بیشتر مستند در بنگلور BS Yediyurappa درخواست برای همکاری

بنگلور قبلا تمدید coronavirus مستند برای جلوگیری از گسترش ویروس (فایل)بنگلور: وجود خواهد داشت هیچ coronavirus

توسط ELEMENTORSITE در 31 تیر 1399

بنگلور قبلا تمدید coronavirus مستند برای جلوگیری از گسترش ویروس (فایل)

بنگلور:

وجود خواهد داشت هیچ coronavirus مستند خارج از مهار مناطق در بنگلور از فردا (22 ژوئیه), Karnataka وزیر BS Yediyurappa گفت با تاکید بر این که دولت او مشغول به کار بود "روز و شب" حاوی ویروس است.

بنگلور شده است تحت یک هفته مستند - از 8 ساعت 14 ژوئیه تا 5 بعد از ظهر جولای 22 - برای مبارزه با گسترش COVID-19 ویروس; منطقه شهری از سرمایه دولت به تنهایی ثبت بیش از 33 ، 000 موارد تا کنون.

"من می خواهم برای روشن شدن. بیشتر مستند در بنگلور از فردا. بیشتر مستند پیش رفتن در کارناتاکا و بنگلور. تنها در مهار مناطق. من درخواست تجدید نظر خود را برای همکاری" آقای Yediyurappa گفت: در یک مجازی کنفرانس مطبوعاتی.

وزیر را روشن می آید در میان شایعات این مستند بود که به تمدید 15 روز به عنوان دولت در تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری در این شهرستان است.

روز جمعه آقای Yediyurappa گفت: مستندات شدند امکان پذیر نیست راه حل برای کنترل گسترش ویروس. او اعلام کرد سفارشات به مسیر آزمون و درمان بیماران به ویژه افراد بالای 65.

افزایش تعداد موارد در بنگلور قرار دارد در پزشکی زیرساخت ها در این شهرستان با کمبود تخت های بیمارستانی و آمبولانس برای حمل و نقل بیماران قابل رویت ترین مشکلات است.

آقای Yediyurappa خطاب که نگرانی امروز گفت: "مردم می گویند که یک مشکل وجود دارد با آمبولانس. ما ترتیبات ساخته شده. این است که در این غرفه همچنین سطح".

در روز شنبه به عنوان دولت درهم به ترتیب بیشتر تخت بیمارستان آن دستور داد بیمارستان های خصوصی در شهرستان به ذخیره 50 درصد از تخت خود را برای COVID-19 بيمار. رئیس جمهوری گفت: امروز که بیش از 11,000 تخت شد و در حال حاضر در دسترس در این شهرستان است.

در اوایل جلسه آنها موافقت کرده بود به ارائه حدود 4,500 تخت اما موفق به تحویل این تعداد است. رئیس جمهوری در پا برای اطمینان از بیمارستان ها از حمایت دولت که در آن مورد نیاز است.

رئیس وزیر نیز برای همکاری از ساکنان و خواست مردم بیش از سن 55 - در نظر گرفته شده توسط کارشناسان پزشکی به در معرض خطر ابتلا به ویروس - به ماندن در خانه.

"من به زبان شما را به می گویند که ما در حال کار در روز و شب. تنها با حمایت شما می تواند ما را ضرب و شتم ویروس," او گفت: "لطفا کسانی که بیش از 55 نیست خانه را ترک. کودکان نیز باید در خانه بمانند".

او همچنین خواست مردم پله در خارج از منزل اشتغال به پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله پروتکل های.

کارناتاکا که گزارش 3,648 موارد جدید در روز دوشنبه در حال حاضر 67,420 تایید عفونت که 42,222 فعال هستند موارد است. 1,403 مرگ و میر شده است مربوط به ویروس.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب