اورگان دولت فدرال رسیدن به توافق برای خروج از عوامل از پورتلند

یک قانون فدرال مامور اجرای پوشش داده شده است در رنگ قرمز در جریان اعتراض علیه نابرابری نژادی و خشونت پلیس در پ

توسط ELEMENTORSITE در 8 مرداد 1399

یک قانون فدرال مامور اجرای پوشش داده شده است در رنگ قرمز در جریان اعتراض علیه نابرابری نژادی و خشونت پلیس در پورتلند, اورگان, ایالات متحده, ژوئیه 26 سال 2020 است.

Caitlin Ochs | ایسنا

اورگان و دولت فدرال رسیده اند یک معامله برای خروج از عوامل ضد نژادپرستی تظاهرات در پورتلند با توجه به اظهارات منتشر شده به طور همزمان توسط رژیم صهیونیستی. کیت قهوه ای و سرپرست وزیر وزارت امنیت داخلی در روز چهارشنبه.

"پس از بحث و گفتگو با معاونت پنس و دیگران دولت فدرال موافقت کرده است به عقب نشینی فدرال افسران از پورتلند. آنها عمل به عنوان یک نیروی اشغالگر & آورده خشونت" قهوه ای نوشت و در یک پست در توییتر. "شروع فردا همه گمرک و حفاظت مرزی و یخ افسران ترک خواهد کرد در مرکز شهر پورتلند."

چاد گرگ DHS رئیس گفت که او تا به حال شده است به طور منظم در ارتباط با قهوه ای که دو "توافق کرده اند که به یک طرح مشترک برای پایان دادن به فعالیت های خشونت آمیز در پورتلند کارگردانی در فدرال خواص و مأموران اجرای قانون است."

"این طرح شامل یک قوی حضور ایالتی اورگان پلیس در مرکز شهر پورتلند. اجرای قانون ایالتی و محلی آغاز خواهد شد تامین امنیت خواص و خیابان ها به خصوص کسانی که در اطراف فدرال خواص شده اند که تحت حمله شبانه به دو ماه گذشته" گرگ گفت.

در حالی که براون بیانیه نشان داد که برخی از فدرال افسران از جمله گمرک و حفاظت مرزی و اداره مهاجرت و گمرک عوامل را ترک به عنوان به زودی به عنوان پنج شنبه, Wolf نشان داد که DHS عوامل باقی خواهد ماند.

گرگ نوشت که DHS خواهد نگه داشتن پرسنل خود را در پورتلند "تا زمانی که ما مطمئن باشید که هتفیلد دادگاه فدرال و دیگر فدرال خواص دیگر خواهد بود حمله کردند و این صندلی از عدالت در پورتلند امن باقی خواهد ماند."

"این بوده است که ما ماموریت و هدف از خشونت فعالیت های جنایی آغاز شد" گرگ گفت.

تظاهرات در پورتلند رخ داده است شبانه به مدت دو ماه در اصل موجب از ماه مه قتل جورج فلوید یک مرد سیاه پوست در بازداشت پلیس در مینیاپولیس.

دولت فدرال مستقر عوامل تظاهرات در اوایل ماه جولای این ادعا حضور آنها لازم بود برای محافظت از اموال فدرال از جمله علامت O. هتفیلد دادگاه است. رهبران محلی و دموکرات ها در سراسر کشور مخالف حضور ماموران فدرال.

این قرارداد بین دولت فدرال و اورگان می آید در میان نصب دادخواهی. یک قاضی فدرال روز پنجشنبه دستور داد افسران به خودداری از هدف قرار دادن روزنامه نگاران و ناظران حقوقی.

در روز سه شنبه, از روزنامه نگاران و ناظران حقوقی آورده که مورد خواسته قاضی برای برگزاری DHS و سرویس مارشال آمریکا در اهانت به خود را به دلیل عدم رعایت نظم.

تلاش اورگان دادستان کل الن روزنبلوم به توقف فدرال افسران از دستگیری تظاهر کنندگان در تظاهرات را رد کرد و روز جمعه در ویژگی های زمینه.

در حالی که پورتلند تظاهرات شده اند نهفته برای آنها جذب گسترده توجه ملی پس از ماموران فدرال فرستاده شد برای کمک به اجرای قانون تلاش.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را متهم به معترضان درگیر بودن "رادیکال چپ آنارشیست ها!" و به سخره پورتلند شهردار تد ویلر یک دموکرات بود که ضربه با گاز اشک آور در حالی که حضور در یک تظاهرات در نزدیکی دادگاه هفته گذشته است.

در روز سه شنبه دادستان کل ویلیام بر دفاع از حضور این عوامل در طول ستیز شنوایی قبل از کمیته قضایی مجلس که در آن دموکرات ها او را متهم کرد با استفاده از ناآرامی ها به نفع مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد مبارزه است.

جو بایدن این, presumptive دموکراتیک نامزد برای ریاست جمهوری انتقاد کرده است مغلوب ساختن پیشی جستن برای تقویت تنش های نژادی در ارتباط با تظاهرات.

"البته دولت آمریکا این حق و وظیفه برای حفاظت از اموال فدرال," بایدن در بیانیه ای گفت: هفته گذشته است. "اوباما-بایدن اداره حفاظت فدرال ملک در سراسر کشور بدون توسل به این فاحش تاکتیک و بدون تلاش برای استوک آتش نفاق در این کشور است."

این اخبار. بررسی برای به روز رسانی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب