"نه گفت مجلس دستور کار جلسه": راجستان فرماندار در کنگره

راجستان وزیر Ashok Gehlot led اعتراض در راج بهون در روز جمعه.جیپور: بمباران توسط کنگره به ظاهر برای کمک به ساب

توسط ELEMENTORSITE در 3 مرداد 1399
'Not Told Assembly Session Agenda': Rajasthan Governor Takes On Congress

راجستان وزیر Ashok Gehlot led اعتراض در راج بهون در روز جمعه.

جیپور:

بمباران توسط کنگره به ظاهر برای کمک به سابق راجستان معاون وزیر Sachin خلبان شورش علیه Ashok Gehlot دولت با به تاخیر انداختن مجمع, جلسه راجستان فرماندار Kalraj Mishra روز جمعه گفت که او می خواهد با قانون اساسی تنها.

این ادعا که آقای Gehlot داده نشده بود هر "توجیه" یا "دستور کار" برای فراخوانی جلسه در یک اطلاعیه کوتاه, فرماندار گفت که او مورد نیاز دولت را پاسخ چند نکته قبل از ساخت هر گونه اطلاعیه.

در زیر روند طبیعی یک 21 روز متوجه است که مورد نیاز برای جلسه به نام آقای Mishra در بیانیه ای گفت.

"تاریخ که در آن جلسه مجلس به تشکیل نشده است که در کابینه توجه و تایید شده توسط کابینه برای همین," او گفت:.

در این بیانیه همچنین گفت: دولت باید اطمینان حاصل شود آزادی و جنبش تمام MLAs.

آن گفت: دولت برای توجه داشته باشید از COVID-19 بحران و نشان می دهد که چگونه این جلسه باید برگزار شود با توجه به وضعیت کنونی.

در این بیانیه آمد که کنگره MLAs وفادار به راجستان وزیر Ashok Gehlot برگزار شد و پنج ساعت تحصن در فرمانداری خانه راج بهون به مطبوعات برای مجمع جلسه در یک نمایشی از قدرت ساعت پس از خلبان اردوگاه امن برای حفاظت از در حال حاضر از رد صلاحیت از خانه.

این کنگره گفت: آن را به پایان رسید اعتراض پس از اطمینان از فرماندار که او را با رعایت ماده 174 قانون اساسی پس از اخذ توضیحات از وزیر.

Ashok Gehlot, 69, رفتن همه را برای یک آزمون قدرت پس از Sachin خلبان و دیگر کنگره شورشیان دولت او را تهدید به ثمر رساند مهلت از راجستان دادگاه عالی در روز جمعه.

وجود دارد می تواند هیچ اقدامی برای شرکت در رد صلاحیت اطلاعیه فرستاده شده به شورشیان هفته گذشته دادگاه گفت. این به این معنی بلندگو می توانید هر گونه اقدام علیه شورشیان تا بزرگتر قانون اساسی سوال از قدرت خود تصمیم گرفته است. این سوال گرفته خواهد شد تا توسط دیوان عالی کشور در روز دوشنبه.

با وجود موانع قانونی آقای Gehlot معتقد است که اعداد به حفظ قدرت اگر او رای اعتماد در حال حاضر. اگر او برنده باشد رای برای شش ماه آینده.

قوانین می گویند که شورشیان باید دنبال پارتی, شلاق زدن در مجلس و یا در معرض خطر جدی است." با وجود این دادگاه دستور وضع موجود شورشیان می شود و اگر رد صلاحیت آنها رای در برابر حزب خود را. اما رای خود را هنوز هم تعداد.

کنگره اتحاد باریک منجر مخالف است و تنها یک گذشته اکثر علامت 101 در 200 عضو راجستان مجمع. تیم خلبان مدعی حمایت از 30 MLAs اما تا کنون شواهد به تنها 19. BJP است 72. از جمله احزاب کوچکتر و مستقل اعضای اپوزیسیون تا 97 در حال حاضر.

آقای Gehlot گفته او انتظار می رود برخی از مصوبات MLAs به بازگشت به برابر شده است.

اگر تیم خلبان است که صلاحیت آن را کمک خواهد کرد که وزیر با آوردن اکثریت علامت پایین. اما اگر آنها برنده شدن در این مورد به رای کنگره به عنوان MLAs آنها می اندازد دولت است.

سابق کنگره رئیس راهول گاندی رهبری یک باتری از رهبران حزب قرار داده است که فرماندار در تیررس برای تماس با یک جلسه مجلس.

"این کشور حکومت مطابق با قانون و قانون اساسی است. دولت ها شکل گرفته و اجرا بر اساس اختیارات مردم. BJP را به توطئه برای سرنگونی دولت راجستان روشن است. این یک توهین به 8 کرور مردم راجستان. فرماندار باید تماس مونتاژ جلسه که حقیقت می آید قبل از کشور" آقای گاندی توییتی در هندی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن