قبل و بعد از: $120 پروژه به پیر IKEA KALLAX قفسه های یک خانه رعیتی چرخش

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.ساده KALL

توسط ELEMENTORSITE در 27 خرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

ساده KALLAX قفسه از IKEA دارای مقدار زیادی از ذخیره سازی تطبیق پذیری به لطف سخاوتمندانه به اندازه مکعب های قفسه بندی. شکاف به اندازه کافی بزرگ هستند به فایل دور کتاب منظمی پشته لباس و یا حتی حافظه در برخی از سبدهای برای نگه داشتن شانس و به پایان می رسد. و تطبیق پذیری به این معنی است که آنها می توانند بسیاری از استفاده برای مدت زمان طولانی. در ترزا خانه آنها حضور بیش از یک دهه است.

"ما تا به حال یک زن و شوهر از این IKEA KALLAX قفسه در خانواده ما اتاق را برای حدود 12 سال در حال حاضر. ما شده ایم در حال حرکت همه چیز در اطراف تمیز کردن همه چیز و تغییر رنگ بر روی دیوار و بعد از آن همه تغییرات این فقط شروع به نگاه شلوغ و سنگین و تاریک" ترزا می گوید. آنها همچنین دیگر مورد نیاز دو قفسه بندی واحد. پس از خلاص شدن از یک ترزا تصمیم به سعی کنید به انعطاف پذیری خلاق عضلات در یکی باقی مانده به کمک آن جا به خانواده تازه redecorated اتاق خانواده. "شگفت آور آن را هنوز هم در شکل واقعا خوب با توجه به چگونه ما می خواهم آن را," او می گوید.

ترزا تصمیم به تبدیل آن به یک گنجه-نوع کابینه بنابراین او آن را در کنار خود و ضربه تا خانه انبار برای تامین. "من که نه دستی با ابزار من برای یک راه آسان برای انجام این کار" ترزا می گوید. خوشبختانه او در بر داشت louvered کاج کرکره در انبار خانه که متناسب با KALLAX کاملا و تنها هزینه $100 برای این جفت ارز است. او سپس رنگ آمیزی درب با استفاده از لکه سمت چپ بیش از پروژه های مختلف—اما متوجه شد که در پایان نتیجه را تکه تکه کرد. برای کمک به حتی آن او با استفاده از آهک و موم. "آهک موم باب روز پایین بد لکه و آن را اب و هوای نگاه," او می گوید.

ترزا اضافه شدن یک حامی هیئت مدیره است که خانه انبار برش به اندازه, به علاوه روغن مالیده برنز لولا و ساده دستگیره. همه که فقط 20 دلار است. ترزا دستور داد سر از آمازون برای بلند کردن KALLAX کردن کف و آن را جلا تر نگاه کنید. "آنها سخت تر به ضمیمه به کابینه از من انتظار می رود," او می گوید. "وجود دارد که تنها یک بخش کوچک از کابینه طرف که از چوب یا جامد به اندازه کافی به آن را نگه دارید." اما مبارزه شد و ارزش آن—هنگامی که در کابینه آنها ساخته شده است که قطعه تقریبا غیر قابل تشخیص است.

تنها با تعداد کمی از عناصر ترزا تبدیل براق و مدرن KALLAX به یک گنجه با مدرن خانه رعیتی پرنیان."این اولین بار است که من انجام داده ام چیزی شبیه به این و من باید بگویم آن را سرگرم کننده بود فکر طریق مراحل و بدانند رفع در طول راه" ترزا می گوید. "همه در همه, من خیلی خوشحال با راه معلوم شد."

الهام گرفته است ؟ ارائه پروژه های خود را در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن