یکی از مخفی, آشپزخانه, سطح, شما ممکن است فراموش کردن برای تمیز کردن

آن شگفت انگیز است که چگونه معمولا مهم ترین کارهای خانگی دریافت نادیده گرفته و با توجه به "خارج از دید, خارج از

توسط ELEMENTORSITE در 14 تیر 1399

آن شگفت انگیز است که چگونه معمولا مهم ترین کارهای خانگی دریافت نادیده گرفته و با توجه به "خارج از دید, خارج از ذهن" اصل است. اگر شما به طور منظم نمی بینم چیزی مانند داخل یخچال خود را زیر شلواری خود را فر و یا شربت خانه خود را قفسه—شما احتمالا کمتر مناسب برای تمیز کردن آن را به صورت منظم. به علاوه در واقع hunkering پایین و انجام شستشو و شستشو احساس می کند مانند بسیاری از کار به طوری که آن را آسان برای قرار دادن تا زمانی که شما کاملا نمی توانید صبر کنید دیگر.

مورد در نقطه: آشپزخانه خود را زباله می تواند. مطمئن شوید که شما احتمالا سطل زباله را به طور منظم (دلیل این که شما به). اما چگونه اغلب شما را نگاه خوب در داخل ؟ و هنگامی که آخرین باری که شما در واقع در زمان مراحل را به خلاص شدن از بن و یا ضد عفونی کردن آن است ؟ نگه داشتن در ذهن که فقط به خاطر اینکه شما نمی توانید ببینید (یا بوی) میکروب بدان معنا نیست که آنها وجود ندارد—به عنوان یک قاعده کلی آن را یک ایده خوب خود را به سطل زباله می تواند خوب عمیق, پاک, حداقل یک بار در ماه و یا بیشتر در صورت نشت یا yucky بو.

خوشبختانه تمیز کردن و ضد عفونی زباله ها می تواند ندارد به کارهای عادی و روزمره شما ترس است. فقط دنبال این کارشناس منابع, مراحل, و به شما امکان قایقرانی صاف راه خود را به یک تازه بوی gunk-رایگان سطل زباله می تواند.

چگونه برای تمیز و ضد عفونی کردن زباله ها می تواند

پس زباله های خود را خارج و آن را فقط شما و یک بد بو زباله می تواند. نگران نباشید, عمیق-فرایند تمیز فقط نیاز به یک ابزار چند که بسیاری از شما احتمالا در حال حاضر در زرادخانه خود را و آن را تقریبا به عنوان طولانی به عنوان شما فکر می کنید برای گرفتن کار انجام می شود. خود را به سطل زباله یا زباله ها می تواند قرار دادن در خارج اگر شما قادر—شلنگ و هوا-خشک خواهد شد این کار به سرعت انجام می شود.

اول شما خرید و یا شلاق تا تمیز کردن راه حل برای اسکراب کردن داخل می تواند. رزا نگلس-هرناندز سر تمیز کردن خانه نوکر نوکر برای زندگی نشان می دهد مخلوط 1 فنجان آب 1 فنجان از مایع تمیز کننده کنسانتره مانند سبز ساده. شما همچنین می توانید DIY راه حل با 4 فنجان سرکه سفید ½ فنجان ظرف صابون و آب.

2. حذف هر گونه زباله ذرات

قبل از پاک کردن, پاک کردن هر گونه قطعات بزرگ غذا یا ذرات می بینید در پایین.

3. درخواست کننده به سطل زباله می تواند

استفاده از تمیز کردن راه حل برای اسپری در داخل و خارج از سطل زباله می تواند مطمئن شوید که برای دریافت این پوشش اگر یکی وجود دارد.

برای دریافت هر گونه سفت-در دوده استفاده, تمیز, توالت, قلم مو (یا هر برس نایلونی) به اسکراب اضافه کردن بیشتر راه حل و یا چند قطره مایع ظرفشویی به خصوص برای لکه های سمج. برای حتی بیشتر ساینده تمیز سعی کنید ساخت یک چسباندن قطعات مساوی آب و جوش شیرین و شستشو با برس خود را.

این مرحله اختیاری است اما اگر شما می خواهید تا مطمئن شوید که زباله خود را می توانید جوانه رایگان است اسپری کردن داخل و خارج از زباله خود را می توانید با یک ضد عفونی کننده تمیز کننده از انتخاب شما—Nogales-Hernandez توصیه یک محصول مانند Lysol یا Clorox. اجازه می دهد تا مواد ضد عفونی کننده به نشستن به مدت 5 دقیقه اجازه می دهد تا برای ساکن زمان.

ادامه مطلب: تفاوت بین تمیز کردن مطابق با اصول بهداشتی و ضد عفونی

خود را شستشو سطل زباله می تواند تا آب اجرا می شود روشن و سپس اجازه دهید آن را خشک کردن در آفتاب.

چگونه می توانم به شما deodorize یک سطل زباله?

اگر یک عطر و بوی تند و زننده است که هنوز هم طولانی خود را در حال حاضر-پاک کردن سطل زباله, و یا اگر شما فقط می خواهید به deodorize بدون انجام کامل تمیز کردن عمیق شما می توانید مخلوط مساوی سرکه سفید و آب در یک بطری اسپری خالی و اسپری داخل سطل زباله می تواند به عنوان بخشی از خود را تمیز کردن معمول است. اجازه دهید مخلوط سرکه برای نشستن 5 دقیقه قبل از شستشو.

آنچه می تواند جذب بوی بد در یک سطل زباله می تواند?

به جست و خیز مرحله فوق در دسترس نباشد این ترفند را امتحان کنید برای جلوگیری از بوی بد در دسترس نباشد. ساده ترین راه برای جذب بوی بد در یک سطل زباله می تواند همچنین سازگار با محیط زیست و کیف پول دوستانه. Nogales-Hernandez توصیه پاشیدن جوش شیرین در پایین می توانید قبل از قرار دادن در یک کیسه جدید. برای اضافه کردن یک عطر و بوی تازه به خود را گرفتن تا چیز سعی کنید اضافه کردن لیمو لایه برداری بیش از حد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن