راجستان فرماندار 3 شرایط برای روشن شدن جلسه مجلس: 10 امتیاز

راجستان بحران: Sachin خلبان باز شورش تحت فشار قرار دادند تا دولت را به صدا در آورد. (فایل)برجستهKalraj Mishra

توسط ELEMENTORSITE در 7 مرداد 1399

راجستان بحران: Sachin خلبان باز شورش تحت فشار قرار دادند تا دولت را به صدا در آورد. (فایل)

برجسته

 • Kalraj Mishra بازگشت وزیر پیشنهاد برای جلسه از جولای 31
 • فرماندار در این زمان مطرح شده دو سوال در Ashok Gehlot پیشنهاد
 • او گفت: آن دشوار خواهد بود برای تماس MLAs در کوتاه مدت متوجه همه گیر میان
جیپور/ دهلی نو: این راجستان فرماندار به فرستاده وزیر Ashok Gehlot درخواست برای یک جلسه مجلس از روز جمعه با سوالات ادعا که او "در اصل" نه در برابر حرکت می کند. فرماندار Kalraj Mishra به مورد سوال که آیا MLAs می توان با توجه به سه هفته اطلاع و چگونه فیزیکی فاصله حفظ می شود. این راجستان سخنران کاهش یافته است یک دادخواست در دیوان عالی کشور مربوط به قدرت خود را به رد صلاحیت شورشی MLAs. این حرکت با هدف outmanoeuvring فرماندار که قبلا ذکر شده مورد دادگاه برای پاکسازی جلسه مجلس درخواست.

در اینجا 10 تحولات در راجستان سیاسی بحران:

 1. "راج Bhavan (فرماندار) به پیش بروید به تماس های جلسه مجلس با در نظر گرفتن پیشنهادات ساخته شده است" گفت: آقای Mishra در بیانیه ای که او در آن ذکر شده سه نمایش داده شد. او پرسید که آیا وزیر می خواست برای آوردن اعتماد رای دادن. "آیا شما می خواهید را به یک اعتماد به نفس حرکت ؟ به عنوان آن است که در این پیشنهاد اما در شما (آقای Gehlot) در حال ساخت اظهارات که شما می خواهید را به یک اعتماد به نفس حرکت" آقای Mishra پرسید.

 2. فرماندار همچنین گفت: از آن دشوار خواهد بود به تماس همه MLAs در کوتاه مدت متوجه طول بیماری همه گیر. "شما می توانید نظر دادن 21 روز' توجه به MLAs?" - توجه داشته باشید خود را پرسید. سومین سوال این بود که چگونه اجتماعی فاصله خواهد شد در طول جلسه.

 3. هنگامی که او را رد کرد و آقای Gehlot اولین پیشنهاد در جمعه فرماندار داده بود شش دلیل. او اشاره کرده بود که این پیشنهاد را ذکر دستور کار بود و همچنین خواسته برای یک تاریخ است.

 4. رئیس جمهوری است که با فشار دادن یک جلسه مجلس از هفته گذشته و اعتراض به مدت پنج ساعت در فرمانداری اقامت به فشار برای آن ارائه یک پیشنهاد تازه در روز شنبه و ذکر شده coronavirus و اقتصاد به عنوان دستور کار جلسه ویژه.

 5. برای مراقبت از یک اعتراض فرماندار - در مورد مورد اینکه شنیده می شود در دادگاه - کنگره خود کناره دادخواست در دادگاه بالا. پنج شنبه گذشته دادگاه عالی حاضر به توقف دادگاه عالی از حکم شورشیان' درخواست - درخواست توسط بلندگو - گفت: "صدای مخالفان را نمی توان سرکوب در یک دموکراسی". بلندگو نیز به چالش کشیده گفته بودن توسط دادگاه عالی برای نگه داشتن در هر گونه اقدام علیه شورشیان تا زمانی که حکم آن.

 6. یک روز بعد دادگاه عالی افزایش یافته است که حفاظت به شورشیان و معوق حکم خود را پس از پذیرش تیم خلبان یازدهم-ساعت درخواست برای اضافه کردن مرکز به این پرونده پس از آن می توانید بسنجید که آیا ضد ارتداد قانون به آنها اعمال می شود.

 7. وزیر Gehlot معتقد است این شماره ها در کنار او و مشتاق است در نظر گرفتن یک طبقه آزمون در مجمع. او همچنین اصرار دارد که برخی از کنگره MLAs حمایت از او هستند به گروگان برگزار می شود در دو استراحتگاه در هاریانا را Gurugram که در آن تیم خلبان پارک شده است از آنجایی که آنها راه اندازی یک شورش دو هفته پیش.

 8. وزیر مدعی حمایت از 102 MLAs فقط یک گذشته اکثر علامت 101 در 200 عضو راجستان مجمع. "سه شورشی MLAs به احتمال زیاد به عقب می آیند در دو روز بعدی" کنگره رهبر Randeep Surjewala ادعا کرد.

 9. Sachin خلبان را شکست صفوف با کنگره پس از چند ماه غیر قابل عبور اختلاف با رئیس سابق خود Ashok Gehlot. آخرین کلش برای آقای خلبان آمد در فرم احضاریه برای پاسخ به سوالات در رسیدگی به اتهام تلاش برای رشوه کنگره MLAs به چرخش در برابر دولتی که او معاون وزیر.

 10. اگر تیم خلبان برنده آن مورد شورشیان می تواند رای در مجمع و خطر اندازد کنگره دولت است. اگر آنها رای خود را در مقابل حزب کنگره می توان آنها را رد صلاحیت اما رای خود را شمارش خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب