پریانکا گاندی Vadra خواسته به خروج دولت ییلاقی پرداخت غرامت آنلاین

پریانکا گاندی خواسته شده است برای خروج از خانههای ییلاقی در لدهی جاده توسط مسکن و امور شهری وزارتدهلی نو: کنگر

توسط ELEMENTORSITE در 12 تیر 1399

پریانکا گاندی خواسته شده است برای خروج از خانههای ییلاقی در لدهی جاده توسط مسکن و امور شهری وزارت

دهلی نو:

کنگره رهبر پریانکا گاندی Vadra خواسته شده است به تخلیه دولت او ییلاقی در دهلی نو در ماه اوت 1. دولت توجه خود گفت: تخصیص غرفه از امروز لغو و او مدیون تومان 3.46 لاخ در حق.

پریانکا گاندی "انتظار این تصمیم پس از خروج از SPG (حفاظت ویژه گروه) امنیت" منابع نزدیک به او گفت: NDTV, و اضافه کرد که این امر جلوگیری از کار سیاسی و یا از نقد دولت است.

مدت کوتاهی پس از اطلاع او نیز پرداخت آنلاین به اطمینان حاصل شود که او غرامت پرداخت شد, با توجه به منابع.

در اعلامیه وزارت مسکن و امور شهری گفت: پریانکا گاندی باید خروج خانههای 35 در لدهی و مستغلات اختصاص داده شده به او در سال 1997 او به عنوان دیگر ویژه حفاظت از امنیت. او حق ندارد به یک خانه ییلاقی گفت: مقامات مگر اینکه این وزارت خانه باعث می شود یک استثنا در زمینه امنیتی است.

"در نتیجه پس از خروج از SPG حفاظت و اعطای Z+ پوشش امنیت توسط وزارت امور است که باید برای ارائه سهمیه/حفظ دولت محل اقامت در امنیت زمین به شما تخصیص نوع 6B خانه شماره 35, لدهی املاک و دهلی نو بدینوسیله با لغو اثر از 01/07/2020 گفت:" وزارت اطلاع می دهد.

پریانکا گاندی گفته شده است که اگر او می ماند فراتر از اوت 1, او را مجبور به پرداخت مجازات.

منابع نزدیک به کنگره رهبر گفت که او تا به حال شده است تمایلی به دولت ییلاقی در وهله اول بود اما مجبور به انجام این کار به دلیل SPG که اجازه نمی دهد او را به حرکت به Sainik مزارع در جنوب دهلی نو پس از او ازدواج رابرت Vadra.

نخبگان SPG پوشش داده شده به کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی, راهول گاندی و پریانکا گاندی پس از سال 1991 ترور نخست وزیر سابق راجیو گاندی خارج شد و در ماه نوامبر سال گذشته است. SPG 3000-قوی crack, تکاور نیروی است که می آید با وسایل نقلیه زره پوش در حال حاضر تنها محافظت نخست وزیر نارندرا.

بر خلاف مادرش و برادر پریانکا گاندی است نه نماینده و نه به عنوان یک دولت ییلاقی گفت: یک مقام رسمی از وزارت. کنگره می گوید te دولت در حال حاضر برای گرفتن یک تماس در ارشد بی جی پی رهبران LK Advani و Murli منهر جوشی که خود را حفظ کرده اند ییلاقی اگر آنها دیگر نمایندگان مجلس است.

بسیاری از رهبران کنگره اعتراض خیره کننده حرکت می کند. در میان آنها بود پنجاب وزیر Amarinder سینگ که گفت حساب تهدید ادراک پریانکا گاندی SPG امنیت و ییلاقی باید ترمیم شود. او همچنین اشاره کرد که با وجود تفاوت های سیاسی با Akalis سابق وزیر Parkash سینگ Badal ماند در خانه دولت با امنیت مرتب توسط دولت است.

کنگره سخنگوی Randeep Surjewala گفت: حرکت "سیگنال اضطراب" از ساعت مودی و اوتار پرادش وزیر یوگی Adityanath. "ما نمی خواهد cowed توسط این خرده گیری از یک نا امید, دولت," او گفت:.

به زودی پس از حرکت دولت به جمع و جور کردن Gandhis حفاظت to Z+ رده در سال گذشته کنگره تا به حال اتهام نقض امنیتی در پریانکا گاندی ، در 25 نوامبر سال 2019 یک ماشین سوار به پریانکا گاندی در دهلی نو بدون اینکه متوقف شود. صفحه اصلی وزیر Amit Shah rubbished اتهام کرد و گفت: این خودرو به کنگره کارگران است. او گفت: راهول گاندی برنامه ریزی شده بود به دیدار خواهر خود را در زمان تا زمانی که یک شبیه SUV سوار در هیچ یک از اینها را متوقف کرد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن