عربستان سعودی و روسیه فشار برای فرمت خروجی به کاهش با اوپک+ جلسه این هفته هنوز هم ممکن است

وزیر انرژی روسیه الکساندر نواک و عربستان وزیر انرژی عبدالعزیز بن سلمان ثبت اسناد طی یک مراسم پس از ملاقات با رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین با پادشاه عربستان سعودی سلمان در ریاض, عربستان سعودی در 14 اکتبر 2019.

آلکسی NIKOLSKY | SPUTNIK | خبرگزاری گتی ایماژ

برخی از قدرتمند ترین در جهان نفت تولید شده است انتظار برای تشکیل جلسه در روز پنج شنبه با انرژی فعالان بازار از نزدیک نظارت بر اینکه آیا با نفوذ گروه را رسما موافقت خود را گسترش عمیق ترین تا کنون دور خروجی کاهش است.

اوپک شخص مهم در میان یکدسته عربستان سعودی و غیر اوپک رهبر روسیه تصور می شد برای حمایت از یک ماه دیگر تمدید از سطح فعلی کاهش عرضه گزارش رویترز روز چهارشنبه به نقل unnamed اوپک منابع.

اما تاریخ جلسه برای نهایی کردن یک توافق هنوز معلوم نیست در روز پنج شنبه صبح.

اوپک و غیر اوپک متحدان گاهی اوقات به عنوان اوپک+ شد در اصل برنامه ریزی شده به بررسی تولید خود را کاهش در ماه ژوئن 9-10.

اواخر ماه گذشته الجزایر که در حال حاضر دارای چرخش اوپک ریاست جمهوری پیشنهاد شده در این جلسه باید رو به جلو آورده تا پنج شنبه.

یک اوپک+ جلسه بود هنوز هم ممکن است این هفته با توجه به رویترز با استناد به unnamed اوپک منابع اگر عراق و دیگر غیر-مطابق اعضای وعده داده شده به تعمیق تولید خود را کاهش.

قیمت نفت خام برنت در معاملات آتی در $39.33 در هر بشکه در معاملات صبح پایین بیش از 1٪. بین المللی معیار رز بالاتر از 40 دلار در هر بشکه برای اولین بار پس از آوریل 6 در جلسه قبلی قبل از پاک کردن دستاوردهای آن در میان اوپک+ عدم قطعیت است.

آمریکا وست تگزاس اینترمدیت (WTI) قراردادهای آتی نفت خام در ایستاده بود $36.56 در هر بشکه تقریبا 2 درصد پایین تر است. قرارداد نیز با صعود به بالاترین سطح خود از اوایل ماه مارس در روز چهارشنبه.

قیمت نفت باید در راهپیمایی بالاتر در هفته های اخیر, دوره نقاهت بعد از یک سقوط دراماتیک در ماه آوریل که دیدم برنت شناور نزدیک به 20 سال اخیر رسید و قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت جست و خیز کردن به قلمرو منفی برای اولین بار در تاریخ.

می آید در میان خوش بینی در مورد بهبود اقتصادی در چین در مقام دوم جهان اقتصاد و دیگر کشورهای سراسر جهان به دنبال به تدریج بلند coronavirus مستند اقدامات است.

Martijn موش ارشد نفت تحلیلگر مورگان استنلی گفت: “CNBC “Squawk Box اروپا” در روز پنج شنبه که عرضه نفت تنظیم شده بود “بسیار سریع” به منظور کمک به بازار توازن.

“بسیاری از این عرضه های جانبی تنظیم از اوپک پس اگر اوپک بودند به باز کردن از پیچ این کاهش انتشار مطلب بشکه به بازار ما می تواند بسیار به سرعت تا پایان در یک مقدار ضعیف تر وضعیت” موش گفت.

“ما می دانیم که قیمت می تواند بسیار کم است که وضعیت ضعیف بنابراین از این دیدگاه مهم است که اوپک نشان دهنده نسبتا منسجم و جبهه متحد” او ادامه داد. “اغلب با تولید این توافق اگر تنها یک یا دو یا سه نفر از بازیکنان شروع به منحرف و سپس آن را تا این عادت از نوع در حال سقوط از هم جدا در دسترس نباشد. بنابراین مهم است که اوپک همچنان به نمایشگاه یک درجه از انسجام.”

ما چگونه به اینجا رسیدیم ؟

در ماه آوریل اوپک+ توافق برای کاهش تولید نفت توسط یک رکورد 9.7 میلیون بشکه در روز (b/d). حرکت طراحی شده برای سرپا نگه داشتن قیمت ها به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس منجر به سقوط بی سابقه تقاضای نفت.

تولید کاهش آغاز کرد و در مارس 1 و مجموعه را به اجرا را از طریق به پایان ماه ژوئن. در جریان معامله کاهش خواهد شد و سپس مخروطی بازگشت به 7.7 میلیون b/d از جولای به پایان 2020 و 5.8 میلیون b/d از ژانویه سال 2021 از طریق به مارس سال 2022.

عربستان سعودی و روسیه را گزارش طرح را به 9.7 میلیون بشکه در روز کاهش گسترش به پایان ماه ژوئیه.

تحلیلگران در S&P جهانی Platts گفت: در یک یادداشت تحقیقاتی منتشر شده پنج شنبه که قیمت نفت خام برنت قیمت “ممکن است پیدا کردن برخی از جیب حمایت” در محدوده از $35 تا 40 دلار در هر بشکه در ماه ژوئن.

کالا قیمت گذاری آژانس توضیح داد که پیش بینی خود را بر اساس عرضه بسته-ins اوج دوره نقاهت تقاضا و با این فرض که اوپک+ حفظ نظم و انضباط در خود نشست.

به دنبال به جلو بیشتر تحلیلگران در S&P جهانی Platts گفت: آنها انتظار می رود قیمت نفت خام برنت به سقوط قیمت به طور متوسط از 35 دلار در هر بشکه در ماه اوت با استناد به یک بازار نفت “برآمدگی از 1 میلیارد بشکه مازاد موجودی عرضه بازگشت از بسته فهم فصلی تقاضا wanes و اضطراب در تقاضا رشد می کند به عنوان قرار می گیرند.”

“کافی یدکی ظرفیت و پتانسیل بازگشت مختل بشکه نیز وزن در بازارهای” آنها اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>