی که خوب یا نه” هو گفت. “ما بسیار امیدوار, اما زمان خواهد شد بگویید.”

این یک روش مشابه به آنهایی که گرفته شده توسط ویر بیوتکنولوژی الی لیلی و شریک زندگی خود را AbCellera, Regeneron و Amgen و شریک تطبیقی بیوتکنولوژی. هو نیز اشاره کرد یک گروه در چین “در حال حاضر جدا شده یک زن و شوهر خیلی خوب آنتی بادی است.”

گروه خود را به جستجوی آنتی بادی است که با اتصال به کل سنبله پروتئین در coronavirus به جای آنهایی که در خانه در یک منطقه, گیرنده اتصال دامنه سنبله با هدف “پیدا کردن چیزی است که تکمیل آنچه که دیگران انجام می دهند,” او گفت:.

در ضمن مهارکننده پروتئاز جستجو یادآور رویکرد به اچ آی وی است. هو هشدار داد: “این یک روند سریع. این است برای رفتن به ماه و سال به رفتن را از طریق تکرار شونده بهبود” برای پیدا کردن بهترین دارو نامزدها.

اما در نهایت اگر او و یا دیگران موفق هستند Ho گفت: این داروها می تواند مورد استفاده قرار گیرد “در شروع علائم” با Covid-19.

“شما می توانید یک قرص و امیدوارم توقف تکثیر ویروس و سپس جلوگیری از آبشار از اتفاقاتی که رخ می دهد در برخی از مریض تر بیماران” هو گفت.

او همچنین جلب موازی به HIV در توانایی استفاده از داروهای ضد ویروسی برای جلوگیری از بیماری است.

“در اینجا شما می توانید می گویند مراقبت های بهداشتی کارگران و یا برخی از خانواده مخاطبین از یک شاخص مورد می تواند در نظر گرفتن یک قرص به عنوان طب پیشگیری” هو گفت. “راه های متعدد وجود دارد از استفاده از مواد مخدر اگر یکی از موثر یافت.”

و هو گفت او بر این باور سوال این است که اگر.

“من فکر می کنم جامعه نیاز به خرید زمان برای دانشمندان” هو گفت. این “شاید نه در قاب زمان کمتر از یک سال اما از یک سال به دو سال من فکر می کنم بسیاری از راه حل های بالقوه ظهور خواهد کرد… من کاملا با اعتماد به نفس است که علم را از طریق آمده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو