خرید و وحشت در تامیل نادو جلوتر از “شدید مستند” در 5 شهر عمده

Coronavirus مستند, Tamil Nadu: وحشت از خرید در مغازه ها جلوتر از روز یکشنبه lockdown

برجسته

  • هزاران رنگی به سبزی مغازه ها و فروشگاه های مواد غذایی صبح
  • روز جمعه تامیل نادو اعلام کرد که “شدید مستند” در 5 شهر
  • تامیل نادو است که یکی از کشورهای بیشتر تحت تاثیر شیوع کروناویروس

چنای:

سبزی در مغازه ها و فروشگاه های مواد غذایی در تامیل نادو باز باقی خواهد ماند تا 3 بعد از ظهر وزیر Edappadi K Palaniswami گفت: صبح امروز پس از وحشت از خرید کالاهای ضروری بود که در عمده شهرستانها جلوتر از “شدید مستند” شروع ساعت 6 صبح روز شنبه.

قبلا هزاران رنگی به سبزی مغازه ها و فروشگاه های مواد غذایی, از جان گذشته به انبار کردن مواد غذایی و سبزیجات و دیگر کالاهای اساسی و در نتیجه نقض اجتماعی فاصله قوانین در جای خود در طول شیوع کروناویروس.

روز جمعه تامیل نادو اعلام کرد که “شدید مستند” به مدت چهار روز در ایالت چنای همچنین مادورای و Coimbatore. دو شهرستانها کوچکتر سالم و Tirupur – خواهد بود بسته به مدت سه روز ،

در این دوره تمام مواد غذایی در مغازه ها و موسسات خصوصی که قبلا اجازه داده شده به تابع بین 6 صبح تا 1 بعد از ظهر بسته شد, دولت به کارگردانی و اضافه کرد که تنها تلفن همراه سبزی رسانه و خانه تحویل غذا از رستوران ها اجازه داده می شود.

بیمارستان داروخانه ها و مغازه های پزشکی خواهد شد مجاز به عملکرد دولت گفت.

دو ضد عفونی درایوهای انجام خواهد شد در سراسر مهار مناطق در قفل شده-پایین شهرستانها دولت اضافه شده و اشاره کرد که دستگاههای خودپرداز و دولت اجرا شود اما محیط های اغذیه فروشی (ارائه مواد غذایی در نرخ یارانه) نیز باز باقی می ماند.

h659c7f8

Coronavirus: Autorickshaw ساخته شده به نگاه مانند COVID-19 ویروس دیده در جاده ها در طول مستند

این “شدید مستند” اعلام تامیل نادو دولت می آید در وسط یک در سراسر کشور مستند به دستور نخست وزیر نارندرا مودی در ماه گذشته و گسترش در هفته گذشته به 3. تحت سراسر کشور محدودیت تمام مغازه ها و موسسات تجاری به جز کسانی که در فروش مواد غذایی و سبزیجات و دارو بسته شده بود.

از آوریل 20, اما, این مرکز شده است به آرامی استراحت محدودیت برای برخی از بخش ها و انواع فعالیت های اقتصادی در تلاش برای دوباره شروع به لکنت زبان اقتصاد هند.

اواخر جمعه شب در این مرکز گفت: مغازه ها در مناطق مسکونی در سراسر کشور – به جز کسانی که در مراکز – می تواند باز از امروز تا زمانی که آنها پایبند به اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و استفاده از دستکش و ماسک صورت برای صاحبان فروشگاه ها و کارکنان است.

این مرکز همچنین گفت که آرامش مستند محدودیت می تواند وتو توسط فردی متحده اگر دولت احساس لازم را برای جلوگیری از گسترش ویروس.

این تسهیلات نه خواهد شد به مناطقی که COVID-19 نقاط و یا مهار مناطق با تعداد زیادی از عفونت های دولت هشدار داد.

حداقل دو ایالت دهلی و آسام – باید گفت که نمی خواهد اجازه می دهد تا مغازه ها باز می شود تا ارزیابی وضعیت. در حالی که دهلی نو برگزار خواهد شد بررسی بعد امروز آسام را ارزیابی وضعیت در روز دوشنبه.

تامیل نادو است که یکی از کشورهای آسیب دیده ترین رمان شیوع کروناویروس که آلوده بیش از 24000 نفر در سراسر کشور کشته و 775 نفر است. دولت جنوب گزارش شده بیش از 1,755 موارد و 22 مرگ و میر تا کنون.

ایالت چنای است این بدترین آمار شهرستان با 452 موارد مثبت. کویمباتور دارای 141, Tirupur دارای 110, مادورای تا 56 و سالم است 30.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو