کشورهای OECD ورود بدترین سه ماهه انقباض در تولید ناخالص داخلی پس از بحران مالی

کارگران در کار در محل ساخت و ساز از برج های جدید در نزدیکی مرکز دولت در مرکز شهر بوستون در مارس 19 سال 2020 اس

توسط ELEMENTORSITE در 6 خرداد 1399

کارگران در کار در محل ساخت و ساز از برج های جدید در نزدیکی مرکز دولت در مرکز شهر بوستون در مارس 19 سال 2020 است.

لین ترنر | بوستون گلوب | گتی ایماژ

محصول ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) در سراسر کشورهای OECD کاهش 1.8 درصد در سه ماهه اول سال 2020 به عنوان Covid-19 مهار اقدامات وزن در اقتصاد است.

با توجه به موقت برآورد آن مشخص شده OECD بزرگترین فصلنامه کاهش تولید ناخالص داخلی پس از 2.3% انقباض اوایل سال 2009 رخ داد که در اوج بحران مالی است.

سازمان همکاری اقتصادی و توسعه (OECD) است که یک اتحاد از 37 کشور جهان است.

در میان "عمده هفت" عضو متحده — کانادا, فرانسه, آلمان, ایتالیا و ژاپن و انگلستان و آمریکا و فرانسه و ایتالیا که هر دو اجرا دقیق coronavirus مستند اقدامات در سه ماهه اول دیدم مهم ترین آسیب به تولید ناخالص داخلی.

تولید ناخالص داخلی فرانسه سقوط کرد 5.8% در سه ماه امسال در حالی که ایتالیا با تولید ناخالص داخلی 4.7%. در سه ماهه قبلی خود تولید ناخالص داخلی کاهش 0.1 درصد و 0.3 درصد بود.

تولید ناخالص داخلی در آلمان و انگلستان بود حدود 2 درصد تولید ناخالص داخلی برای کل اتحادیه اروپا کاهش 3.3%. در سراسر اقیانوس اطلس تولید ناخالص داخلی ایالات متحده کاهش یافت و 1.2 درصد در سه ماهه اول در مقایسه با 0.5 درصد در سه ماهه قبلی است.

دولت ها در سراسر جهان به اجرا گذاشته مستند سیاست در تلاش برای کاهش گسترش جدید کروناویروس که کشته 346,508 مردم جهان تا به امروز است.

با وجود بی سابقه مالی و محرک های پولی از سیاست های حال نورد توسط سیاستگذاران در تلاش برای کاهش تاثیر اقتصادی همه گیر, مستند سیاست ها و تلفات از بحران بهداشت و درمان انتظار می رود برای ادامه توزین در تولید ناخالص جهانی در سال 2020 است.

صندوق بین المللی پول هشدار داده است که چهره جهان عمیق ترین رکود اقتصادی جهانی از سال 1930 در حالی که بانک جهانی پیش بینی در سراسر جهان انقباض تولید ناخالص داخلی از 5 درصد در این سال است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن