قوانین تعامل همراه لاک تغییر روز پس از کشنده Ladakh برخورد

20 سربازان هندی جان خود را برای کشور خود در برخورد خشونت آمیز با چین در شرق لاداخدهلی نو: ارتش اتحادش را تغییر

توسط ELEMENTORSITE در 1 تیر 1399
Rules Of Engagement Along LAC Changed Days After Deadly Ladakh Clash

20 سربازان هندی جان خود را برای کشور خود در برخورد خشونت آمیز با چین در شرق لاداخ

دهلی نو:

ارتش اتحادش را تغییر قواعد درگیری در امتداد لاک (خط کنترل واقعی) با چین زمینه توانمند سازی فرماندهان به تحریم استفاده از سلاح گرم تحت عنوان "فوق العاده" شرایط. نخست وزیر نارندرا مودی قبلا نیز گفت: ارتش داده شده است آزادی کامل برای مقابله با این وضعیت زمین.

تحت قبلی قوانین نامزدی - موافقت نامه های امضا شده در سال 1996 و 2005 - نه طرف باز آتش در طرف دیگر. دو کشور نیز توافق به استفاده از انفجار مواد منفجره و یا سلاح گرم در عرض دو کیلومتر از هر دو طرف از لاک.

تغییرات نهم قوانین آمده کمتر از یک هفته پس از یک خشونت آمیز چهره در شرق لاداخ را Galwan دره که در آن 20 سربازان هندی کشته شدند.

بیشتر از 76 هند نیروهای نظامی مجروح شدند مقامات ارتش گفت: NDTV. هیچ یک از آنها دچار آسیب مهم و انتظار می رود پشت در وظیفه در یک هفته مقامات اضافه شده است.

هند نیروهای نظامی مورد حمله قرار گرفتند با آهن و میله های ناخن نکردم باشگاه ها و سنگ پیچیده شده در سیم های خاردار در مبارزه با نزدیک گشت نقطه 14 - یک دیدگاه در سرزمین های هندی است که مشرف چینی موقعیت در سمت خود را از لاک زدن بالفعل مرز بین دو کشور.

نه ارتش و نه دولت باید اظهار نظر در مورد چگونه بسیاری از چینی ها سربازان بودند صدمه دیده و یا کشته شدند اما منابع گفته اند NDTV تعدادی غرفه در 45. این اطلاعات بر اساس ره گیری و همچنین چینی صهردرس دیده می شود در این منطقه است.

این درگیری بدترین در 45 سال است. در سال 1975 چهار آسام تفنگ سربازان کشته شدند در Tulunug لا تصویب در آروناچال پرادش در حالی که در یک روال گشت.

این Ladakh خشونت نیز منجر به یک طوفان سیاسی با رهبران کنگره سونیا گاندی و راهول گاندی سوال دولت بیش از ممکن است شکست اطلاعاتی در ساخت به برخورد.

جلوتر از روز جمعه همه حزب جلسه خانم گاندی پرسید: "آیا اطلاعات نظامی نیست, هشدار به دولت در مورد نفوذ و ایجاد نیروهای عظیم در طول لاک...?"

آقای گاندی که صبح امروز به نام ساعت مودی "Surender مودی" است پس از اشاره به تصاویر ماهواره ای ادعا می کنند که چین را "اسیر خاک هند, نزدیکی Pangong دریاچه".

جنوب بازیگر و سیاستمدار Kamal Haasan وزن در, در مناظره امروز, درخواست از دولت برای توضیح دهید که چگونه زندگی سربازان هندی بود در حال تامین است.

یک روز پس از برخورد نخست وزیر مودی گفت: "این کشور را افتخار بدانند که ما سربازان درگذشت مبارز چینی" و "شجاعت و شهامت است که کشور ما شخصیت".

"ما هرگز تحریک هر کسی اما ما نمی خواهد سازش با تمامیت ارضی و حاکمیت. هر زمان که زمان آمده است ما ثابت کرده اند که ما قدرت و توانایی در حفاظت از یکپارچگی و حاکمیت" نخست وزیر گفت.

هند مقصر درگیری در "تلاش توسط طرف چینی به طور یک جانبه تغییر وضعیت موجود وجود دارد" rebutting چین ادعا می کند که سربازان هندی عبور از مرز.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن