یکی از باهوش دلیل برای قرار دادن قرار دادن حباب در داخل خود مخزن توالت

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.یک عرق ،

توسط ELEMENTORSITE در 31 خرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

یک عرق ، شما احتمالا لازم نیست که به نگرانی در—و وجود دارد را حل آسان!

با توجه به پل آبرامز یک سخنگو از Roto-Rooter مخزن توالت عرق نیست مشکل لوله کشی و یا نشت مخزن. به جای آن تراکم است که معمولا اتفاق می افتد زمانی که آب داخل مخزن توالت به مراتب سردتر از درجه حرارت داخل حمام. رطوبت نیز نقش دارد, او می گوید: تراکم تمایل به ساخت تا زمانی که هوا مرطوب و مرطوب مانند شما پس از گرفتن یک دوش گرم—و آن را برجسته تر در خانه بدون تهویه هوا.

در حالی که یک بیت از مخزن توالت عرق در هر حال حاضر و پس از آن لزوما چیزی به نگرانی در مورد که تراکم می تواند مضر باشد اگر آن اتفاق می افتد برای یک دوره طولانی به خصوص هنگامی که آن میگذرد به کف و یا دیوار پشت توالت. "در طول زمان می تواند باعث آسیب به کف چوب یا زیر مشمع کف اتاق و کف مواد و آسیب های زیر طبقه و آن را نیز می تواند آسیب sheetrock و گچ" آبرامز می گوید. در بالای مخرب این مواد و هزینه شما پول آبرامز می گوید رطوبت بیش از حد ممکن است ترویج رشد کپک و یا کپک که به طور بالقوه می تواند منجر به مسائل تنفسی برای هر کسی که زندگی در خانه خود را.

این آسان و رایگان تعمیر برای توالت تراکم? بسته بندی کردن حباب!

اگر شما توجه خود را به توالت در حال توسعه تراکم وجود دارد فوق العاده ساده, DIY راه برای جلوگیری از آن: یک لایه از حباب قرار دادن عایق داخل لبه های خود را در مخزن توالت. این هک نیست باید به شما هر چیزی هزینه اگر شما قرار دادن حباب در دست, اما آبرامز می گوید اگر شما همچنین می توانید انتخاب کردن برای یک لایه سفت و سخت یا انعطاف پذیر عایق فوم. "هر نوع لایه عایق بین آب و مخزن توالت را کاهش می دهد میزان تراکم در خارج از مخزن," او می گوید.

به جای خرید از DIY? بسیاری از فروشگاه ها نیز فروش کیت به عایق مخزن توالت که آبرامز می گوید می تواند فقط به عنوان موثر به عنوان بسته بندی کردن حباب ترفند. این کار به همان شیوه با ایجاد یک مانع بین, گرم, هوا خارج و سرد آب داخل مخزن (شما فقط نیاز به یک جفت قیچی به قطع شما را به اندازه).

چگونه برای جلوگیری از مخزن توالت تراکم

راه دیگر برای مقابله با تراکم است که برای درمان علائم. آبرامز توصیه برای کاهش رطوبت در حمام, در طول و یا پس از یک دوش آب گرم و یا حمام با روشن کردن کولر عطف در این فن تهویه و اگر شما می توانید ترک درب حمام باز است. شما همچنین می توانید سعی کنید به نگه داشتن یک dehumidifier در حمام.

اگر این اقدامات همراه با بسته بندی کردن حباب یا یک عایق کیت نمی انجام این ترفند وجود دارد یکی از آخرین چیزی که شما می توانید سعی کنید قبل از اینکه شما تماس خود لوله کش و ظرف را از پول برای تعمیرات: تعویض خود را در کف رقص شیر است. "اگر [مگس کش شیر] است نشت آب به داخل کاسه توالت خود را به طور مداوم نیاز به دوباره پر کردن خود را با آب سرد," او می گوید. "این می تواند کمک به شما مشکل از آب است که می ایستد در مخزن در حالی که برای گرم باید در طول زمان و در نهایت خواهد شد و نزدیک به دمای اتاق بین شسته."

اگر شما سعی کردم همه چیز را اما هنوز هم سنگین تراکم در توالت, مخزن, لوله کش می توانید یک مخلوط کردن شیر برای تغذیه گرم آب به مخزن توالت—اما این مسئله ممکن است بیشتر در خانه است که منبع بسیار سرد آب از چاه.



tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن