اعتراض ساکنان COVID مشکوک هولوکاست پرتاب سنگ هاریانا پلیس

هولوکاست انجام شد پس از جمعیت پراکنده توسط پلیسامبلا: ساکنان یک روستا در هاریانا را امبلا درگیری با پلیس و پرت

توسط ELEMENTORSITE در 9 اردیبهشت 1399
Coronavirus: Residents Protest Cremation Of COVID-19 Suspect, Throw Stones At Haryana Cops, Doctors

هولوکاست انجام شد پس از جمعیت پراکنده توسط پلیس

امبلا:

ساکنان یک روستا در هاریانا را امبلا درگیری با پلیس و پرتاب سنگ و پزشکان در دوشنبه شب به آنها اعتراض هولوکاست از یک COVID-19 مشکوک. در اوایل 60s او درگذشت به علت بیماری در این شهر بیمارستان مدنی در روز دوشنبه.

نقض سراسر کشور مستند ساکنان Chandpura ایجاد کرد پرتاب سنگ به سوی پلیس و پزشکان در هولوکاست زمین. پلیس تا به حال برای باز کردن آتش در هوا پراکنده سرکش و اوباش.

هولوکاست انجام شد و پس از آن جمعیت پراکنده شد.

دکتر گفت که coronavirus نتیجه آزمون از زن است در انتظار.

"زن مبتلا به آسم و در بعد از ظهر دوشنبه او شروع سختی در حفظ اکسیژن اشباع است. او در حالی که تحت درمان است. ما جمع آوری شده او نمونه برای COVID-19 تست و بعد با توجه به روش و دستورالعملهای عملیاتی استاندارد ما منتشر شد بدن او را برای هولوکاست در یک محل تعیین شده به دولت های منطقه" عمران جراح Dr Kuldeep سینگ گفت.

دکتر اضافه شده که تمام دستورالعملهای عملیاتی استاندارد برای هولوکاست از یک COVID-19 شک به عنوان به خوبی به عنوان یک تایید بیمار همان است که همه اقدامات ایمنی گرفته شد برای این مورد به عنوان به خوبی.

"روستاییان بی ارزش مخالف هولوکاست" دکتر سینگ اضافه شده است.

پلیس گفت: تلاش خود را برای ساکت کردن روستاییان در بیهوده.

"ما در تلاش برای ساکت کردن آنها را در حالی که اطلاع رسانی است که تمام اقدامات ایمنی هستند که به تصویب رسید اما آنها گوش نکرد. به زودی آنها شروع به پرتاب سنگ و پزشکان و پلیس. آنها نیز آسیب دیده و یک آمبولانس. ما تا به حال به استفاده از زور برای متفرق کردن جمعیت" امبلا اردوگاه DSP Ram کومار گفت.

او اضافه کرد که یک مورد خواهد بود در برابر ساکنان برای نقض مستند و حمله به پلیس و پزشکان.

وجود دارد 12 تایید coronavirus موارد در امبلا. هاریانا دارای 289 موارد با 3 مرگ و میر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب