"عمل مانند مائوئیست": پلیس پس از 15 بمب در یافت تا گانگستر خانه

پلیس عمل کرده و در یک tip-off برای تخریب تا گانگستر Vikas Dubey خانه (بازنمودی)کنپور: مقامات پلیس را بهبود 15

توسط ELEMENTORSITE در 16 تیر 1399
'Operated Like Maoists': Cop After 15 Bombs Found At UP Gangster's House

پلیس عمل کرده و در یک tip-off برای تخریب تا گانگستر Vikas Dubey خانه (بازنمودی)

کنپور:

مقامات پلیس را بهبود 15 live بمب دو کیلوگرم مواد منفجره و شش اسلحه از خانه Vikas Dubey, بدنام, Uttar Pradesh, گانگستر متهم به خونسرد کمین و قتل هشت پلیس در روز جمعه.

مهیب آرایه ای از سلاح داشت پس از کنپور منطقه مقامات و افسران پلیس تخریب یک خانه در Bikru ایجاد کرد که در آن خونین برخورد صورت گرفت متعلق به Dubey.

این روستا در حدود 120 متر از دولت سرمایه لکنو.

"دیروز (شنبه) از ما دریافت کرده نکته برای جستجو Vikas Dubey ، ما در این عمل اطلاعات و بهبود شش تپانچه 25 کارتریج و 15 زنده بمب و همچنین دو کیلوگرم مواد منفجره, ناخن و مواد اولیه برای ساخت بیشتر" BK پژو سرپرست پلیس (روستایی کانپور) گفت.

این نکته تا به حال گفت: Vikas Dubey تا به حال ساخته شده است یک پناهگاه ساخته شده در خانه اش "که در آن سلاح شده اند پنهان در دیوار".

"Dubey حالت از عملیات بود که از Naxals یا مائوئیست ها و کل شبکه ريشه" آقای Srivastava اضافه شده است.

برخی از جزئیات است که "ریشه دار" شبکه آمد به نور امروز پس از داده ها از Dubey تلفن همراه ذکر شده 20 افسر پلیس. وجود دارد همچنین شواهدی از تماس مداوم با حداقل دو پلیس از جمله یکی از Chaubeypur ایستگاه پلیس - همان ایستگاه پلیس که از آن تماس های تلفنی هشدار دهنده او را از حمله گفته می شود ساخته شده است.

i6culgf

Vikas Dubey است که متهم اصلی در قتل هشت تا پلیس در روز جمعه

Vikas Dubey کیفری با بیش از 60 نفر در برابر او (این شامل قتل آدم ربایی اخاذی و شورش) باقی می ماند در اجرای بیش از 50 ساعت بعد از او به رهبری و سرسپردگان خود را در قتل هشت پلیس از جمله یک زن معاون سرپرست.

اوایل صبح روز یکشنبه پلیس دستگیر اتهام همدست - Daya شانکار Agnihotri - پس از یک جنگ با تفنگ یا تپانچه در Kalyanpur منطقه است. Agnihotri گفت: پلیس Dubey دریافت کرده بود یک نکته در مورد حمله از کسی که در درون Chaubeypur ایستگاه پلیس.

رتبه بندی افسر که ایستگاه پلیس متوقف شده است و در حال بازجویی قرار گرفت. همه کارکنان نیز در حال بررسی Kanpur رئیس پلیس Mohit Agarwal گفت: خبرگزاری ANI.

گسترده تعقیب و راه اندازی شده است برای Dubey که سیاسی لینک کلیک کنید.

بیش از 25 تیم پلیس تشکیل شده اند و این را جستجو کرده اند بیش از 100 مکان در 48 ساعت گذشته است. "می خواستم" پوستر نیز قرار داده شده است تا در بررسی پست در امتداد مرز هند و نپال.

پول نقد پاداش برای اطلاعاتی که منجر به دستگیری او شده است دو برابر به تومان 1 لاخ با اطمینان که هویت فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه خواهد بود مخفی نگه داشته است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب