ساعت مودی به آدرس ملت در 4 بعد از ظهر امروز

این مرکز امروز اعلام کرد تصمیم خود را برای جلوگیری از 59 چینی-متعلق به همراه نرم افزار (فایل)دهلی نو: نخست وزی

توسط ELEMENTORSITE در 9 تیر 1399
PM Modi To Address The Nation At 4 PM Today

این مرکز امروز اعلام کرد تصمیم خود را برای جلوگیری از 59 چینی-متعلق به همراه نرم افزار (فایل)

دهلی نو:

نخست وزیر نارندرا مودی آدرس ملت در 4 بعد از ظهر روز سه شنبه با توییتی است. آدرس خود را خواهد آمد در میان مداوم ایستاده-بین هند و چین در Ladakh را Galwan دره و افزایش coronavirus موارد نشان داده است که کوچک نشانه ای از کم کردن سرعت.

ساعت مودی روز یکشنبه در 'Mann Ki Baat' نمایش رادیویی گفته است که هند با توجه به یک پاسخ در خور به چین در Ladakh, ستایش از ارتش که مبارزه سربازان چینی در Galwan ولی در اوایل این ماه. او همچنین صحبت از فراخوان برای تحریم کالاهای چینی توسط معامله گران و جامعه مدنی است.

"ما خرید محلی و آواز محلی و این کمک خواهد کرد که هند تبدیل شدن به قوی تر," او گفت:.

"اگر هند می داند که چگونه برای حفظ دوستی آن را نیز می تواند مقابله با کسی و دادن پاسخ مناسب. سربازان شجاع ما روشن ساخته است که آنها را اجازه نمی دهد هر کسی که برای لکه دار کردن افتخار مادر هند," او اضافه شده بود با اشاره به برخورد با نیروهای نظامی که در آن 20 سربازان هندی کشته شدند در حین انجام وظیفه.

این مرکز روز دوشنبه اعلام کرد تصمیم خود را برای جلوگیری از 59 چینی متعلق به نرم افزار تلفن همراه از جمله Infinite, WeChat و UC Browser.

در بیانیه ای از دولت گفت: برنامه مسدود شد "با در نظر گرفتن اطلاعات موجود در آنها مشغول به فعالیت است که مخاطره اندازد به حاکمیت و تمامیت هند دفاع از هند امنیت از دولت و نظم عمومی".

هفته گذشته PM مودی ستایش این کشور در تلاش برای مبارزه با کروناویروس. او گفت که اوتار پرادش با جمعیت اندازه همان چهار کشور اروپایی به شدت ضربه توسط coronavirus تا به حال تنها بخشی از تعداد مرگ.

"انگلستان و فرانسه و ایتالیا و اسپانیا - این کشورها در یک زمان تا به حال فتح جهان و بزرگترین قدرت جهان, اما اگر شما اضافه کردن جمعیت از همه این کشورها آن را به 24 کرور اما در هند به تنهایی دارای 24 کرور. چگونه موثر تا شده است دیده می شود از این واقعیت است که چهار اروپایی سازمان ملل هم تا به حال 1,30,000 مرگ و میر به علت COVID-19. اما در تعداد مرگ و میر است 600. این نشان می دهد که تا شده است ضمیمه این موضوع فعالانه و موثر," او گفت:.

هند شمارش از coronavirus موارد افزایش یافته است به 5,48,318 از جمله 16,475 مرگ و میر. متحده مانند ماهاراشترا دهلی نو و تامیل نادو اند نشان داده شده است رشد عظیم در coronavirus اعداد با وجود تلاش برای شکستن زنجیره انتقال.

این مرکز در روز دوشنبه منتشر شد دستورالعمل برای Unlock2 که در آن تمدید مستند در مهار مناطق تا ژوئیه 31. آن را اجازه داده است برخی از تسهیلات در مناطق دیگر اما مدارس و کالج ها, سینما, سالن, سالن ها و استخرهای شنا و کافه ها و سالن مونتاژ یا مترو خدمات بسته باقی خواهد ماند.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن