Nirmala Sitharaman اعلام اصلاحات برای کمک به کشاورزان برای کسب درآمد بهتر قیمت

Nirmala Sitharaman Announces Reforms To Help Farmers Earn Better Prices

Nirmala Sitharaman اعلام کرد اقدامات به عنوان بخشی از یک مگا محرک در میان coronavirus بیماری همه گیر.

دهلی نو:

دولت را به اصلاح و کالاهای اساسی اقدام به فعال کردن قیمت بهتر برای کشاورزان وزیر دارایی Nirmala Sitharaman گفت: امروز در سومین مجموعه ای از اطلاعیه ها در مگا محرک اقتصادی برای مقابله با کروناویروس بحران است.

کشاورزی و مواد غذایی از جمله غلات و روغن های خوراکی دانه های روغنی و حبوبات و پیاز و سیب زمینی خواهد بود مقرراتزدایی Ms Sitharaman گفت.

دولت را در قانون برای اجرای, کشاورزی, بازاریابی اصلاحات به ارائه بازاریابی انتخاب به کشاورزان است. قانون ارائه خواهد شد انتخاب مناسب به کشاورزان برای تولید و فروش در یک قیمت جذاب گفت: وزیر دارایی.

کشاورزان در حال حاضر محدود به فروش محصولات خود تنها به دارنده پروانه در تولید کشاورزی کمیته بازار (APMC) گفت: وزیر محدودیت وجود نداشت برای هر صنعتی دیگر تولید کند.

او گفت: “منجر به تاخیر انداختن جریان آزاد کشاورزی تولید و تکه تکه شدن بازار و زنجیره تامین. همچنین قیمت کمتر برای کشاورزان.

مرکزی قانون کمک خواهد کرد که کشاورزان با دادن آنها کافی انتخاب به فروش محصولات خود در یک قیمت جذاب رفتار “مانع آزاد تجارت بین ایالتی” و استفاده از e-تجارت از مزرعه تولید وزیر گفت.

در “یک ملت یک بازار” سیاست کشاورزان می تواند در تولید و فروش در هر نقطه در هند برای دریافت بهترین قیمت برای محصولات خود. این سیستم به پایان می رسد تکه تکه شدن بازار حتی در درون یک دولت است.

برای اطمینان بخشیدن به کشاورزان در مورد قیمت و کیفیت تولید خود را چارچوب قانونی ایجاد خواهد شد به آنها را قادر به تعامل با پردازنده های مجموعه بزرگ خرده فروشان و صادر کنندگان در عادلانه و شفاف صورت گیرد.

در اوایل این هفته نخست وزیر نارندرا مودی اعلام کرده بود تجمعی بسته تومان 20 lakh کرور نزدیک به 10 درصد از هند تولید ناخالص داخلی برای کمک به بخش های مختلف اقتصاد توفان coronavirus مستند.

این شامل یک تومان 1.7 لاخ کرور بسته متشکل رایگان foodgrain و پول نقد به فقرا به مدت سه ماه اعلام کرد در ماه مارس و Rs 5.6 لاخ کرور محرک ارائه شده از طریق های مختلف سیاست پولی اقدامات بانک مرکزی هند (RBI).

دولت تا کنون ساخته شده دو تراشه ها جای دادند از اطلاعیه ها با تجمعی بسته Rs 9.1 لاخ کرور متشکل از تا حد زیادی از خطوط اعتباری به شرکت های کوچک تر اعتباری اعطایی به کشاورزان و حمایت از بانکداری سایه و توزیع برق.

این اقدامات به معنای تقویت اقتصاد است که گرفته شده از یک ضربه شدید پس از کشور رفت و به تکمیل مستند در مارس 24 به سرعت گسترش COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de