قیمت نفت ضربه 3 ماه اخیر در انتظارات اوپک+ را گسترش عمیق ترین-تا کنون تولید کاهش

یک اتریشی عضو ارتش در کنار آرم سازمان Petroleoum کشورهای صادرکننده (اوپک) در مقابل اوپک دفتر مرکزی آن در شهر و

توسط ELEMENTORSITE در 14 خرداد 1399

یک اتریشی عضو ارتش در کنار آرم سازمان Petroleoum کشورهای صادرکننده (اوپک) در مقابل اوپک دفتر مرکزی آن در شهر وین اتریش 9 آوریل سال 2020 است.

لئونارد Foeger | ایسنا

قیمت نفت همچنان به مارس بالاتر در روز چهارشنبه با قراردادهای آتی نفت خام برنت افزایش بالاتر از 40 دلار در هر بشکه در انتظارات برخی از جهان قوی ترین تولید کنندگان نفت خواهد رسیدن به یک معامله برای گسترش عرضه کاهش است.

اوپک و غیر اوپک متحدان گروهی از تولید کنندگان نفت گاهی اوقات به عنوان اوپک+ انتظار می رود برای برگزاری ملاقات بعدی خود را در روز پنج شنبه.

می آید بعد از عضو اوپک الجزایر که در حال حاضر دارای چرخش ریاست این گروه پیشنهاد کرد که این نشست باید رو به جلو آورده از تاریخ اصلی ژوئن 9-10.

در ماه آوریل اوپک+ توافق برای کاهش تولید نفت توسط یک رکورد 9.7 میلیون بشکه در روز (b/d) حدود 10 درصد تولید جهانی. حرکت طراحی شده برای سرپا نگه داشتن قیمت ها به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس منجر به سقوط بی سابقه تقاضای نفت.

تولید کاهش آغاز کرد و در مارس 1 و مجموعه را به اجرا را از طریق به پایان ماه ژوئن. در جریان معامله کاهش خواهد شد و سپس مخروطی بازگشت به 7.7 میلیون b/d از جولای به پایان 2020 و 5.8 میلیون b/d از ژانویه سال 2021 از طریق به مارس سال 2022.

قیمت نفت خام برنت در معاملات آتی در $40.33 بشکه در روز چهارشنبه هدف قرار دادن بالاترین سطح خود از مارس 6 و تا حدود 1.9% برای جلسه. بین المللی معیار شروع به پریدن کرد بیش از 3 درصد در روز سه شنبه.

آمریکا وست تگزاس اینترمدیت (WTI) قراردادهای آتی نفت خام در ایستاده بود $37.76 در معاملات صبح تا بیش از 2.5%. قرارداد نیز افزایش یافت و به بالاترین سطح خود از اوایل ماه مارس ساختمان در سود نزدیک به 4 درصد در جلسه قبلی.

قیمت نفت افزایش یافت در هفته های اخیر بازگشت از پایین مارس در میان خوش بینی در مورد بهبود اقتصادی در چین و دیگر اقتصادهای دنبال به طور آزمایشی استراحت مستند اقدامات است.

چه گزینه های روی میز ؟

تحلیلگران شرکت تحقیقاتی اوراسیا گروه بر این باورند که اوپک+ جلسه را "احتمالا" دیدن انرژی داد توافق برای تمدید تعهد به کاهش تولید نفت توسط 9.7 میلیون b/d از جولای تا سپتامبر است.

"طبق معمول روسیه است که سخت به بازی در اجرا به مذاکرات اما ثابت خواهد کرد که حاضر به سازش در پایان. مهمتر روس ها علاقه مند خواهد بود برای رسیدن به یک موضع مشترک با عربستان سعودی نشان می دهد که اوپک+ مشارکت باقی مانده شرکت" تحلیلگران در گروه اوراسیا گفت: در یک تحقیق داشته باشید.

"همانطور که برای عربستان سعودی در کوتاه مدت فرمت یک گزینه قابل قبول با توجه به این که احتمالا وجود خواهد داشت اتاق را دوباره کاهش بر اساس تحولات در بازارهای" آنها اضافه شده است.

وزیر انرژی روسیه الکساندر نواک و عربستان وزیر انرژی عبدالعزیز بن سلمان ثبت اسناد طی یک مراسم پس از ملاقات با رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین با پادشاه عربستان سعودی سلمان در ریاض, عربستان سعودی در 14 اکتبر 2019.

آلکسی NIKOLSKY | SPUTNIK | خبرگزاری گتی ایماژ

بر خلاف این نشست پیش از این عربستان-روسیه قیمت, جنگ تحلیلگران بر این باورند که خلق و خوی در میان اعضای کلیدی انرژی داد در حال حاضر بسیار مثبت تر با رهبران اصلی تولید کنندگان نفت در تراز وسط قرار دارد بر نیاز به ادامه همکاری است.

یک معامله به گسترش سطح فعلی اوپک+ طریق کاهش به پایان 2020 نیز تصور می شود ممکن است, اگر چه به طور قابل توجهی کمتر از دو یا سه ماه دیگر تمدید.

روند صعودی قیمت نفت خواهد شد 'گذشته'

Tamas Varga تحلیلگر ارشد در PVM روغن همکاران گفت: کسانی که امید برای قیمت نفت برای صعود به بالاتر از 50 دلار در هر بشکه خواهد شد به احتمال زیاد باید صبر کنید تا بخش دوم 2021.

"ما به مدت طولانی استدلال کرد که روند صعودی ما دیدن شده است در بازار نفت و آغاز شده است که در پایان ماه آوریل نمی خواهد آخرین" Varga گفت.

او استدلال کرد که سرمایه گذاران را مشاهده زمان مسابقه تا قبل از همه گیر فعالیت های اقتصادی "به عنوان یک حداکثر سرعت دویدن" در حالی که در واقعیت "این است که حداقل یک نیمه ماراتن."

"این است که می گویند که قیمت ها را نمی خواهد بروید بالاتر در آینده نزدیک" Varga گفت: به خصوص با توجه به این بازار خوش بینی است که در درجه اول مبتنی بر کاهش قابل توجه در هر دو اوپک و غیر اوپک لوازم.

آژانس بین المللی انرژی هشدار داد در اواخر ماه گذشته که coronavirus بحران تا به حال مجموعه ای در حرکت بزرگترین افت در جهانی انرژی سرمایه گذاری تاریخچه, با هزینه های را به شیرجه رفتن در هر بخش عمده این سال است.

آن هشدار داد تاثیر اقتصادی بحران می باید "جدی" مفاهیم امنیت انرژی و انرژی های پاک انتقال.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن