اطلاعات در زمان واقعی است که نشان می دهد کروناویروس که باعث 'گسترده' آسیب های اقتصادی

سرور پوشیدن ماسک به عنوان نوازندگان بازی در خیابان برای کاربران 1803 رستوران در پایین منهتن در طول فاز 3 از co

توسط ELEMENTORSITE در 21 تیر 1399

سرور پوشیدن ماسک به عنوان نوازندگان بازی در خیابان برای کاربران 1803 رستوران در پایین منهتن در طول فاز 3 از coronavirus همه گیر در ژوئیه 09, 2020 در نیویورک است.

Roy Rochlin | گتی ایماژ

افزایش coronavirus موارد در حال نشان دادن تا در هر دو, رکود فعلی فعالیت های اقتصادی و همچنین برنامه های آینده با توجه به اطلاعات در زمان واقعی ردیابی چیزهایی مانند لیست های کار, ناهار خوری و تعطیلات.

رستوران ترافیک است plateaued پس از یک افزایش سریع زمانی که ایالات متحده شروع به بازگشایی شده است. کارفرمایان به نظر می رسد کاهش در تلاش خود را برای پر کردن مشاغل باز. و تعداد فزاینده ای از مردم در حال حاضر می گویند آنها را به ماندن در خانه در تابستان و حتی اگر آنها سفر بیشتر خواهد شد و انجام این کار توسط ماشین به جای هواپیما.

"دولت از شیوع بیماری به وضوح هنوز توانایی برای نفوذ در نتایج اقتصادی" گفت: Ryan Preclaw مدیر اعتباری استراتژی در بارکلیز. "آسیب های اقتصادی به نظر می رسد به گسترش به طور گسترده ای بدون در نظر گرفتن که در آن موارد متمرکز هستند."

دومی نکته مهم است که بخش عمده ای از این مورد افزایش اتفاق افتاده در سراسر چهار ایالت: ایالت آریزونا و کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس. با هم, آنها اختصاص بیش از نیمی از تمام موارد جدید گزارش روز شنبه با توجه به COVID پیگیری پروژه.

دیدن گزارش های روزانه در افزایش موارد بدون در نظر گرفتن غلظت تحت فشار قرار دادند متحده در سراسر کشور به تجدید تلاش خود را برای راه اندازی مجدد اقتصاد خود را. در خصوص سخت-آمار صنعت مهمان نوازی است رو به حرکت صعودی و اجتماعات بزرگ همچنان محدود است.

فرکانس بالا داده های ردیابی شده توسط بارکلیز نشان می دهد که ترافیک جاده "بوده است آهسته تر برای بازیابی" از در دیگر نقاط جهان به عنوان یک آمریکایی به نوبه خود تمایلی به بازگشت به فعالیت های عادی.

پس از ماه متوالی است که شاهد افزایش اشتغال در مجموع 7.5 میلیون لیست کار کاهش یافته و در حال نزدیک به 20 درصد زیر سطح خود در ماه فوریه ،

درست کردن فعالیت همراه با افزایش ویروس موارد "را افزایش می دهد احتمال این که یک شتاب بیشتر در کشور شیوع (و در آینده محدودیت در فعالیت های اقتصادی) ممکن است در افق" Preclaw گفت.

در واقع آمریکایی ها در حال حاضر به نظر می رسد retrenching در تعطیلات فعالیت است.

1,800 پاسخ دهندگان به یک اخیر Jefferies نظرسنجی 60 درصد در حال برنامه ریزی در ماندن در خانه این تابستان از 52% از آخرین خواندن در ماه مه. گروه برنامه ریزی برای رفتن در هر نقطه از 75% انتظار به درایو در برابر 60 درصد است. کسانی که می گویند که آنها در حال رفتن به کمپینگ در حال حاضر تعداد 3 درصد است.

به طور کلی این بررسی نشان دهنده یک "افزایش ترس از رفتن به فروشگاه و یا لذت بردن از سرگرمی افت شدید در انتظار سفر و کمتر خوش بینی حدود یک سال 2020 بازگشت به کار" Jefferies گفت: محققان در یک توجه داشته باشید.

پاسخ دهندگان نشان داد 60 درصد از محل کار تا به حال بازگشایی در مقایسه با 33% در ماه مه. اما 17 درصد فکر می کنم آنها خواهید بود کار از خانه تا 2021 و 24 درصد فکر نمی کنم آنها بازگشت به محل کار "برای آینده قابل پیش بینی."

صرفه جویی یکی دیگر از عکس العمل: حدود یک سوم گفت: اگر آنها یکی دیگر از محرک چک به عنوان مورد بحث در کنگره آنها یا آن را ذخیره کنید و یا پرداخت بدهی.tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de