جدید قوانین پرواز: آنچه شما نیاز به دانستن قبل از ورود به فرودگاه

New Flight Rules: What You Need To Know Before Entering Airport

Coronavirus: پرواز داخلی عملیات از سر گرفته خواهد شد از دوشنبه دولت گفت:

دهلی نو: قوانین جدید برای پرواز داخلی سفر در طول مستند منتشر شد, توسط, دولت, امروز, از جمله اجباری حرارتی غربالگری قبل از ورود به ترمینال فرودگاه, استفاده از ماسک صورت برای کل سفر و نمایش “سبز” وضعیت در Aarogya Setu برنامه. مسافران نیز خواهد شد نیاز به انجام یک وب سایت را بررسی کنید-در خانه و به دست آوردن یک پاس شبانه روزی قبل از ورود در فرودگاه. در مفصل اطلاع رسانی منتشر شد صبح روز پنج شنبه در وزارت هواپیمایی کشوری صادر دستورالعمل به دنبال توسط مسافران مورد بررسی و شبانه روزی روش در مبدا فرودگاه.

در اینجا 10 گام به دنبال در فرودگاه:

  1. مسافران باید یک وب سایت بررسی و چاپ کردن یک پاس شبانه روزی در خانه. آنها همچنین باید دانلود و چاپ چمدان برچسب ها/شماره شناسایی متصل شده به توشه خود را. در مرحله اول پروازهای بودن از سر گرفته تنها یک کیسه و یک چک در کیسه خواهد شد مجاز برای هر مسافر.

  2. همه مسافران باید در فرودگاه حداقل دو ساعت قبل از زمان خروج است. مسافران نیز توصیه شده است به تنها سفر با استفاده از مجاز تاکسی و اطمینان از این که به درستی ضد عفونی قبل از داخل شدن.

  3. در فرودگاه مسافران به کارگردانی پوشیدن دنده محافظ – ماسک صورت و دستکش – قبل از خروج از تاکسی. آنها همچنین باید تمام مدارک مورد نیاز از جمله پاس شبانه روزی, چمدان دسته و وضعیت در Aarogya Setu – در دسترس برای بازرسی.

  4. در خروج از کابین مسافران باید پیاده روی به یک حرارتی غربالگری ایستگاه که در آن حرارت گرفته خواهد شد. کارکنان را نیز بررسی مسافری وضعیت در Aarogya Setu تماس با ما-ردیابی نرم افزار; اگر این نصب نشده است و مسافر تلفن آنها را به یکی دیگر از ضد آن جایی که ممکن است نصب شده است.

  5. مسافران نشان COVID-19 علائم و یا کسانی که Aarogya Setu وضعیت “قرمز” نمی خواهد اجازه ورود به ترمینال. کودکان زیر سن 14 سالگی نیاز به استفاده از Aarogya Setu برنامه. همه مسافران نیز باید پر کنید در خود فرم اظهارنامه

  6. پس از بلیط جزئیات و مسافر بهداشت تایید شده اند آنها اجازه خواهد داشت به فرودگاه و به کارگردانی چمدان رها کردن شمارنده. مسافران باید نمایش PNR به کارکنان خطوط هوایی از طریق شیشه ای سپر به حداقل رساندن تماس بین مردم است.

  7. در تایید کارکنان را چاپ چمدان برچسب ها ضمیمه آن را به کیسه شده اند که sanitised و قبول آن را برای بررسی در. الکترونیکی دریافت در قالب یک اس ام اس ارسال خواهد شد به جای چاپ رسید. کل چک در روش و چمدان رها باید تکمیل شود 60 دقیقه قبل از خروج.

  8. مسافران باید حذف تمام اشیاء فلزی از بدن خود را به منظور تسهیل در امنیت غربالگری. کارکنان خواهد عمل “حداقل لمسی” برای کاهش تماس فیزیکی با مسافران.

  9. پس از امنیت غربالگری زمانی که مسافران حرکت به خروج از مناطق آنها باید به دنبال sanitisation پروتکل ها و حفظ حداقل فاصله در اطراف هر گونه مواد غذایی و آشامیدنی و یا خروجی خرده فروشی است که ممکن است باز باشد. تمام زیستی-زباله های خطرناک – مانند ماسک و دستکش و بافت – باید دفع مشخص شده در مخازن و کیسه های.

  10. قبل از سوار شدن مسافران باید جمع آوری کیت ایمنی – متشکل از سه لایه فولاد ماسک صورت سپر و sanitisers. در دروازه خروج مسافران باید خود را اسکن پاس شبانه روزی و نشان دادن ID به کارکنان خطوط هوایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im