قوانین جدید داخلی و بین المللی سفر: آنچه شما نیاز به دانستن

همه مسافران برای دانلود Aarogya Setu نرم افزار بر روی دستگاه های تلفن همراه خود از دولت گفت:.دهلی نو: قوانین ج

توسط ELEMENTORSITE در 4 خرداد 1399

همه مسافران برای دانلود Aarogya Setu نرم افزار بر روی دستگاه های تلفن همراه خود از دولت گفت:.

دهلی نو:

قوانین جدید برای مسافرت داخلی در طول این مستند منتشر شد, توسط, دولت, امروز, از جمله مشاوره مسافران برای دانلود Aarogya Setu نرم افزار بر روی دستگاه های تلفن همراه خود و درخواست متحده برای اطمینان حرارتی غربالگری در نقطه خروج از فرودگاه ها و ایستگاه های راه آهن و اتوبوس پایانه های. دستورالعمل های به اشتراک گذاشته شد توسط هواپیمایی وزیر Hardeep سینگ پوری که همچنین قوانین جدید برای مسافرت های بین المللی. وزیر اخیرا گفت که پرواز بین المللی عملیات ممکن است شروع تا اواسط ماه ژوئن یا end-جولای اگر COVID-19 ویروس "در رفتار قابل پیش بینی به شیوه ای".

"تجویز بالینی پروتکل دنبال خواهد شد و در صورت هر گونه داخلی و یا بین المللی مسافر را نشان می دهد علائم COVID-19. متحده همچنین می توانید خود را توسعه پروتکل قرنطینه و جداسازی طبق خود ارزیابی" آقای پوری گفت.

دستورالعمل آمده یک روز قبل از از سرگیری سفر هوایی پس از نزدیک به دو ماه وقفه زیر lockdown برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

راه آهن هند نیز صادر شده یک لیست از 100 جفت از قطار که آن را به کار گیرند از ژوئن 1, قرار دادن در عملیات محبوب قطار مانند Durontos, Sampark Krantis آذر Shatabdis و Poorva بیان.

بایدها و نبایدها باید همراه با ارائه بلیط برای مسافران توسط سازمان های مربوطه گفت: وزارت بهداشت دستورالعمل های داخلی برای سفر (هوایی/قطار/بین دولت با اتوبوس مسافرت).

مسافران باید به 14 روز در قرنطینه انجام قبل از سوار شدن

ایالات متحده و اتحادیه سرزمین باید اطمینان حاصل شود که تمام مسافران حرارتی تحت غربالگری در نقطه عزیمت و تنها بدون علامت مسافران مجاز به هیئت مدیره پرواز قطار یا اتوبوس. بدون علامت مسافران اما مجاز خواهد بود پس از سفر آنها به تعهد به خود مانیتور برای 14 روز وزارت گفت.

کسانی که با داشتن متوسط یا علائم شدید خواهد بود بستری اختصاص داده شده COVID امکانات بهداشتی و مدیریت این دستورالعمل گفت.

کسانی که با داشتن علائم خفیف داده خواهد شد و گزینه صفحه اصلی انزوا و یا جدا شده در COVID مرکز مراقبت (عمومی و خصوصی) به عنوان مناسب و تست شده به عنوان در هر ICMR پروتکل گفتند.
"اگر مثبت آنها ادامه خواهد داد در COVID مرکز مراقبت و اداره خواهد شد طبق بالینی پروتکل. اگر منفی مسافر ممکن است اجازه رفتن به خانه منزوی خودش و خود مانیتور سلامتی برای بیشتر از 7 روز" سلامت وزارت بهداشت گفت.

در صورت هر گونه علائم توسعه آنها باید اطلاع رسانی منطقه نظارت افسر و یا دولت و یا ملی مرکز تماس (1075) آن را گفت.

استفاده از صورت را پوشش می دهد زیر تنفسی hygine در طول سفر

در طول شبانه روزی و, سفر همه مسافران باید با استفاده از صورت را پوشش می دهد و یا ماسک و نیز پیروی بهداشت دست تنفسی بهداشت و حفظ محیط زیست بهداشت وزارت گفت: در دستورالعمل های آن.
در فرودگاه ها و ایستگاه های راه آهن و اتوبوس پایانه های مورد نیاز اقدامات لازم برای اطمینان اجتماعی فاصله گرفته خواهند دستورالعمل گفت.

فرودگاه ها و ایستگاه های راه آهن و اتوبوس پایانه به طور منظم sanitised

فرودگاه ها و ایستگاه های راه آهن و اتوبوس پایانه باید به طور منظم sanitised یا ضد عفونی و در دسترس بودن صابون و sanitisers باید تضمین وزارت بهداشت گفت.

این وزارتخانه گفت که متحده همچنین می توانید خود را توسعه پروتکل با توجه به قرنطینه و جداسازی طبق ارزیابی آنها.

راهنمایی برای مسافرت های بین المللی

این راهنمای مسافرت های بین المللی شامل اجباری برای انجام quarrantine برای 14 روز. "تنها به صورت استثنایی و دلایل قانع کننده مانند مواردی از پریشانی بارداری, مرگ در خانواده, بیماری های جدی و پدر و مادر(s) همراه با کودکان زیر 10 سال به عنوان مورد بررسی به دریافت متحده, صفحه اصلی قرنطینه ممکن است مجاز برای مسافران بین المللی برای 14 روز" حمل و نقل هوایی داخلی وزیر گفت.

بدون علامت مسافران اجازه خواهد داشت به هیئت مدیره پرواز/کشتی

در زمان سوار شدن به هواپیما یا کشتی تنها بدون علامت مسافران اجازه خواهد داشت به هیئت مدیره پس از حرارتی غربالگری وزارت بهداشت گفت.. ورود مسافران از طریق مرزهای زمینی نیز تحت همان روش آن را گفت.

"خود-فرم اظهارنامه در دو نسخه باید پر شود فرد در پرواز/کشتی و یک کپی از همان داده خواهد شد و به سلامت و مهاجرت مقامات حاضر در فرودگاه/بندر/landport. فرم در دسترس خواهد بود از طریق Aarogya Setu برنامه" نظم جدید گفت.

مسافران در بر داشت symtomatic در طول غربالگری باید بلافاصله جدا شده و به مرکز پزشکی طبق سلامت پروتکل. "این مسافران نگه داشته شود تحت نهادی quarrantine برای یک دوره حداقل 7 روز است و باید تحت تست های لازم به عنوان در هر ICMR پروتکل" دستورالعمل گفت.

Sanitisation و ضد عفونی باید در داخل پرواز

مقامات باید اقدامات مناسب را به مانند محیط زیست بهداشت و ضد عفونی در فرودگاه و همچنین در پروازهای این دستورالعمل گفت.مناسب اطلاعیه در مورد COVID-19 از جمله اقدامات پیشگیرانه باید دنبال شود ساخته شده در فرودگاه/پورت آن اضافه شده است.

در حالی که در هیئت مدیره پرواز کشتی های مسافر و خدمه مورد نیاز اقدامات احتیاطی از قبیل پوشیدن, ماسک, بهداشت محیط زیست, تنفسی, بهداشت, بهداشت دست, وزارت گفت.

صبح امروز هند ثبت شده بزرگترین-single روز پرش در تعدادی از coronavirus موارد به عنوان 6,767 جدید بيماران گزارش شده در 24 ساعت گذشته. این سومین روز متوالی است که هند گزارش شده بیش از 6000 COVID-19 موارد با یک رکورد تعداد بیماران جدید در هر روز است. شهرستان رسما وارد 1,31,868 موارد 3,867 مرگ و میر مربوط به بیماری بسیار عفونی پس از همه گیر آغاز شد. از این 147 بيمار فوت در 24 ساعت گذشته. جهانی تعداد رمان coronavirus موارد را تصویب کرده است 5.25 میلیون با بیش از 339,000 مرگ و میر. پس از وقوع اولین ظهور در چین در ماه دسامبر 5,260,970 موارد ثبت شده در سراسر 196 کشور و منطقه با 339,758 و میر نسبت به ویروس.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن