خودداری از 3 بیمارستان بنگلور زن تولد می دهد در خودرو نوزاد می میرد

مادر باردار رد شد درمان از چندین دولتی بیمارستان ها به دلیل آنها کاملبنگلور: فاجعه رخ داد خارج از بنگالور را K

توسط ELEMENTORSITE در 31 تیر 1399
Refused By 3 Hospitals, Bengaluru Woman Gives Birth In Auto, Baby Dies

مادر باردار رد شد درمان از چندین دولتی بیمارستان ها به دلیل آنها کامل

بنگلور:

فاجعه رخ داد خارج از بنگالور را KC بیمارستان عمومی در روز یکشنبه پس از یک نوزاد مرده در داخل خودرو-کالسکه چقدر عجله مادر و فرزند از بیمارستان به بیمارستان در جستجوی مراقبت های پزشکی.

بدون کمک های پزشکی, نوزاد متولد شده در داخل خودرو که ریکشا درگذشت خارج از بیمارستان پس از آن مادر باردار تبدیل شده بود به دور از حداقل سه نفر دیگر دولتی امکانات.

این Srirampura دولت در بیمارستان ویکتوریا در بیمارستان و Vanivilas که بال زایمان ویکتوریا و گفت که آنها تا به حال هیچ تخت را به جای یک زن باردار در آستانه تولد. ویکتوریا که در بيمارستان می کند تا موارد جدی است که تعیین شده COVID-19 تسهیلات.

وجود یک بیمارستان اختصاصی برای زنان باردار در شهرستان Wilson باغ محله اما معلوم نیست اگر مادر این را می دانست.

شکار برای یک تخت بیمارستان در شهر مترو است که در حال حاضر در تلاش برای مقابله با تاثیر از شیوع کروناویروس شروع در 3 هستم.

شش ساعت بعد بود هنوز هم بدون تخت بیمارستان و کمک های پزشکی, ترک او را درمانده و مجبور به تحویل داخل خودرو-کالسکه راننده که پس از آن در زمان او به KC به طور کلی.

سابق کارناتاکا وزیر Siddaramaiah که صدای جیر جیر به ارمغان آورد و زن را از گرفتاری به تمرکز به دادگاه تجدید نظر به رئیس فعلی وزیر BS Yediyurappa درخواست او را به عمل آورند.

"یک زن باردار که دچار درد زایمان شده بود را تکذیب کرد درمان توسط بسیاری از بیمارستان ها در بنگلور. او از دست او نوزاد پس از ارائه آن در خودرو-کالسکه. @CMofKarnataka من مصرانه از شما را به اقدام در برابر تمام کسانی که در بیمارستان ها که محروم از درمان" او هنوز توییتی.

"بیشتر غیر covid بیماران در حال مرگ هستند در کارناتاکا به علت محرومیت از درمان توسط بیمارستان. @CMofKarnataka لغو مجوز از تمام کسانی که در بیمارستان ها که انکار درمان است. فقط صرف هشدار نمی خواهد حرکت بيمارستان او گفت:" در یک ثانیه صدای جیر جیر.

این دومین نوزاد به مرگ در بنگلور بیش از 10 روز گذشته پس از اتهام عدم مراقبت. در روز شنبه عزادار پدر اعتراض در مقابل وزیر را محل اقامت خود را پس از ماه دختر درگذشت.

تخت بیمارستان در بنگلور به سرعت در حال تبدیل شدن به یک کمیاب کالا پس از یک افزایش در covid-19 موارد است.

روز دوشنبه کارناتاکا گزارش 3,648 عفونت های جدید که 1,452 بودند از بنگالور (شهری) که در آن تعداد کل موارد عبور کرده 33,000. همچنین گزارش شده است که بیمارستان ها در تلاش برای مقابله با اعداد نیز تبدیل به دور COVID-19 بيمار.

در روز شنبه به وزیر دستور داد بیمارستان های خصوصی در شهرستان به ذخیره 50 درصد از تخت خود را برای COVID-19 بيمار. باقی مانده 50 درصد تهیه خواهد شد به غیر coronavirus بیماران.

اما با سرعت در حال افزایش caseload تقاضا برای تخت بیمارستان برای کسانی که آلوده COVID-19 و همچنین نیاز به جداسازی این بیماران به احتمال زیاد به فشار بیشتری را در شهرستان های پزشکی زیرساخت ها است.

با ورودی از PTItinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب