تفنگ کاغذی Co. یک خط از حیوان خانگی لوازم جانبی برای Fanciest سگ

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

تفنگ کاغذی شرکت ، است که ما ساخت کارت پستال و لیوان قهوه بیشتر زیبا برای سال جدید حیوان خانگی و لوازم جانبی مجموعه ما را سگ زیبا تر بیش از حد. (همه سگ در حال حاضر زیبا ترین سگ البته — این فقط گیلاس در بالا.)

همکاری با مه آلود سگ شامل قلاده bandanas جیر جیر و زباله های کیسه های, دارندگان, در دو چاپ مختلف و اندازه های مختلف به تناسب سگ از همه نژاد.

گاردن پارتی سرخ سگ Bandana

پنبه bandana می آید در سه اندازه مناسب سگ با گردن تا 22″.

یقه می آید در چهار اندازه مناسب سگ با گردن اندازه تمام راه را از 8″ 26″. Chihuahuas و سنت Bernards نگاه کنید به همان اندازه شیک در بهار florals.

این اسباب بازی جیر جیر کامل کارتون شکل استخوان. اگر سگ خود را در حال حاضر مورد علاقه اسباب بازی مخمل خواب دار جوجه تیغی با چاشنی ظاهر و یک چشم از دست رفته, این امر می تواند یک لوکس ارتقا دهید.

این ضایعات کیسه دارنده باعث می شود چیدن مدفوع کمی زیباتر چرا که چرا که نه ؟ هوشمندانه طراحی شده آن دارای یک زیپ در یک طرف برای تغییر رول کیسه و یک شکاف دیگر برای توزیع یک کیسه در یک زمان به عنوان شما بروید.

تمام این چهار حیوان خانگی لوازم جانبی ساخته شده از پنبه و بوم است که شما می توانید دستگاه شستشو و خشک کن. زباله های کیسه می آید تنها در رزا, چاپ, های, دور, رز صورتی و زرد شاخه گل در نیروی دریایی پس زمینه. بقیه آمده در هر دو رزا و گاردن پارتی یک مجموعه ای از رنگ صورتی و قرمز و آبی گل در یک نرم مرجان پس زمینه.

با لوازم جانبی این قشنگ سگ خود را می خواهد دختر خوشگل از پارک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>