جدید ساخته شده-در-هند جنگنده پاک برای توسعه 1st پرواز در 6 سال

دوقلو-موتور عرشه مبتنی بر جنگنده است که به منظور کار در هند هواپیما حامل.دهلی نو: رو به با موفقیت آزمایش فرود

توسط ELEMENTORSITE در 15 خرداد 1399
New Made-In-India Fighter Cleared For Development, First Flight In 6 Years

دوقلو-موتور عرشه مبتنی بر جنگنده است که به منظور کار در هند هواپیما حامل.

دهلی نو:

رو به با موفقیت آزمایش فرود از Tejas-N جنگنده در هیئت مدیره نیروی دریایی ناو هواپیمابر, INS Vikramaditya های حمل و نقل هوایی آژانس توسعه (ADA) داده است به جلو برای توسعه یک موتور دوقلو ساخته شده-در-هند جنگنده جت.

NDTV آموخته است که بدن حاکم از ادا اصلی طراح Tejas جنگنده در حال حاضر در اسکادران خدمات با نیروی هوایی هند است مورد بحث بومی توسعه جدید جنگنده در یک جلسه به ریاست وزیر دفاع Rajnath Singh و با حضور نیروی دریایی و نیروی هوایی عربستان در 22 آوریل. پس از این جلسه عملیاتی مورد نیاز (اتاق عمل) برای جنگنده جدید صادر شده توسط یکپارچه مقر وزارت دفاع.

توسعه جدید جت جنگنده در یک زمان می آید زمانی که دولت اعلام کرد که یک سری از اصلاحات ساختاری در بخش دفاع تحت "Atmanirbhar" یا اعتماد به نفس, هدف, است که به معنای به نتیجه در هند به طور چشمگیری کاهش در دفاع از خود در واردات است.

h0epqgv

بر اساس Tejas جنگنده جدید نیروی دریایی جنگنده است و به معنای تکمیل MiG-29s.

نمونه جدید جنگنده-جت طراحی شده برای عمل از روی عرشه هند دو هواپیما حامل INS Vikramaditya و به زودی به القاء فهم Vikrant است که به منظور پرواز در ظرف شش سال با القای این جنگنده در یک دهه.

جنگنده, برنامه ریزی برای, که برای اولین بار منتشر شده در NDTV در ماه ژانویه یک دوقلو-موتور تکامل از Tejas-N نمونه اولیه است که بومی توسعه یافته و به طور گسترده تست پرواز.

این Tejas-N برنامه به اوج خود رسید با یک سری از "بازداشت فرود" و آف از INS Vikramaditya کردن گوا ساحل که در آن دو نمونه از جت قادر به موفقیت در زمین حامل در ماه ژانویه با استفاده از آن arrestor قلاب به دام سیم فولاد گسترش در سراسر عرشه کشتی. این اجازه مبارزان برای کاستن از حدود 244 kmph (فرود با سرعت) به وقفه در حدود دو ثانیه در فاصله زیر 90 متر در طول عرشه INS Vikramaditya.

tejil768

این حمل و نقل هوایی آژانس توسعه داده است رفتن به آینده را برای توسعه جت جنگنده است.

کسانی که درگیر در طراحی و توسعه های جدید هندی, جنگنده های پیشرفته از نوع تک موتور Tejas-N می گویند که آنها را محک عملکرد فنی جت بوئینگ F/A-18 E/F "سوپر هورنت" در خدمت نیروی دریایی ایالات متحده و دریایی هواپيمايی مستقر در فرانسه, نیروی دریایی, ناو هواپیمابر شارل دوگل. آنها می گویند جت جدید ممکن است جذب فن آوری های در حال توسعه برای جنگنده های پیشرفته و متوسط و هواپیماهای جنگی (AMCA) اما نمی خواهد در خفا جنگنده در همان کلاس.

3fd8eonk

آزمایشات گسترده بر روی Tejas-N نمونه به طراحان اعتماد به نفس برای ادامه به توسعه بزرگتر هواپیما.

حداقل سه گونه از طراحی جنگنده جدید در حال مطالعه حاضر و دینامیک سیالات محاسباتی (CFD) و تست های تونل باد مدلسازی اطمینان را به شکل بهینه از جنگنده برای مطابقت با آن پیش بینی شده قابلیت های عملیاتی. این هنوز مشخص نیست که آیا جنگنده جدید خواهد بود یک دم کمتر دلتا پلت فرم شبیه به جنگنده ها را LCA Tejas جنگنده و یا برای که ماده از ویژگی های اردک کوچک بال جلو قرار می گیرد جلوتر از اصلی بال این هواپیما برای کمک به فیلیپ.

جدید جنگنده یک بار پذیرفته است که به منظور تکمیل و در نهایت جایگزین نیروی دریایی هند ناوگان MiG-29K مبارزان در حال حاضر در خدمت در هیئت مدیره INS Vikramaditya. یک عملکرد بالا جت MiG-29K گرفتار شده است سرویس مسائل در هند نیروی دریایی خدمات. جدید جنگنده بومی طراحی شده است که بیشتر قابل اعتماد است. کسانی که به این پروژه گفته اند NDTV که آنها انتظار جدید جنگنده قادر به مسلح با حداقل شش هوا به هوا موشک با عملیاتی استقامت در حدود دو ساعت است.

این پروژه به منظور توسعه یک موتور دوقلو عرشه مبتنی بر جنگنده (TEDBF) نشان دهنده بلوغ و اعتماد به نفس در توسعه Tejas جت جنگنده که بر اساس آن جنگنده جدید خواهد شد. در مه 27 نیروی هوایی هند operationalised دوم آن Tejas اسکادران جت جنگنده پس از اولین كاركرد جت در سال 2016. چندین نوع از این Tejas بر اساس قابلیت های اضافی هستند که به تدریج پذیرفته. پیشرفته ترین نوع از این جنگنده برای نیروی هوایی اسرائیل به Tejas Mk-2 انتظار می رود که پذیرفته تا سال 2025. جدید جنگنده در حال توسعه برای نیروی دریایی است که به عنوان یک طبقه بندی کاملا متفاوت جنگنده و انتظار می رود که نسبت به جنگنده ها را Tejas Mk-2 در جهات مختلف هنگامی که توسعه یافته است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب