یاد بگیرید چگونه برای تکثیر گیاهان از این محبوب کلاس آنلاین

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.بین همه گ

توسط ELEMENTORSITE در 27 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

بین همه گیاهان جدید شما نمی توانید صبر کنید به صفحه اصلی لوازم باغبانی و رو به رشد خود را ذخیره کردن از شایان ستایش کشاورزان—هزینه یک گیاه عاشق می تواند به سرعت اضافه کنید. وارد تکثیر گیاه فرایند بازتولید یک گیاه. تکثیر گیاه است یک راه عالی برای اضافه کردن بیشتر گیاهان را به خانه خود را بدون فشار در کیف پول خود را.

شما ممکن است فکر که اصول تکثیر گیاه صدا به اندازه کافی آسان: شروع با یک برش از گیاهان موجود محل آن را در آب صبر کنید تا جوانه زدن ریشه و سپس گلدان آن است. اما پس از تلاش شکست خورده خودم و تعداد بیشماری از کارخانه برش تلفات بعد, من می توانم به شما اطمینان دهم که وجود دارد این است که هنر به آن—که من کاملا قادر به کشف کردن که در مطالعات مستقل.

"تبلیغ به شما می آموزد که خیلی در مورد مراقبت از اتصال و صبر هنگامی که آن را می آید به گیاهان خود" کارتر می گوید در Airbnb تجربه صفحه. در واقع او اعتبار تکثیر گیاه برای به هیجان آوردن گیاهان را به خانه خود را. پیوند او با اشاره به چیزی است که توسعه در طول فرایند آهسته از تماشای خود گیاه نوزادان رشد از یک برش به اندازه کامل گیاه در طول زمان است. همین دلیل است که پرورش آن از اوایل آغاز در مقایسه با چیدن یک در یک فروشگاه می تواند مانند یک تجربه پاداش.

کلاس های 35 دلار و 90 دقیقه برگزار شد در زوم. در آن کارتر را پوشش می دهد همه چیز شما نیاز به دانستن شروع به تبلیغ خود را از گیاهان در خانه از جمله گام های اساسی از انتشار بهترین راه برای قطع گیاهان خود حق انتخاب عروق برای انتشار و چگونه اغلب به روز کردن آب است. حتی زمان برای Q&A در پایان. این کارگاه از فروش اغلب پس از صرفه جویی در نقطه خود را در پیشبرد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن