On Day 4, Nirmala Sitharaman Likely To Announce Relief For Infra Sector

Coronavirus: Nirmala Sitharaman اعلام کرد Rs 1 لاخ کرور برای مزرعه زیرساخت های روز جمعه

دهلی نو:

وزیر دارایی Nirmala Sitharaman است به احتمال زیاد به اعلام اقدامات امداد برای زیرساخت های بخش امروز به عنوان او در ادامه به جزئیات ظریف از تومان 20 lakh کرور محرک های اعلام شده توسط نخست وزیر نارندرا مودی در اوایل این هفته میان coronavirus بیماری همه گیر.

در چهارمین روز از اطلاعیه جزئیات اقدامات برای کاهش مشکلات اقتصادی باعث گیر وزیر دارایی است به احتمال زیاد به اعلام صندوق تزریق برای زیرساخت های اعطای وام.

روز جمعه او اعلام کرد Rs 1 لاخ کرور روپیه برای یک مزرعه زیرساخت های صندوق و 10 ، 000 تومان کرور روپیه طرح برای میکرو شرکت مواد غذایی.

او پیشنهاد اصلاحات مربوط به کالاهای اساسی عمل برای فعال کردن قیمت بهتر برای کشاورزان است.

روز پنجشنبه وزیر دارایی اعلام کرد: “یک ملت یک جیره کارت” طرح ها و خانه های با قیمت مناسب اجاره در مناطق شهری برای کارگران مهاجر.

بیشتر از دو تراشه ها جای دادند از بسته ها خارج از بودجه و دولت, نقدی, outgo محدود به فقط 16,500 تومان کرور روپیه در دانه های مواد غذایی و مسکن ارزان قیمت برای کارگران مهاجر و همچنین محدود مالیات امداد و حاشیه ای دل به برخی از شرکت ها در کارکنان محاکمه مجدد مزایای.

این مستند آغاز شده است که در 25 مارس به ارمغان آورده است اکثر فعالیت های اقتصادی متوقف و چپ هزاران نفر بیکار است.

حتی قبل از این بیماری همه گیر کوروناویروس آغاز شده و در دسامبر سال گذشته اقتصاد شد و در حال حاضر تحت فشار با توجه به بی سابقه رکود در بخش تولید بر بخش خودرو بیشترین و یک بحران مالی بزرگ در میان زیرساخت های وام دهندگان مرکب ادعایی بانک تقلب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im