ساعت, Amit Shah دیدار تصمیم گیری در مستند به احتمال زیاد فردا

Coronavirus مستند: ساعت نارندرا تا به حال برای اولین بار اعلام کرد این مستند در اواخر ماه مارسدهلی نو: صفحه اص

توسط ELEMENTORSITE در 9 خرداد 1399

Coronavirus مستند: ساعت نارندرا تا به حال برای اولین بار اعلام کرد این مستند در اواخر ماه مارس

دهلی نو:

صفحه اصلی وزیر آمیت شاه ملاقات با نخست وزیر نارندرا مودی روز جمعه یک روز پس از صحبت های مختلف به وزرای ارشد و خواست نظرات خود را در جاده پیش رو در coronavirus مستند است که با توجه به پایان روز یکشنبه.

منابع گفت PM مودی و Amit Shah برگزار شد بحث بر سر یک استراتژی در خاموش کردن و وزن چگونه به راه اندازی مجدد فعالیت های اقتصادی در میان ثابت جهش در ویروس موارد است.

آمیت شاه بود شب گذشته خواسته وزرای ارشد برای پیشنهادات و انتقادات در این مستند و نظرات خود را در مورد اینکه آیا برای تمدید آن پس از مه 31.

همه وزرای ارشد داده اند نظرات خود را در مورد چگونه آنها می خواهند به حرکت به جلو. در طول چند روز گذشته نخست وزیر ترکیه بررسی شده است کل مستند دوره برای تصمیم گیری در این راه به جلو از 1 ژوئن.

گوا وزیر Pramod Spike پس از گفتگو با آقای شاه ادعا کرد امکان از مستند بودن تمدید بیش از دو هفته است.

دولت شده است مورد انتقاد شدید از استراتژی خود برای مقابله با کروناویروس که تحت فشار قرار دادند تا آن را به تغییر مواضع خود در موارد متعدد.

صفحه اصلی وزارت منابع گفت: راه رو به جلو در مستند "سیاسی خواهد بود تماس بگیرید".

دولت گزینه های شامل در ادامه با ملی مدیریت بحران عمل می کنند که سبب این مرکز را به تمام تصمیمات مربوط به بهداشت و درمان است که دولت موضوع. یا آن را می توانید اجازه می دهد متحده به یک تماس نهایی در مورد چگونه آنها مایل به ادامه.

در آخرین فرمت از مستند در اواسط ماه مه به دولت اجازه داده شده بود گسترده تسهیلات ترک آن به دولت برای تصمیم گیری در مورد آنچه برای بازگشایی و آنچه باقی می ماند بسته است.

قبل از lockdown4 اعلام شد, PM مودی برگزار شد بحث و گفتگو با رئیس وزیران در یک نشست مجازی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن