در Sonu Nigam را "ابو سالم" بارب, T-سری سر و همسر نوشته های تصویری تلافی

T-سری: Divya Khosla کومار آمار در Sonu Nigam در طیف وسیعی از اتهاماتدهلی نو: بالیوود کارگردان و بازیگر Divya K

توسط ELEMENTORSITE در 6 تیر 1399
On Sonu Nigam's 'Abu Salem' Barb, T-Series Head's Wife Posts Video Retort

T-سری: Divya Khosla کومار آمار در Sonu Nigam در طیف وسیعی از اتهامات

دهلی نو:

بالیوود کارگردان و بازیگر Divya Khosla کومار نوشته شده است تصویری rebutting یک سری از barbs از خواننده Sonu Nigam که ادعایی که به تازگی شوهرش بوشان کومار, سر, سرگرمی, غول T-Series خواهش کرد که او را برای حفاظت از گانگستر ابو سالم بیش از دو دهه پیش.

Sonu Nigam, یک خواننده محبوب است که به دور از جریان اصلی موسیقی در سال های اخیر هفته گذشته وبسایت, وبلاگ دوم بعد از بازیگر Sushant Singh Rajput مرگ است. او در ادامه بیهوده گویی در مورد "بی رحمانه" ماشینی از صنعت موسیقی و هدفمند بوشان کومار پسر T-سری بنیانگذار گلشن کومار که شد کشته در سال 1997.

در اولین تصویری, Sonu Nigam گفته بود: "شما ممکن است به زودی به شنیدن در مورد خودکشی در صنعت موسیقی است."

Divya Khosla کومار در روز چهارشنبه نوشته شده در Instagram تصویری با یک نقطه به نقطه پاسخ به Sonu Nigam به اتهامات.

"زمانی که فاجعه رخ داد T-سری خانواده پس از مرگ گلشن کومار, Sonu Nigam فکر شرکت غرق خواهد شد و بنابراین او با امضا مبهم موسیقی شرکت می باشد. او بیهوده او فکر نمی کنم دو بار در مورد ایستاده با سری T در زمان سختی نیست فکر می کنم در مورد حمایت از گلشن کومار jiپسر بوشان جیبود که تنها 18 سپس" Divya Khosla کومار گفت: در این ویدئو.

lc0mvl08

Sonu Nigam هفته گذشته ارسال شده یک وبلاگ ویدئویی که در آن او در مورد شکایت "بی رحمانه" دسیسه صنعت موسیقی

"به جای او شروع به کار با یکی دیگر از موسیقی شرکت و پس از آن تجربه بوشان جی سپس مورد استفاده قرار گیرد برای رفتن به او را برای کمک به. Sonu Nigam در حال حاضر با استفاده از این فاز به عنوان یک اهرم امروز به آمار در T-Series. Sonu Nigam ادعا بوشان جی او پرسید 'mujhe ابو سالم se bacha lo' (save me) مرا از ابو سالم). من می خواهم چیزی در حال حاضر Sonu Nigam ji, چرا بوشان جی به شما آمده است برای نجات خود از ابو سالم? من می خواهم یک بررسی. بود وجود دارد یک لینک بین ابو سالم و Sonu Nigam? بله قطعا وجود دارد. به همین دلیل بوشان او رفت و به او کمک کند. Sonu Nigam خود گفت: در تصویری که بوشان او آمده بود برای کمک به او" Divya Khosla کومار گفت.

Sonu Nigam خود درآورد تا به حال بارها و بارها درخواست اتهام "موسیقی مافیایی" به نوع و ملاحظه نسبت به استعداد های جدید. "این بسیار دشوار است برای بچه ها بسیار دشوار است... من صحبت می کنند به هر یک از آنها. آنها مشکل است که تولید کننده می خواهد برای کار با آنها را مدیر می خواهد به کار حتی آهنگساز موسیقی می خواهد با آنها کار کند اما موسیقی شرکت می گویند: 'این است که ما هنرمند',", Sonu Nigam گفته بود.

Divya Khosla کومار واکنش نشان داد و به شدت به شارژ. "برای چند روز گذشته Sonu Nigam شده است در حال اجرا مبارزات انتخاباتی در برابر T-Series و بوشان کومار جی. سری T کمک کرده است هزاران نفر از حرفه ای های خلاق که در حال خارج نیست, مرتبط, صنعت, مدیران موسیقی, خوانندگان, بازیگران. من خودم یک فرصت برای تازه واردان است. چهار نفر از آنها - Neha Kakkar, Rakul Preet Singh, kari joys ms و آهنگساز Arko رشد و موفقیت," T-Series' مالک را گفت.

q75th4go

Divya Khosla کومار آمده است در دفاع از سرگرمی شرکت T-Series و بوشان کومار

"این بسیار آسان است برای صحبت کردن با پنهان شدن در رسانه های اجتماعی اما چگونه بسیاری از استعداد ها در سطح زمین باید شما را تحت فشار قرار دادند به جلو ؟ هیچ کس به جز خودتان. شما داده اند و نه در هر فرصتی به کسی جدید در صنعت و... شما در حال سرزنش ما است که ما نمی دهد یک فرصت برای مردم که در واقع 97 درصد افراد شاغل در سری T در حال خارج نیست, صنعت, بچه ها, آنها هیچ لینک قبلی با این صنعت است. ما همیشه به دنبال استعداد های جدید," او گفت:.

"Sonu Nigam می گوید: صنعت نمی دهد یک مسیر درست به استعداد. اما شما یک افسانه من می خواهم به درخواست شما یک ستاره بزرگ چگونه بسیاری از مردم شما فرصت داده شده تا امروز ؟ شما یک افسانه و بسیاری از مردم باید در آینده برای کمک به شما مانند 'Sonu ji صرف bete ko madad kar dijiye, هیوم milwa dijiye T-سری mein"...اما شما حتی یک بار گفت:"isko شانس dedo, یه بادا استعداد هایشما هرگز معرفی هر استعداد های جدید به صنعت شما هرگز صحبت در مورد دادن فرصت به مردم" Divya Khosla کومار گفت.

"اجازه دهید به شما بگویم, Sonu Nigam استفاده می شود به خواندن در دهلی رم, لیلا پنج روپیه. گلشن کومار جی خال خال او را دیدم و استعداد به او بلیط پرواز به ارمغان آورد او را به بمبئی و گفت:بتا من شما را به یک ستاره. حالا شما به من بگو, Sonu Nigam اواین بود که گفت: برای شما یا نه ؟ شما انکار آن را در حال حاضر ؟ گلشن جی را با شما در زمان شما به ارتفاعات بزرگ است, اما آنچه شما انجام دهید؟"tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن