"راجستان جلسه مجلس به زودی باید اکثریت می گوید:" Ashok Gehlot

این راجستان شورشیان استدلال در دادگاه که چنین اعلامیه نمی توان در خدمت توسط یک بلندگو (فایل)جیپور: راجستان وزی

توسط ELEMENTORSITE در 2 مرداد 1399
'Rajasthan Assembly Session Soon, Have Majority,' Says Ashok Gehlot

این راجستان شورشیان استدلال در دادگاه که چنین اعلامیه نمی توان در خدمت توسط یک بلندگو (فایل)

جیپور:

راجستان وزیر Ashok Gehlot گفت: امروز مجلس جلسه خواهد بود به نام "به زودی" و ابراز اعتماد به نفس است که او دارای یک اکثریت یک روز قبل از حیاتی حکم در یک دادخواست توسط Sachin خلبان و دیگر کنگره شورشیان که دولت او را تهدید.

"ما را در مجمع جلسه به زودی. ما یک اکثریت. همه کنگره MLAs متحد هستند" رئیس وزیر به خبرنگاران گفت:.

"کسانی که به دادگاه رفته کسانی که منحرف خود تنها نکته این است که آیا رد صلاحیت اعلامیه خدمت به آنها را توجیه شد. آن را تا به چیزی برای انجام با ضد ارتداد قانون" آقای Gehlot گفت.

این راجستان دادگاه عالی را تلفظ آن حکم در ساعت 10.30 صبح فردا در تیم خلبان درخواست چالش برانگیز رد صلاحیت اعلامیه خدمت به آنها را توسط سخنران پس از آنها صرفنظر دو جلسه به نام آقای Gehlot هفته گذشته است.

شورشیان استدلال در دادگاه که چنین اعلامیه نمی توان در خدمت توسط یک سخنران زمانی که مجمع در جلسه نیست. آنها به چالش کشیده اند یک قانون است که اجازه می دهد تا بلندگو به رد صلاحیت اعضای اگر آنها "به طور داوطلبانه داده شده تا این حزب عضویت". آنها می گویند که آنها قصد ندارند به ترک کنگره; آنها فقط می خواهند یک تغییر در رهبری است.

سخنران مقابله که دادگاه هیچ حوزه قضایی تا زمانی که او طول می کشد اقدام علیه MLAs که شورشیان از نظر قانونی نمی توانند چالش یک توجه کنید.

سخنران تلاش برای جلوگیری از بالا حکم دادگاه در این شورشیان دادخواست شکست خورده امروز به عنوان دادگاه عالی حاضر به مداخله و گفت آن را به این صورت دوباره در روز دوشنبه. اما دادگاه عالی حکم را منوط به حکم نهایی دیوان عالی کشور است.

سخنران حرکت برای رفتن به دیوان عالی کشور خیانت کنگره را با عصبانیت در مورد حکم دادگاه. اگر شورشیان پیروزی خود را در مورد آنها می تواند رای در مجمع و باعث مشکلات بزرگ برای آقای Gehlot دولت. اگر آنها نمی, رد صلاحیت خود کمک خواهد کرد که وزیر با پایین آوردن اکثریت خوانده شده را علامت.

کنگره اتحاد باریک و سرب بیش از مخالفان و تنها یکی از بیش از اکثریت علامت 101 در 200 عضو راجستان مجمع. منابع می گویند کنگره نرخ شانس خود را بهتر اگر یک آزمون قدرت برگزار می شود در حال حاضر به جای بعد بدون دادن Sachin خلبان هر اتاق را به نفع خود بیش از جداشدگان.

تیم خلبان 19 MLAs و BJP است 72. از جمله احزاب کوچکتر و مستقل اعضای اپوزیسیون تا 97 در حال حاضر.

آقای Gehlot گفت که او انتظار می رود برخی از شورشیان به بازگشت.

"بعضی از آنها به گروگان گرفته شده است. Bouncers استخدام شده اند برای محافظت از آنها. آنها در حال تماس با ما. ما امیدواریم آنها رای خواهد داد با ما. ما کامل اکثریت و با که اکثر ما رفتن به خانه است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن