یکی Redoing از پدر و مادر خود را' 1970 در حالی که خانه آنها برود و او را های به روز رسانی در Infinite

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.اگر شما ف

توسط ELEMENTORSITE در 10 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

اگر شما فکر Infinite بود که فقط برای فیلم های رقص و سپس شما بشدت در اشتباهند. امیلی شاو که می رود توسط Infinite رسیدگی emilyrayna است که یک طراح داخلی chronicling نوسازی از خانه پدر و مادر در حالی که آنها به خارج از شهر. و به عنوان شما می توانید از او ویدئوها تحول بسیار شگفت انگیز است.

"سلام من امیلی! این است که من خانه پدر و مادر. آن ساخته شده بود در 70s و نه به حال بسیاری از به روز رسانی پس از. وجود مبلمان مسدود کردن ورودی که کف بلند کردن و انواع دیگر چیزهای کثیف," او می گوید ، "پدر و مادر من در حال دور برای ماه و من یک طراح داخلی, بنابراین من تصمیم گرفت از آن زمان در نهایت به ایجاد یک تغییر. من اجازه آنها, اما بیشتر از این تعجب."

"اولین گام برای این خانه ها makeover برای پاکسازی همه چیز. نگران نباشید ما اجازه از قبل اما نتیجه تعجب می گوید:" شاو که chronicling نوسازی با دوست پسر Dillon.

"این کاملا ممکن است به بازسازی خانه خود را بدون صرف یک سکه. همه شما باید انجام دهید این است ارسال اقلام شما می خواهید به خلاص شدن از شر در Facebook بازار و یا سایر گروه های محلی. اگر شما بررسی کنید این چیزهایی که شما می توانید پیدا کردن همه چیز شگفت انگیز برای خود, جای," او می گوید. شاو نیز به فروش می رسد یک تن از اقلام در فروش حیاط و استفاده از سود برای تکمیل نوسازی.

شاو متوجه پدر و مادر او را به حال چیزی برای مبلمان سیاه, بنابراین او تصمیم به نوسازی آنچه آنها در حال حاضر با جایگزینی بژ زنگ با رنگ سفید. پس از ایجاد برخی از خلق و خوی تابلوهای او به اشتراک گذاشته چانه زنی او به ثمر رساند مانند برخی از کابینه می کشد او در بر داشت در آمازون برای $1 در هر.

البته وجود چند خصلت های غیر معمول در مورد فضا مانند وارونه درخت کریسمس آراسته میهنی با استعداد است که در حال سقوط به دیوار. "آنها احساس نمی مانند مصرف آن را به طوری که آنها تصمیم به آن را تزئین برای تعطیلات مختلف می گوید:" شاو. هر چند او آن را در زمان پایین شاو گفت که او می تواند تضمین نماید که آن را "حق بازگشت وجود دارد فصل تعطیلات آینده."

پس از کشیدن همه چیز از همه قفسه ها و جعبه های صحنه نگاه بسیار آشفته شاو اذعان کرد. برخی از مناطق تا به حال لمس شده است در حدود 20 سال پس از آن مورد نیاز بسیار قابل پاکسازی است.

برای باز کردن فضای آنها در زمان یک پنجره که قرار داده شده بود در مرکز یک اتاق که علاوه بر این قرار گرفت. با استفاده از ارزان چوب کاج شاو ساخته شده یک نوار منطقه است.

در یکی از رضایت بخش ترین کلیپ های شاو و دوست پسر او را پوست کنده های موجود در تصویر زمینه. با استفاده از آب سمپاش آنها در خارج برای کمتر از $7, آنها اسپری کردن تصویر زمینه پشتیبان گیری. "در حال حاضر که آن را رفته ما یک گام بستن به نقاشی گفت:" شاو.

پس از نقاشی دیوار شاو حتی ایجاد یک فضای باز برای پدر و مادرش. "من می خواستم برای ایجاد یک کمی هوای منطقه ای که در آن پدر و مادر می تواند کوره اویختن و انجام چیزهایی که در جلوی خانه ما," او گفت:. آنها با استفاده از فشار تحت درمان با چوب جلوگيري از بلوک found for free on Facebook, بازار, برای ایجاد یک حیاط کوچک منطقه است.

"در پایان ما یک کمی ایوان بود که اساسا رایگان می گوید:" شاو. او در بر داشت برخی از سنگریزه به صورت رایگان در Facebook, بازار و تصمیم به استفاده از آنها را به عنوان یک مسیر به منطقه ایوان.

"جداول در فضای باز بسیار گران پس من رفتم در Facebook بازار و این رو از بیخ و بن به صورت رایگان گفت:" شاو. آنها sanded آن پایین و پوشش آن را با برخی از Polyurathane برای حفاظت ایجاد یک کامل طرف میز. پس از سنباده پایین گودال آتش آنها را به صورت رایگان در Facebook بازار و دادن آن سریع اسپری برای یک نگاه پاک کن فضای کامل شد. "از آن پس شایسته است که آن را انجام داده بود hon روز پدر, زیرا من می دانم که آن را به پدرم علاقه پاتوق نقطه" گفت: شاو.

به عنوان شاهد قبل و بعد از برای ایوان منطقه بسیار فوق العاده ای آن را ایمن می گویند که شاو تعمیرات اساسی تمام خانه را خواهد شد بسیار موفق است. دنبال همراه به ببینید که چگونه به نظر می رسد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب