یک سرمایه گذار توضیح می دهد که چگونه برای ایجاد حس دوشنبه فن آوری درآمد بحران: سازمان دیده بان اپل

پنج شنبه خواهد بود یک روز مثل هیچ کدام دیگر فن آوری و سرمایه گذاران. چهار و پنج با ارزش ترین شرکت های ایالات م

توسط ELEMENTORSITE در 9 مرداد 1399

پنج شنبه خواهد بود یک روز مثل هیچ کدام دیگر فن آوری و سرمایه گذاران. چهار و پنج با ارزش ترین شرکت های ایالات متحده اپل و آمازون الفبا و Facebook به گزارش سه ماهه نتایج پس از بسته شدن بل.

این شرکت ها به ارزش حدود 5 تریلیون در ترکیب بازار کلاه رهبری بازار سهام به سطح رکورد این ماه حتی در میان coronavirus همه گیر و رو به رشد بحران اقتصادی است. آنها در حال معامله در طول تاریخ در بالا تقسیم عددی بر مضرب نسبت به درآمد انتظار می رود. و آنها در حال انتشار مالی یک روز پس از اجرائی شهادت به کنگره در مورد قدرت خود را از شرکت داشتن و اینکه آیا آنها باید به قوانین ضد تراست.

گزارش های درآمدی را به میزان یک غول روگرفت داده ها بر روی همه چیز از وضعیت تبلیغات آنلاین و رشد یک-روز حمل و نقل به تقاضا برای cloud-computing خدمات از شرکت های تنظیم از راه دور به کار می کنند.

اما برای جان Traynor, chief investment officer از مردم ایالات مشاوران مهم ترین جزئیات را از بزرگترین شرکت بازار کلاه.

"شماره 1 شرکت برای ما چرا که ما فکر می کنم آنها چنین bellwether است اپل" گفت: Traynor که شرکت نظارت حدود 9 میلیارد دلار در سرمایه گذاری دارایی.

"ما انتظار داریم برای دیدن لحاظ تاریخی یک فندک چهارم, اما آنها به شما امیدوارم به ما برخی از نشانه ای از آنچه در سه ماهه چهارم خواهد بود. اپل به ما می دهد چنین دیدی نسبت به اقتصاد و تکنولوژی صرف."

Top tech سهام این سال

CNBC

اپل تسلط در بازار گوشی های هوشمند و نقش محوری در ارائه محتوای دیجیتال باعث می شود شرکت یک پروکسی برای مصرف کننده قدرت و اعتماد به نفس را در اقتصاد گسترده تر. این شرکت پیچیده مالی خود را از سه ماهه سوم سال در پایان ماه ژوئن و تحلیلگران انتظار 3.1% کاهش در درآمد از یک سال پیش از آن و پس از 3.9 درصد در سال بیش از سال افت در آن مالی سه ماهه چهارم با توجه به Refinitiv. آنها انتظار رشد برای انتخاب به بالا در سه ماهه شروع می شود که در ماه اکتبر.

در حالی که اپل هنوز شمارش به شدت بر روی آی فون فروش این شرکت تمرکز بر روی خدمات مانند نرم افزار موسیقی دیجیتال و iCloud پرداخت است به خصوص با مردم به مصرف بیشتر مطالب از صفحه اصلی. تحلیلگران انتظار رشد درآمد در بخش خدمات از 15 ٪ به $13.1 میلیارد دلار برای سه ماهه سوم و 13 درصد به $14.2 میلیارد دلار در سال چهارم با توجه به FactSet.

بهترین از بقیه

سهام فنی به عقب کشیده کمی می زنیم به این هفته عمده گزارش درآمد. پس از بسته شدن در یک رکورد در ژوئیه 20 نزدک کاهش یافته است 3.4% برانگیخته شده توسط ضعیف تر از حد انتظار پیش بینی هفته گذشته از مایکروسافت و اینتل.

مبارزات پیش بینی هستند در Google و Facebook با تبلیغ در سفر و مهمان نوازی و خرده فروشی کشیدن در هزینه. الفبای انتظار می رود به گزارش افت درآمد برای سه ماهه دوم و افزایش اندکی در سه ماهه سوم در حالی که Facebook را رشد درآمد در سه ماهه دوم است که انتظار می رود به نزول به تک رقمی برای اولین بار از این شرکت IPO در سال 2012 و باقی می ماند وجود دارد در سه ماهه سوم.

Facebook نیز می تواند از دست دادن حدود 100 میلیون دلار در سه ماهه سوم درآمد حاصل از آگهی تحریم گره خورده است به "توقف نفرت برای سود" کمپین با توجه به Wedbush اوراق بهادار. اما Wedbush مایکل پچر هنوز هم توصیه به خرید Facebook سهام در بخشی به دلیل شرکت بکر فرصت های پول سازی از Instagram و واتساپ.

"با وجود خوبی به اطلاع عموم تحریم Facebook پلت فرم توسط بسیاری از مارک های بزرگ ابتدا در اوایل ماه ژوئیه Facebook همواره اجرا شده در هسته آن مدل کسب و کار و ما انتظار داریم این شرکت برای گرفتن سهم بازار در کاهش تبلیغات صرف محیط زیست به دلیل مقیاس و قوی مجموعه ای از هدف قرار دادن و اندازه گیری و ابزار برای کمک به تبلیغ مدیریت هزینه ها و به حداکثر رساندن بودجه بهره وری" پچر گفت: در یک گزارش در روز دوشنبه.

آمازون شده است بهترین-انجام انبار در میان مگا-کلاه فن آوری شرکت های این سال 63% است. که با وجود مدیر عامل شرکت جف بزوس' پیشنهاد در پایان مارس که "اگر شما یک shareowner در آمازون, شما ممکن است بخواهید به یک صندلی."

بزوس گفت: در آن زمان که شرکت سرمایه گذاری انتظار می رود آن 4 میلیارد دلار سه ماهه دوم سود در coronavirus تلاش های مربوط از جمله خرید تجهیزات حفاظت فردی برای کارگران و ساختمان خود را تست قابلیت. اما بزوس' هشدار نمی تواند سرمایه گذاران را از آمازون گسترش همیشگی که همچنان ادامه دارد و به لطف افزایش تقاضا برای تحویل مواد غذایی و محصولات خانگی همراه با رشد در آمازون ابر زیرساخت ها و جریان محتوای واحد است.

کم بها دادن نظارتی خطر است ؟

بزوس و فن آوری مدیر عامل همتایان بیشتر به ستیزه با این هفته از به روز رسانی به سرمایه گذاران است. چهار یک روز قبل از پرداختن به سرمایه گذاران بزوس را در اولین حضور خود را قبل از کنگره به رهبران Apple, Facebook و الفبا در تلاش برای متقاعد کردن قانونگذاران که رقابت باقی مانده است فراوان است.

در بیانیه افتتاحیه به خانه قضائیه فرعی در ضد تراست, بزوس را یادآوری نمایندگان که آمازون اکانت در کمتر از 1 ٪ از $25 تریلیون جهانی بازار خرده فروشی خواهد شد و نام هدف, Costco و خارج به عنوان رقبای با توجه به آماده اظهارات. Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل را دفاع از خریداری از Instagram و واتساپ و مرجع شرکت خود را کمک به منبع باز جامعه است.

مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک قصد دارد برای گفتن قانونگذاران که شرکت خود را در رقابت با سامسونگ و ال جی و هواوی و گوگل برای گوشی های هوشمند بازار "ندارد غالب سهم بازار در هر بازار که در آن ما انجام کسب و کار."

کمیته قضایی مجلس اعلام کرد که تحقیقات خود را به تکنولوژی غول در ژوئن 2019 یک ماه قبل از وزارت دادگستری گفت: آن را باز گسترده ضد تراست نقد و بررسی از شرکت های فن آوری. پس از آن آمد به طور کلی وکیل از متعدد ایالات متحده است.

David Heinemeier Hansson یک تکنولوژی کارآفرین و خالق زبان برنامه نویسی Ruby on Rails گفت: سرمایه گذاران به نظر نمی رسد به در نظر گرفتن خطرات ناشی از این تحقیقات به طور جدی. او اضافه کرد که آنها نه تنها مجبور داخلی و نگرانی است. اتحادیه اروپا در حال بررسی فروشگاه App اپل قوانین و پرداخت آن پلت فرم و اتحادیه اروپا در سال گذشته افتتاح یک کاوشگر به گوگل و Facebook استفاده از داده ها.

"ما تا به حال هرگز به عنوان بسیاری از خط همزمان تحقیق و عمل در حال انجام در همان زمان گفت:" Hansson که شهادت در مقابل خانه آنتی تراست کمیته فرعی در ماه ژانویه با این استدلال که شرکت های با تکنولوژی بالا ساخته شده آن را تقریبا غیر ممکن است برای کوچکتر رقبا به رقابت بپردازند. "اگر شما در اجرای این ماه و چگونه frothily قیمت این شرکت در حال حاضر اگر شما هر چیزی برای فروختن آن رشد فرضیات چیزهای غلت پایین به سرعت پس از آن."

تماشا کنید: هی موسس در روند تصویب app اپل پس هزینه واکنشtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن