هیچ شرکت های چینی در پروژه جاده حتی سرمایه گذاری مشترک: Nitin کرد

No Chinese Firms In Road Projects, Not Even Joint Ventures: Nitin Gadkari

اتحادیه وزیر Nitin کرد گفت: هند ممنوعیت شرکت های چینی از جاده ها و بزرگراه ها پروژه های

دهلی نو:

هند نمی خواهد اجازه می دهد شرکت های چینی برای شرکت در پروژه بزرگراه از جمله کسانی که از طریق سرمایه گذاری مشترک, اتحادیه, وزیر Nitin کرد گفت: امروز در میان مناقشه با چین در خط کنترل واقعی در Ladakh.

آقای Gadakri همچنین گفت که دولت اطمینان خواهد داد که سرمایه گذاران چینی در حال سرگرم نمی کند در بخش های مختلف مانند میکرو, شرکت های کوچک و متوسط (MSMEs).

ارشد وزیر اظهارات فرض اهمیت در مقابل افت از مرز مناقشه بین چین و هند در لاداخ که همچنین شاهد مرگ 20 هندی پرسنل ارتش در ماه گذشته.

در میان افزایش تنش های دولت در روز دوشنبه ممنوع 59, برنامه, بیشتر, داشتن, چینی, لینک, با استناد به تهدید برای امنیت ملی است.

“ما نمی خواهد اجازه بدهد به سرمایه گذاری مشترک است که شرکای چینی برای ساخت و ساز جاده. ما یک شرکت ایستاده است که اگر آنها (شرکت های چینی) آمده از طریق سرمایه گذاری مشترک در کشور ما آن را اجازه نمی دهد” آقای کرد گفت: خبرگزاری پرس تراست هند در مصاحبه.

حمل و نقل جاده و بزرگراه و MSME گفت: سیاست خواهد بود به زودی ممنوعیت شرکت های چینی و آرامش بخش هنجارهای برای شرکت های هندی به گسترش معیارهای واجد شرایط بودن خود را برای مشارکت در پروژه بزرگراه.

در حال حاضر تنها چند تا از پروژه هایی که انجام شده بسیار زودتر شامل برخی از شرکای چینی. وقتی پرسیده شد که در مورد این وزیر گفت که این تصمیم جدید اجرا خواهد شد در حال حاضر و آینده مناقصات.

با توجه به موجود مناقصات و آینده مناقصه Mr کرد گفت: rebidding انجام می شود اگر وجود دارد هر گونه چینی سرمایه گذاری مشترک.

“ما تصمیم گرفته شده برای استراحت هنجارهای برای شرکت های ما به اطمینان حاصل شود که آنها واجد شرایط در مناقصه در پروژه های بزرگ. من به کارگردانی بزرگراه وزیر (Giridhar Aramane) و NHAI رئیس (SS Sandhu) برای برگزاری یک جلسه برای استراحت فنی مالی و هنجارها به طوری که شرکت های ما می توانید واجد شرایط برای کار,” او گفت:.

با تشریح این تصمیم آقای کرد گفت: اگر یک پیمانکار واجد شرایط می تواند برای یک پروژه کوچک او نیز می تواند واجد شرایط برای پروژه های بزرگ. “ساخت و ساز هنجارهای خوب نیست بنابراین من خواسته اند آن را تغییر دهید. ما در حال تغییر آن را به طوری که ما می تواند به تشویق شرکت های هندی,” او اضافه شده است.

با توجه به صلاحیت هنجارهای برای پروژه های در حال rationalised برای اطمینان از شرکت های هندی نیاز نیست برای ورود به پیمان با شرکای خارجی برای گرفتن پروژه.

“حتی اگر ما مجبور به رفتن برای خارجی سرمایه گذاری مشترک در زمینه تکنولوژی مشاوره یا طراحی ما نمی خواهد اجازه می دهد چینی” وزیر گفت.

در مورد MSME بخش Mr کرد گفت: تلاش به منظور افزایش ظرفیت تولید داخلی اما در همان زمان سرمایه گذاری خارجی است که در حال ترویج است.

او روشن ساخته است که با وجود تصمیم به تشویق سرمایه گذاری خارجی, سرمایه گذاران چینی اجازه داده نمی شود.

“برای upgradation فن آوری و تحقیق و مشاوره و دیگر آثار ما را تشویق سرمایه گذاری خارجی و سرمایه گذاری مشترک در MSMEs اما در مورد چینی ما نمی خواهد آنها را سرگرم,” او گفت:.

در توقف محموله از چین در بنادر گفت: وجود دارد “هیچ خودسرانه توقف کالا” در هند بنادر و دولت آغاز راه گشا اصلاحات برای کمک به MSMEs و کسب و کار در تلاش برای ایجاد کشور متکی به خود.

“این یک گام خوب. واردات از چین خواهد بود ناامید و این کشور را بزرگ گام به سوی اعتماد به نفس” وزیر گفت و افزود که او در میان قوی ترین طرفداران “Atmanirbhar بهارات”.

Mr کرد گفت که او خواست بخش مربوط به تسریع در ترخیص محموله که رزرو دو تا سه ماه پیش قبل از این وضعیت در زمان حاضر به آن شکل.

پس از یک نمایندگی از کشاورزان و تجار بدن که وارداتی کشاورزی تجهیزات محموله تاخیر شد در بنادر آقای مقامات آمریکا در نامه ای به وزیر دارایی Nirmala Sitharaman و تجارت و صنایع وزیر Piyush Goyal به دنبال اوایل ترخیص کالا از گمرک گفت: محموله.

وجود دارد گزارش می دهد که مقامات گمرکی در چنای و ویساکاپاتنام بنادر در حال انجام اضافی موشکافی محموله از چین است.

Mr کرد طبق اطلاعات نیست ذکر نام این کشور از جایی که این تجهیزات وارد شد.

“کسب و کار هندی قدرت و مهارت به رشد بیشتر و قدرت ما در سفر خود به سوی اعتماد به نفس. تحت رهبری قوی از ساعت, Narendra Modi, دولت هند فعال است و آغاز راه گشا اصلاحات کمک خواهد کرد که کسب و کار و MSMEs,” او گفت:.

بسیاری از این تجهیزات به عنوان در هر مورد اطلاعات مربوط به پاشش دستگاه برای کنترل آفت کش به عنوان همان بوده است منحرف به مناطق شهری در طول COVID-19 شیوع همه گیر.

در میان اوج آمریکا با چین و هند آداب و رسوم مقامات شروع به بازرسی بدنی از تمام محموله که از کشور همسایه به خصوص چنای و ویساکاپاتنام پورت.
 

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im