Ruggable فقط راه اندازی قابل شستشو, هوای آزاد, فرش است که شما می خواهید به استفاده از در داخل خانه بیش از حد

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.آن را در

توسط ELEMENTORSITE در 21 خرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

آن را در نهایت در فصل تابستان اما فعالیت هستند و به دنبال کمی متفاوت این سال است. در حالی که بسیاری از رستوران ها و فضاهای عمومی هنوز بسته با توجه به COVID-19 نگرانی اصلی خود را در فضای بیرون از منزل است مهم تر از همیشه—و این بدان معناست که باید آن را به عنوان تابعی به عنوان امکان پذیر است. اگر قبلا فقط ظهور یک صندلی یا دو بر روی بالکن خود را//پاسیو حیاط و آن را به نام یک روز به من اجازه می دهد به شما معرفی به Ruggable جدید مجموعه قابل شستشو, هوای آزاد, فرش.

راه اندازی در ژوئن 4 مجموعه می پیوندد Ruggable موجودی شیک و کاملا قابل شستشو داخل سالن فرش. اگر شما به عنوان شک و تردید من به عنوان یک بار بود نه ترس: این فرش در واقع زندگی می کنند تا اعتیاد به مواد مخدره و کاملا ارزش خرید. در حالی که تقریبا تمام فرش را می توان نقطه تمیز یا بخار تمیز Ruggable می آره پرتاب می شود در ماشین لباسشویی. ترفند این است که این دو قطعه سیستم: تمام Ruggable فرش با فرش پد و پوشش است که متصل هستند توسط چهار گوشه نوار چسب زبانه. هنگامی که آن را تمیز کردن بعد شما فقط به جلد کردن و پرتاب آن را در هر یک به طور منظم به اندازه ماشین لباسشویی. (چک کردن این مفید یوتیوب برای دریافت نسخه ی نمایشی کامل.)

از فرش به همان شیوه کار می کنند. آنها حتی با دوام تر از داخل گزینه های با بافت پلی استر و پلی اورتان مقاوم در برابر آب سد. نه تنها آنها دفع آب, اما آنها لکه - و مقاوم در برابر محو شدن نیز هست. به عنوان کسی که خریداری, هوای آزاد, فرش های قبل می داند که یکی از بزرگترین مشکلات حال محو شدن به خصوص اگر خود را در فضای منطقه است که در یک نقطه آفتابی. اگر شما در حال برخورد با محو شدن در داخل خانه و یا فقط می خواهم به طور جدی با دوام فرش منطقه, هیچ چیز شما را متوقف از قرار دادن یکی از این در داخل خانه خود را بیش از حد.

و پس از شما تعجب, بله, هوای آزاد, فرش هستند و در واقع شیک. من شخصا آرزو می کنم برخی از این انتخاب شده بود در اطراف هنگامی که من انتخاب خود من Ruggable فرش, اما افسوس. وجود 47 طرح در مجموع اعم سراسر رنگ و طراحی طیف و 6 اندازه شروع با 2.5'x7 "و با پایان دادن به 8 x 10'. قیمت شروع در $119 3'x5' در مقایسه با $109 به صورت منظم داخل سالن فرش.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن