اوباما انتقاد coronavirus پاسخ — رهبران نیست حتی تظاهر به اتهام’

باراک اوباما رییس جمهور آمریکا در دیدار با رئیس جمهور منتخب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به روز رسانی او در برنامه ریزی انتقال در دفتر بیضی شکل کاخ سفید در نوامبر 10, 2016

جیم واتسون | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

رئیس جمهور سابق باراک اوباما با انتقاد از دولت فدرال coronavirus پاسخ در یک آشکاری ضربه تند وشدید زدن در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در طول یک مجازی شروع آدرس تحویل به تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها در روز شنبه.

“بیشتر از هر چیزی این همه گیر شده است به طور کامل و در نهایت پاره پشت پرده در این ایده که بسیاری از مردمی مسئول می دانم آنچه آنها در حال انجام” اوباما گفت در سخنرانی خود. “بسیاری از آنها حتی تظاهر به صلاح باشد.”

این آخرین نظرات می تواند آتش بیشتر تنش بین اوباما و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. اوباما قبلا با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در هفته گذشته زمانی که او خود را با نام Covid-19 پاسخ به “مطلق هرج و مرج فاجعه” در طول یک تماس خصوصی با هواداران که قبلا برای او کار می کرد.

بازگشت در ماه مارس تهمت و سرزنش کشور را عدم coronavirus آزمون در دولت قبلی. او همچنین سعی کرده است به سرزنش دولت اوباما برای عدم وجود یک واکسن.

“من نمی مسئولیت در همه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “از آنجا که ما داده شد — مجموعه ای از شرایط و ما با توجه به قوانین و مقررات و مشخصات از زمان های مختلف.”

یکی از برگ برنده خود سلامت بالا مشاوران, Dr. Anthony Fauci, اخراج این ایده که اوباما مسئول کمبود واکسن در طول سنا در جلسه این هفته است.

کاخ سفید در پاسخ به اوباما سخنرانی با بیانیه ای در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus پاسخ این ادعا آن را به حال “زندگی را نجات داد.” حداقل 88,437 آمریکایی درگذشت از coronavirus و بیش از 1.4 میلیون نفر آلوده شده اند, با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

جریان آنلاین اوباما در سخنرانی خود با اشاره به شرایط دشوار روبرو فارغ التحصیلان که بنیادی از این بیماری همه گیر از جمله زمان رکود اقتصادی. در پرداختن به این کشور 78 HBCUs او همچنین با اشاره به پایدار نابرابری نژادی در آمریکا است که او گفت: می توان در چگونه این بیماری همه گیر است به طور نامتناسبی مردم رنگ و همچنین به عنوان های اخیر مرگ Ahmaud Arbery یک مرد سیاه و سفید که گفته بود به ضرب گلوله توسط دو مرد سفید در گرجستان در حالی که آهسته دویدن. هر چند Arbery درگذشت در ماه فوریه دو مرد گفته مسئول بازداشت نشده تا زمانی که ممکن است پس از یک ویدئو است که گفت: به تصویر کشیدن تیراندازی ویروسی رفت.

“ما آن را در مخربی از Covid-19 در جوامع ما فقط به عنوان ما آن را هنگامی که یک مرد سیاه و سفید می رود برای تنه زدن و برخی از افراد احساس می کنند می تواند به توقف و سوال و شوت او اگر او نمی کند ارسال به پرسش از” اوباما گفت: در طول سخنرانی. “بی عدالتی مانند این است که جدید نیست. آنچه جدید است این است که خیلی از نسل شما بیدار است به این واقعیت است که وضعیت موجود نیاز به تعمیر.”

اوباما در پایان سخنرانی در یک توجه داشته باشید از خوش بینی برای کلاس 2020 گفت که فارغ التحصیلان تمام شد “الگو” در حال حاضر.

“مشارکت خود را در این دموکراسی و شجاعت خود را به ایستادن برای آنچه حق خود تمایل به ایجاد ائتلاف — این اقدامات خواهد شد و حجم صحبت,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de