بدون هیچ دلیل خوب برای هر کشور شامل زغال سنگ در COVID-19 طرح: سازمان ملل متحد رئیس

Antionio اشاره به این حادثه تلخ در روز پنج شنبه ارائه شده در سازمان ملل پاسخ در COVID-19.سازمان ملل متحد: یک ه

توسط ELEMENTORSITE در 6 تیر 1399
No Good Reason For Any Country To Include Coal In COVID-19 Plan: UN Chief

Antionio اشاره به این حادثه تلخ در روز پنج شنبه ارائه شده در سازمان ملل پاسخ در COVID-19.

سازمان ملل متحد:

یک هفته پس از هند راه اندازی حراج فرآیند زغال سنگ بلوک تجاری برای استخراج معدن دبیرکل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: هیچ دلیلی وجود ندارد که برای هر کشور شامل زغال سنگ در COVID-19 برنامه های بازیابی و سرمایه گذاری باید به جای آن ساخته شود در غیر آلاینده منابع انرژی.

اشاره به این حادثه تلخ در روز پنج شنبه ارائه شده در سازمان ملل پاسخ در COVID-19 که اسناد و مدارک نه تنها اقدام صورت گرفته توسط جهان بدن در طول سه ماه گذشته از این بیماری همه گیر اما نیز ارائه می دهد یک نقشه راه به سوی بازیابی بهتر است.

"ما نمی توانیم بازگشت به راه آن بود و به سادگی از نو خلق کردن سیستم است که تشدید این بحران است. ما نیاز به ساخت بهتر با بیشتر پایدار و فراگیر جنسیتی برابر جوامع و اقتصاد" اشاره به این حادثه تلخ گفت: در سخنان طول مجازی کنفرانس مطبوعاتی.

"وجود دارد بدون هیچ دلیل خوب برای مثال برای هر کشور شامل زغال سنگ در COVID-19 برنامه های بازیابی. این زمان برای سرمایه گذاری در منابع انرژی که don"t آلوده, don"t باعث تولید گازهای گلخانه ای تولید شغل مناسب و صرفه جویی در پول" در شورای امنیت سازمان ملل گفت که سازمان ملل متحد به شدت متعهد به رهبری تجدید.

در حالی که اشاره به این حادثه تلخ نیست نام هر کشور منابع در سازمان ملل متحد گفت: سخن گفتن در اشاره به تصمیم هند برای راه اندازی حراج فرآیند زغال سنگ بلوک تجاری برای معدن.

هند تصمیم افزایش نگرانی کشورهای دیگر نیز می توانند با استفاده از زغال سنگ برای پاسخگویی به نیازهای انرژی به عنوان اقتصاد بیرون آمدن COVID-19 مستند آنها گفت.

نخست وزیر نارندرا هفته گذشته راه اندازی شد حراج روند 41 زغال سنگ بلوک تجاری برای استخراج معدن یک حرکت که باز می شود هند"s زغال سنگ بخش خصوصی بازیکنان نامیده می شوند و این یک قدم بزرگ در جهت هند دستیابی به اعتماد به نفس.

راه اندازی حراج معادن تجاری برای استخراج معدن است که انتظار می رود برای جلب 33,000 تومان کرور روپیه سرمایه گذاری در کشور بیش از پنج تا هفت سال نخست وزیر بود گفت: هند برنده خواهد شد coronavirus جنگ و تبدیل بحران به فرصت است و همه گیر خواهد شد و هند متکی به خود.

در حال حاضر با وجود اینکه چهارمین بزرگترین تولید کننده هند دومین وارد کننده خشک-سوخت مودی گفته بود.

"اجازه دادن به بخش خصوصی در تجاری معدن زغال سنگ است باز کردن منابع یک کشور با جهان"s چهارمین ذخایر" او اشاره کرد.

او گفته بود که راه اندازی حراج روند نه تنها مشخص شده آغاز آنلاک از کشور"s زغال سنگ بخش از مستند از دهه اما با هدف ساخت هند بزرگترین صادر کننده زغال سنگ است.

شروع حراج روند این بلوک است که بخشی از مجموعه ای از اطلاعیه های ساخته شده تحت "Atmanirbhar بهارات Abhiyan" یا متکی به هند ماموریت برای احیای اقتصاد هند نهفته COVID-19 بیماری همه گیر.

در بانکوک در ماه نوامبر گذشته اشاره به این حادثه تلخ تا به حال تاکید کرد که برای جلوگیری از ایجاد نیروگاه های جدید مبتنی بر زغال سنگ در آینده و اضافه کرد که هنوز هم وجود دارد چند جدید زغال سنگ نیروگاه برای تولید برق پیش بینی شده در آینده در شرق آسیا در آسیای جنوب شرقی و آسیای جنوبی است.

"وجود دارد اعتیاد به زغال سنگ است که ما نیاز به غلبه بر چون آن باقی مانده است یک تهدید عمده در ارتباط با تغییر آب و هوا" او گفت:.

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن