"ما قوانین منسوخ شده": Nitin کرد در دفاع از حرکت در برابر چین

Nitin کرد گفت: شرکت هندی تا به حال این قابلیت را در جهانی شرکت.دهلی نو: قوانین است که به کمک شرکت های چینی در

توسط ELEMENTORSITE در 13 تیر 1399

Nitin کرد گفت: شرکت هندی تا به حال این قابلیت را در جهانی شرکت.

دهلی نو:

قوانین است که به کمک شرکت های چینی در حال منسوخ شده و باید بررسی شود در منافع ملی و منافع شرکت هندی اتحادیه وزیر Nitin کرد گفت: در روز جمعه حمایت از دولت حرکت های اخیر که باعث تظاهرات از پکن است.

روز بعد از جاده و حمل و نقل وزیر گفت که هند نمی خواهد اجازه می دهد شرکت های چینی برای شرکت در پروژه بزرگراه از جمله کسانی که از طریق سرمایه گذاری مشترک, قدرت وزارت روز جمعه گفت که شرکت های هندی را نیاز به اجازه دولت به قدرت و واردات تامین قطعات و تجهیزات از چین است.

سفارشات همراه با ممنوعیت 59 با مشخصات بالا چینی-منبع برنامه های آمده در میان افزایش تنش نظامی بین دو کشور به اوج خود رسید که در ماه گذشته در خشونت آمیز چهره در لاداخ که در سمت چپ 20 سربازان هندی کشته شدند.

پشتوانه این مراحل را در برابر چین Nitin کرد گفت: تمرکز نیز برای تشویق هندی کارآفرینان و پیمانکاران که باقی مانده بودند از قراردادهای دولتی به دلیل پیش شرط که خواستار تجربه و یا پشتوانه مالی.

"ما قوانین منسوخ شده است. آنها مجموعه ای پایین و شرایط سخت برای پیمانکاران است. برای مثال برای بزرگ و بزرگراه ها و پل های ما شرایط بود که تنها کسانی که تا به حال تجربه چنین پروژه های بزرگ اعمال می شود. و در کشور ما هیچ کس انجام داده است که قبل از. بنابراین هیچ شرکت هندی به کسانی قرارداد که به" Mr کرد گفت NDTV در مصاحبه.

"به من گفت: مردم ما قوانین ما در اشتباه هستند. حتی اگر هند پیمانکاران تا به حال از این قابلیت آنها برای ورود به فرم سرمایه گذاری مشترک به دلیل مالی و مدارک فنی. و با توجه به وضعیت کنونی آن به نظر نمی رسد درست به قرارداد به شرکت هایی که سرمایه گذاری مشترک با شرکت های چینی. این است که در این کشور بهره," او گفت:.

به نظر می آمد در یک روز زمانی که نخست وزیر نارندرا بازدید لاداخ برای ارسال یک پیام به چین بیش نظامی بن بست و چین گفت که مصنوعی, بلوک, به همکاری های دو جانبه خواهد آسیب هند و منافع است که دو کشور باید با هم کار کنند برای حمایت از صلح در مرز خود منطقه است.

در مورد سری از اقدامات که در هند گرفته شده در چند هفته گذشته در برابر چین و جدید خود تکیه فشار Aatmanirbhar بهارات برنامه Nitin کرد گفت: ایده این بود که به ترویج هندی, شرکت ها و کسب و کارهای کوچک.

"آیا اتصال Aatmanirbhar بهارات به چین است. ما باید به افزایش رقابت در جهان است و برای این کار ما نیاز به کم هزینه و سرمایه ما به ارتقاء تکنولوژی و سرمایه گذاری خارجی در MSMEs (میکرو, شرکت های کوچک و متوسط). ما باید تمام توانایی های فنی," او گفت:.

"دو ماه پیش ما تا به حال به واردات PPE (personal protective equipment) کیت از چین از طریق ویژه پرواز. امروز ما MSMEs در حال ساخت چنین کیفیت خوب کیت و در چنین مقیاس است که ما در حال تولید 5 لاخ کیت در هر روز. و من درخواست ما از وزارت بازرگانی که تولید ما آنقدر زیاد است که ما باید ما مجاز به صادرات آن است. بنابراین ما در حال ارسال آن در سراسر جهان," Mr کرد گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب