Rajnath Singh گرم ملاقات با نظام درگیر مرگبار در Ladakh برخورد

Rajnath Singh, ملاقات سربازان بیهار هنگ در شرق لاداخ.دهلی نو: وزیر دفاع Rajnath Singh, ملاقات سربازان بیهار نظ

توسط ELEMENTORSITE در 29 تیر 1399
Rajnath Singh's Warm Meet With Regiment Involved In Deadly Ladakh Clash

Rajnath Singh, ملاقات سربازان بیهار هنگ در شرق لاداخ.

دهلی نو:

وزیر دفاع Rajnath Singh, ملاقات سربازان بیهار نظام در سفر خود به جلو در مناطق لاداخ دفتر خود گفت: در روز یکشنبه. بیهار هنگ کرده بود از دست داد 20 سربازان مرگبار درگیری با ارتش چین در Galwan ولی در ماه گذشته.

آقای سینگ دفتر توییتی تصویری از وزیر دفاع صحبت با سربازان نوازش آنها را بر روی شانه.

بازدید از لاداخ در جمعه Rajnath Singh تا به حال با اشاره به Galwan ولی برخورد که در آن چینی ها نیز در زمان نامشخص تعداد تلفات گفت: سربازان هندی کشته شده در این حادثه نه تنها نشان داد نمونه شجاعت در پاسداری از مرز اما همچنین محافظت غرور و افتخار از 130 کرور هندی.

"من می خواهم به می گویند که این کشور هرگز آنها را فراموش کرد. شما الهام بخش تمام ملت است. ما نمی خواهیم ناآرامی های ما صلح می خواهند. ما صدمه دیده است هرگز غرور و افتخار هر کشور است. اما اگر هر کشور در تلاش برای صدمه زدن به ما عزت نفس و غرور ما آن را تحمل نمی کند به هر قیمتی. ما را در خور پاسخ," او گفت:.

در یک آدرس به یک گروه از ارتش و هند و تبت پلیس مرزی (ITBP) پرسنل در Lukung در شرق لاداخ آقای سینگ گفت: هند یک کشور ضعیف و آن را به اتصالات پاسخ به کسی صدمه زدن به آن غرور ملی.

او گفت که پیشرفت در مذاکرات در حال انجام با چین برای پیدا کردن یک راه حل به مرز بن بست در Ladakh اما او نمی تواند تضمین نماید که تا چه حد آن را حل و فصل خواهد به او اعلام کرد که هیچ قدرتی در جهان می تواند حتی یک اینچ از کشور را به زمین.

"مذاکرات در حال انجام برای حل و فصل مسئله مرز (چین). هر چه پیشرفت ساخته شده است, این موضوع باید حل و فصل شود. اما من نمی تواند تضمین بدهد که تا چه حد آن حل خواهد شد. من می خواهم به اطمینان دهم که هیچ قدرتی در جهان می تواند لمس حتی یک اینچ از هند"s زمین و یا می توانید آن را اشغال او گفت:" از یک مرحله موقت فقط چند صد متر از Pangong Tso دریاچه.

آن وزیر دفاع اولین مراجعه به لاداخ پس از تلخ مرز چهره بین هند و چین آغاز شد و در مکان های مختلف پس از برخورد خشونت آمیز بین دو طرف در مارس 5 در Pangong دریاچه منطقه.

این دیدار نیز دو هفته پس از نخست وزیر نارندرا مودی ساخته شده یک سرزده بازدید به لاداخ که در طی آن او ادعا هند قاطعیت در برخورد با مرز ردیف با کشور همسایه.

(با ورودی از PTI)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن